Заміна таходатчика пральної машини у Києві

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна таходатчика пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по заміні таходатчика пральних машин від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті місяць тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну таходатчика пральних машин у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні таходатчика пральних машин у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Для контролю оборотів двигуна пральної машини використовується спеціальна деталь – таходатчик. Він необхідний, щоб система техніки після отримання сигналу з блоку керування могла збільшувати чи зменшувати кількість обертів. Наприклад, при активації програми віджиму, що передбачає роботу на 800+ оборотах.

Замовити послугу заміна таходатчика пральної машини вдома в Києві потрібно в тому випадку, якщо ви помітили неправильне функціонування вашої техніки - кількість обертів не збігаються з заданою програмою - під час звичайного прання їх занадто багато, а під час віджиму їх кількість не збільшується. Фахівці компанії Мастер911 готові оперативно усунути несправність.

Заміна таходатчика пральної машини у Києві

Подібна несправність призведе до того, що ваша пральна машина перестане нормально викручувати білизну. Досвідчений фахівець попередньо виконає діагностику, щоб переконатися – проблема справді у цій деталі. Щоб дістатися вузла, необхідно:

  • відкрутити болти кріплення задньої панелі;
  • зняти кришку;
  • унизу корпусу знаходиться двигун;
  • на задній частині двигуна розташована необхідна деталь.

Щоб провести діагностику, майстру необхідно зняти двигун. Процес аналізу передбачає багато маніпуляцій, акуратності та обережності. Тому на послугу заміна таходатчика пральної машини ціна може бути досить високою.

У жодному разі не намагайтеся виконати цю роботу самостійно, якщо у вас немає необхідних навичок, досвіду. Швидше за все, ви пошкодите шкіф чи двигун. На відновлення працездатності техніки знадобиться більше часу.

Ціна заміни таходатчика пральної машини в Києві

Вартість послуги заміна таходатчика пральної машини в Києві безпосередньо залежить від конструкційних особливостей техніки. Окремі моделі вимагають більше часу та зусиль. Крім того, у ціну включено вартість нової деталі. Тому робота може вимагати від вас щодо великих фінансових вливань.

Не бійтеся, що фахівець назве суму «з голови». Ми маємо докладний прайс на послугу заміна таходатчика пральної машини в Києві. У ньому вказано точну вартість. Ви заздалегідь зможете попередньо оцінити, скільки коштуватиме робота. Точна ціна залежатиме від вартості деталі. Майстер сам її придбає, а вам надасть чек для підтвердження.

Переваги компанії Мастер911

  1. Професіоналізм. У нас працюють лише кваліфіковані співробітники, яке пройшло відповідне тестування.
  2. Гарантія. На всі види робіт надається гарантія. Ви отримуєте підписаний договір та акт.
  3. Пунктуальність. Наші фахівці приїжджають до вас у суворо обумовлений час.
  4. Ввічливість. Працівники не використовують нецензурних виразів, кажуть стримано та спокійно.
  5. Акуратність. До техніки клієнта ремонтники ставляться як до власної. Ви не помітите слідів ремонту.

Умови обслуговування у Києві

Терміни приїзду майстра залежать від вашого розташування у межах столиці України або в приміських районах.

У Києві

Зазвичай на виїзд у межах міста потрібно до 3-4 годин. Якщо це центральні райони столиці, то навіть менше.

У передмісті Києва

Для приїзду до передмістя майстру потрібно в середньому до 4-6 годин. Якщо він знаходиться неподалік, то на дорогу піде не більше 3-4 годин.

У Київській області

На мешканців деяких населених пунктів Київської області доводиться чекати до доби. Це буває пов'язане з тим, що вільних майстрів у день замовлення може не виявитися. Про перенесення візиту фахівця вас обов'язково повідомлять додатково.