Заміна таходатчика пральної машини

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна таходатчика пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну таходатчика пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні таходатчика пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Основа будь-якої пралки - двигун. Для контролю кількості оборотів під час виконання різних програм використовується спеціальна деталь – таходатчик. Він встановлюється на ротор двигуна. Деталь дозволяє побутовій техніці працювати у певних програмах прання чи віджиму.

Замовити послугу заміна таходатчика пральної машини вдома слід у тому випадку, якщо ви помітили неправильне функціонування обладнання. Наприклад, не вдається набрати необхідних обертів.

Ремонтники компанії Мастер911 готові прийти на допомогу та розв'язувати будь-які проблеми, що виникають з вашою технікою. Наш сервіс побутових послуг – команда досвідчених та кваліфікованих професіоналів, здатних усунути будь-які несправності. На послугу заміна таходатчика пральної машини ціна визначається після проведення діагностики та виявлення всіх можливих супутніх проблем.

Ознаки поломки

Несправність цього вузла призведе до нездатності техніки нормальної роботи та виконання програм. Зумовлено це тим, що блок керування перестає отримувати інформацію про швидкість обертання двигуна.

Є кілька ознак, якими можна зрозуміти, що таходатчик зламався:

  1. Сторонній шум при обертанні. Це може бути гул, стукіт, вібрації. Вони виникають як при підвищених оборотах, так і при низьких.
  2. Поява писку. Цей звук притаманний інверторних моделей. У них барабан заблокується, але писк не припиниться.
  3. Програма викручування не запускається. Якщо таходатчик зламався, машина не зможе виконати викручування.
  4. Уривчаста робота. Барабан крутиться з ривками, намагаючись розігнатися.

Наслідки поломки

Якщо вчасно не зреагувати на несправність, то ви не тільки не зможете нормально користуватися технікою, а й погіршите її стан. Можливі такі негативні наслідки:

  • швидке зношування ременя приводу або його розрив;
  • підвищене навантаження на амортизатори та їх зношування;
  • велике навантаження на підшипники шківа та їх передчасна поломка.

Сучасні моделі побутової техніки у разі виникнення такої неполадки зупиняють роботу двигуна та сигналізують про поломку, виводячи на цифровий екран особливий код.

Ціна заміни таходатчика

Вартість послуги заміна таходатчика пральної машини залежить від конкретної моделі. Слід зазначити, що у переважній більшості випадків деталь неможливо відновити – їй потрібна повна заміна. Наші майстри підберуть запасну частину, що відповідає вашій моделі. Вам буде надано чек для підтвердження вартості.

Також у нас є детальний прайс на послугу заміни таходатчика пральної машини, в якому вказані тарифи на проведення робіт.

Переваги сервісу Мастер911

  1. Високий рівень кваліфікації. У нас працюють лише досвідчені професіонали, кожен із них проходить попереднє тестування.
  2. Гарантія якості. Наші представники видають кожному клієнту підписаний акт та договір, які є гарантією на виконані товари та куплені деталі.
  3. Пунктуальність. Ремонтники приходять у суворо обумовлений час.

Терміни обслуговування

Конкретний час візиту визначається після погодження замовлення. На час приїзду впливає ваше місце проживання.

У межах міста

Мешканцям обласних центрів зазвичай слід почекати в середньому до 3-4 годин.

У передмісті

Якщо ви мешкаєте у передмісті обласного центру, фахівцю потрібно в середньому 4-6 годин на дорогу.

В області

В окремих ситуаціях візит фахівця може перенестись на наступний день після подання заявки. Таке буває, якщо вільних майстрів немає.