Заправка морозильної камери фреоном

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка морозильної камери фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку морозильних камер фреоном

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заправці морозильних камер фреоном

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Морозильна камера не працює, при відкриванні дверей не відчувається холод, відсутня іній на внутрішніх стінках – все це свідчить про те, що потрібна термінова діагностика обладнання. Найчастіше проблеми виникають внаслідок витоку фреону, недостатньої кількості холодоагенту. Однак процедура заправки є досить складною, а тому не обійтися без кваліфікованої допомоги досвідчених фахівців.

Щоб замовити послугу заправка фреоном морозильних камер за вигідною вартості, достатньо заповнити заявку на сайті сервісу Мастер911. Спеціаліст виїжджає за вказаною адресою для перевірки рівня холодоагенту та подальшої заправки із застосуванням високоякісного, безпечного фреону.

Витік холодоагенту: можливі наслідки 

Фреон є газоподібною речовиною, яка не має кольору та яскраво вираженого запаху. У морозильних камерах різного типу такий холодоагент знаходиться у конденсаторі, а також у капілярних каналах. В результаті циркуляція здійснюється так:

 • Холодагент циркулює у випарнику.
 • Відбувається забір теплової енергії в морозильній камері.
 • Після цього здійснюється конденсація фреону.

Ця процедура відбувається безперервно до того моменту, поки працює компресор (мотор) обладнання. У разі витоку спостерігається серйозне порушення температурного режиму. Крім того, трапляються ситуації, коли охолодження камери зовсім припиняється.

Коли потрібна заправка холодоагентом 

Попри те, що виробники холодильного обладнання використовують якісний холодоагент, термін служби якого практично невичерпний, заправка виконується регулярно при обслуговуванні, ремонті техніки або заміні окремих комплектуючих. Не обійтися без заміни і під час встановлення нового компресора чи процедури, спрямованої на очищення капілярних каналів.

Також, ця послуга потрібна у разі природного зносу, механічного пошкодження каналів, що призвело до втрати колишньої герметичності конструкції. З такими проблемами користувач стикається через недотримання умов експлуатації техніки. Наприклад, будь-які спроби позбутися льоду з поверхні стін, коли використовують гострі предмети. 

Ціни на послуги заправки холодоагентом морозильних камер 

В актуальному прайсі доступна вся необхідна інформація щодо вартості даної послуги. Замовляючи додому заправлення фреоном морозильних камер, ціна якої відрізняється особливою демократичністю, необхідно звернути увагу на наступне:

 • Конкретна марка, модель обладнання, рік випуску.
 • Причина, через яку знадобилася заправка.
 • Додаткові поломки.

Проведена діагностика допоможе відповісти на головне питання: скільки коштує заправка холодоагентом? Фахівець враховує всі можливі несправності у системі, які необхідно виключити перед дозаправкою.

Чому клієнти вибирають сервіс Мастер911 

Коли потрібно викликати кваліфікованого фахівця додому, дедалі більше клієнтів звертаються за допомогою на сервіс Мастер911. Такий вибір можна пояснити такими причинами:

 • Величезний вибір професіоналів.
 • Доступні ціни на всі послуги.
 • Використання озонобезпечного холодоагенту.
 • Консультації з усіх питань.
 • Обслуговування морозильних камер від різних виробників.

Проведення діагностики дозволяє визначити точну причину витоку фреону, а також вкаже на якість герметичної системи: потрібний ремонт чи ні. Виходячи з отриманих результатів, майстер зможе планувати подальшу роботу, визначаючись із остаточною вартістю та термінами.