Чистка газової колонки у Дрогобичі

від 400 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по чистці газових колонок від найкращих майстрів у Дрогобичі

Дмитро В

Був(ла) на сайті 3 місяці тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових колонок у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових колонок у Дрогобичі

Відгуки по чистці газових колонок у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Чистка газового водонагрівача зорієнтована на видалення засмічень і забруднень і, крім того, рекомендується для налагодження ефективної, тривалої, безпечної та стабільної роботи побутової техніки. Планову профілактику газового апарату проводять, як правило, раз на рік напередодні кожного сезону, що дозволяє уникнути викидів CO2, перевитрати газу та можливих несправностей.

Невідкладна чистка та промивання газових водонагрівачів потрібні коли:

 • з-під газової колонки сиплеться сажа;
 • спонтанно гаситься запальник колонки;
 • колонка загоряється з тріском;
 • змінився колір полум'я.

Періодичне видалення кіптяви, накипу й пилу зазвичай виконується двома способами: механічним впливом або з використанням очищувальних хімічних препаратів (оцтової, лимонної, соляної кислоти).

Наші виконавці застосовують обидва типи очищення для всіх відомих торгових брендів: Нева (Neva), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Піраміда (Pyramida), Еталон (Etalon), Атон (Aton), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Мора (Mora), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Данко (Danko), Львів, Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Демрад (Demrad), Міле (Miele), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термекс (Thermex), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Аміна (Amina), Самсунг (Samsung), Саванна (Савана / Savanna) та інших.

Техніки сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з майстрів обов'язково повинен пройти перевірку документів, складання іспиту та співбесіду. Лише кандидати, які отримали бал не нижчий, ніж 4,5, можуть бути допущені до роботи. Таким чином відбір проходять зі ста претендентів п'ятнадцять осіб.

Фахівці завжди готові у всіх подробицях дати відповідь на питання замовника, працюють зі своїми приладами, інструментами та в окремих випадках беруть побутову техніку в сервіс.

Яким чином обчислюється вартість?

Щоб ви заздалегідь дізналися точну кошторисну вартість, ми повинні ставити питання для конкретизації несправності. У більшості ситуацій, оголошена ще до прибуття майстра ціна професійної чистки газової колонки та інших обладнань у Дрогобичі буде незмінною. Сервіс послуг Master911 стежить за чинними на ринку цінами та, крім того, за звітністю своїх майстрів з кожного замовлення. На основі отриманих даних складається прайс. Трапляються проблеми, коли на словах практично неможливо описати причину виходу з ладу. У таких випадках оголосити вартість чистки або промивання газових колонок або інших агрегатів у Дрогобичі у вас вдома вкрай складно без фізичного огляду та діагностичних робіт техніки. Але не треба сумніватися, позначена техніком ціна буде узгоджуватися з тією, яка зафіксована в нашому прайс-листі.

Що Ви отримуєте в результаті?

Наш сервіс послуг з якісної чистки газових агрегатів, в т.ч. й побутової газової колонки у Дрогобичі має деякі переваги:

 • Перевірка рівня якості наданого сервісу та зобов'язання залагодити спірні моменти. Ми розуміємо, що в силу будь-яких обставин може бути допущена ненавмисна помилка. Тому при виникненні необхідності фахівець виправить недоліки.
 • Терміновий прихід професіонала. Наш майстер з якісної чистки водонагрівального агрегату (газової колонки) у Дрогобичі грамотно зробить роботу за пару годин, залежно від ступеня засмічення та виду очищення.

І, крім того:

 • 24/7. Цілодобове приймання дзвінків (у вихідні, святкові та робочі дні).
 • Служба підтримки та безпеки. Кожен з наших майстрів надає особисті документи. У разі, якщо Ви зіткнулися з несумлінним ставленням, звертайтеся до нас у службу підтримки й безпеки. Ми обов'язково допоможемо вирішити конфліктний момент.
 • Акуратність, прибирання. Підтримка чистоти робочого місця й неодмінне прибирання майстром після ремонту.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання, які поширені на всі замінені запасні частини та надані послуги.
 • Екстрене обслуговування. Швидкий прихід фахівця (як правило, протягом двох-трьох годин).
 • Краща ціна. Доступні та прозорі ціни, які чесно відповідають майстерності виконавця.
 • Діє система договірних відносин. Після надання сервісних робіт наш замовник матиме акт про виконані послуги.
 • Оплата. Фіксована в договорі вартість сервісної послуги. Зручний спосіб оплати (безготівковим переказом банківською картою або готівкою).

Працюємо у Дрогобичі з виїздом по Львівській області

Працюємо по Львівській області

У нашому сервісі працюють досвідчені, сертифіковані виконавці з більшості населених пунктів Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни). Тому можна очікувати прибуття виконавця в день оформлення заявки.

Місце перебування фахівців допомагає нашим клієнтам відчутно заощадити гроші при оплаті транспортних витрат і зберегти час.

Наш сервіс діє в м. Дрогобич

Коли Вам потрібно чистка, налаштування або установка газової колонки у Дрогобичі, і ви живете на території міста, в такому випадку очікувати приїзду техніка вам доведеться три години з часу подачі заявки.

Працюємо в передмісті Дрогобича

На появу майстра в передмісті Дрогобича (Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), ймовірно, потрібно буде більше часу - близько п'яти годин.