Послуга газовика у Харкові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «послуга газовика». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Харкові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по послугам газовика від найкращих майстрів у Харкові

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на послуги газовика у Харкові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по послугам газовика у Харкові

Відгуки по послугам газовика у Харкові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Через час у будь-якого господаря приватного будинку чи квартири виникає необхідність у виклику кваліфікованого газовика. Оскільки газове обладнання слід зарахувати до категорії високої небезпеки, всі спроби самостійного проведення робіт або запрошення спеціаліста підозрілої кваліфікації категорично заборонені.

Виклик газовика на будинок у Харкові - одна з потрібних послуг, що надаються маркетплейсом Master911. Звертаючись сьогодні до нашого сервісу, Ви маєте можливість сподіватися на швидкий приїзд майстра після подачі заявки.

До найбільш затребуваних послуг фахівців-газівників у Харкові належить:

 • демонтаж, монтаж та ремонт проточного водонагрівача (колонки)
 • виявлення витоків газу та їх ліквідація
 • технічне обслуговування, профілактика та чищення газового обладнання
 • установка газового агрегату
 • переміщення колонки, газового котла або кухонної плити в іншу кімнату
 • монтаж, налагодження, підключення та налаштування газових плит, духовок та варильних поверхонь
 • широкий вибір ремонтних робіт газової техніки: котлів, колонок, варильних поверхонь, духовок та плит, у тому числі і заміна гнучких шлангів, вентилів та труб
 • проведення різних газових робіт.

Фахівці сервісу Master911 готові надати професійні послуги з встановлення редукторів тиску та лічильників газу, прокладання труб, приєднання газових балонів, паяння радіаторів, розведення системи та інше. Ми приймаємо замовлення для термінового виклику спеціаліста-газівника додому для надання повного спектру послуг з діагностики, монтажу, ремонту побутової техніки всіх фірм-виробників: Бош (Bosch), Беретта (Берета/Beretta), Електролюкс (Electrolux), Юнкерс (Junkers), Гефест (Gefest), Арістон (Ariston), Термет (Termet), Гореньє (Gorenje), Вайллант (Вайлант/Vaillant) та багатьох інших. Наші фахівці здатні проконсультувати та надати допомогу у виборі довговічного, найбільш ефективного та економічного газового обладнання, а також виконати роботи з монтажу та стартового пуску. Виконавці Master911 мають солідний досвід у введенні в експлуатацію, демонтаж, установку, монтаж, всі види ремонту, обслуговування та діагностики газової техніки різних типів і модифікацій, незалежно від року випуску.

Техніки сервісу послуг Master911

Сервіс послуг Master911 допускає до роботи та обслуговування замовників лише кваліфікованих фахівців, які закінчили навчання та з успіхом проекзаменувалися на прохідний бал - не менше, ніж 4,5. Цих майстрів залишається лише 15-20% від початкової кількості претендентів.

Всі наші спеціалісти приходять з персональними інструментами, а в разі потреби забирають апаратуру до майстерні. Наші фахівці досвідчені, грамотні та кваліфіковані, вони раді докладно надати відповіді на будь-які питання замовника, що стосуються майбутнього ремонту обладнання, і до того, що саме і яким чином вони збираються виконувати.

Вони незмінно підтримують порядок на робочому місці, після ремонту в обов'язковому порядку прибирають, не вживають ненормативну лексику, пунктуальні, ввічливі та не палять під час роботи.

Як визначається вартість?

Сервіс побутового ремонту Master911 виступає за цілком зрозумілу та прозору кожному нашому замовнику систему ціноутворення. З цією метою нашим сервісом було сформовано повний прейскурант, де перераховані всі стандартні послуги та їх ціна. Завдяки цьому, під час звернення до нас кожен наш замовник зможе заздалегідь точно знати, у скільки йому стане ремонт, що його цікавить. Під час оформлення заявки на виклик газовика за потрібною адресою ми задаємо замовнику низку необхідних питань про вид техніки (колонка, духовка, котел, плита і так далі), її рік випуску, виробника та моделі, а також про причину замовлення спеціаліста. На основі цієї інформації ми отримуємо чітке уявлення про причини виходу техніки з ладу і зможемо вказати орієнтовну ціну робіт та надати початкову консультацію.

Буває, коли скарги замовника на збій апаратури занадто розмиті й не дозволяють конкретно встановити причину виходу з ладу. У такому разі вартість буде визначена виконавцем виключно після приїзду до клієнта та після завершення проведення ним діагностичних робіт. Але ми гарантуємо, що зазначена вартість дійсно відповідатиме тій, що прописана в прейскуранті.

Що Ви отримуєте?

 • Серйозна відповідальність та суворий нагляд з нашого боку за якісним рівнем наданих сервісних послуг. У разі, якщо замовником була помічена допущена виконавцем помилка, звертайтеся до нас, ми швидко виправимо будь-які недоліки.
 • Сертифікованого майстра для технічного обслуговування газового обладнання.
 • Оперативний прихід техніки.
 • Кваліфіковані сервісні послуги газовика. Сервісні майстри постійно працюють з апаратурою різноманітних моделей і типів практично від усіх світових брендів, що гарантує їх багаторічний досвід, а також необізнаність, компетентність, підготовленість, що не підлягає сумнівам. li>

І, крім того

 • Зручна система оплати. За сервісні послуги можна розплатитися зручним для вас способом: банківською карткою, безготівковим перерахуванням або готівкою.
 • Об'єктивна ціна. Усі розцінки на сервісні послуги точно відповідають майстерності та кваліфікації спеціаліста.
 • Сервіс Master911 приймає заявки на виїзд техніка-газівника у Харкові у будь-який час, включаючи вихідні, святкові дні.
 • Гарантія безпеки. Усі наші майстри пройшли перевірку персональних даних. У зв'язку з цим, якщо ви раптово зіткнулися з недобросовісною роботою майстра, телефонуйте в сервісну службу, і ми обов'язково допоможемо залагодити найрізноманітніший конфлікт.
 • Ми працюємо згідно з договірними зобов'язаннями. Після закінчення робіт, зазначених у договорі, спеціаліст видає клієнту акт про виконання сервісних послуг.
 • До списку послуг газовиків сервісу Master911 у Харкові входить повне прибирання робочого місця після закінчення ремонтних процесів.
 • Зафіксована в угоді вартість. Умовами договору призначається ціна заявлених сервісних послуг, яка точно відповідає прейскуранту, і залишатиметься незмінною до закінчення дії договору.
 • Швидкий приїзд досвідченого виконавця за вказаною адресою (через 3 години з моменту підписання договору).

Робота ведеться у Харкові, з виїздом по всій Харківській області. Як викликати майстра-газівника у Харкові?

Якщо Вам необхідна допомога майстра-газівника вдома у Харкові, який швидко прибуде і за короткий час зможе надати необхідний спектр якісних сервісних послуг, телефонуйте до сервісу Master911.

Приймаємо замовлення в приміських зонах Харкова

На те, щоб професіонал прибув у приміську зону Харкова (Південне, Дергачі, Васищеве, Безлюдівка, Рогань, Хорошеве, Високий, Покотилівка, Коротич, Пісочин, Бабаї, Солоницівка, Мала Данилівка, Руська Лозова, Черкаська Лозова, Мала Рогань, Докучаєвське, Хроли, Циркуни), може знадобитися близько чотирьох-шести годин.

Ми працюємо в межах міста Харків

Ті з наших замовників, які знаходяться в районах міста, мають можливість сподіватися, що майстер-газівник з'явиться на виклик у Харкові протягом трьох годин від часу подання заявки.

Співпрацюємо із замовниками по Харківській області

Сервіс послуг Master911 співпрацює з кваліфікованими професіоналами в переважній більшості населених пунктів (region[r]} області (region_cities)). Отже, оформляючи замовлення, клієнт зможе сподіватися на прихід фахівця у день звернення, а також на певну економію на автотранспортних витратах.