Заміна насоса посудомийної машини

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна насоса посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну насосів посудомийних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні насосів посудомийних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поломка циркуляційного насоса ускладнює подальший процес експлуатації посудомийної машини. Тому не обійтись без кваліфікованої допомоги, коли майстер допоможе виконати ремонт чи повноцінну заміну пошкодженої деталі. В результаті перших «симптомів» поломки важливо не відкладати вирішення проблеми «на потім», а якнайшвидше замовити послугу заміна насоса посудомийної машини, яку пропонують фахівці сервісу Мастер911. 

Пошук оригінальних запчастин – досить складна процедура, а тому без досвіду та відповідних знань важко розібратися, як правильно підібрати необхідну помпу на заміну для тієї чи іншої моделі машинки.

Причини виходу з ладу насоса у посудомийках 

Основне завдання циркуляційного насоса у різних моделях посудомийок полягає у подачі води на розбризкувальні форсунки. У разі поломки процес миття посуду не запускається і всі тарілки чашки залишаються брудними. Тому користувачу важко не помітити, що посудомийна машина вийшла з ладу.

Ремонт або заміна помпи в більшості випадків потрібна внаслідок такого списку причин:

 • Замори, що відбуваються через природне зношування сіткового фільтра. Адже саме цей фільтр відповідає за можливість «затримувати» дрібні частинки, за винятком ймовірності їх проникнення всередину.
 • Перевантаження напруги в електромережі – така проблема особливо актуальна для мешканців багатоквартирних будинків. У такому разі не обійтися без використання стабілізаторів напруги.
 • Природне зношування. Кожна деталь має певний робочий ресурс, тому важливо стежити за цим ресурсом і своєчасно проводити заміну.

Професійна заміна насоса посудомийної машини за вигідними цінами – це унікальна можливість довірити виконання всіх робіт одному досвідченому майстру.

Проведення ремонтних робіт або заміна помпи в посудомийці 

Така популярна послуга, як заміна зливного насоса, відноситься до категорії середньої складності, а значить фахівці не рекомендують виконувати все самостійно.

Всі роботи умовно можна розділити на три етапи:

 1. Діагностика та подальший пошук нової деталі для заміни.
 2. Встановлення нових запчастин або відновлення пошкоджених.
 3. Запуск посудомийки в різних режимах.

Останній пункт допоможе фахівцю перевірити роботу техніки у присутності клієнта, який за бажанням може отримати відповіді на свої запитання.

Ціни на ремонт насоса 

Остаточна вартість послуги заміна насоса посудомийної машини Bosch або техніки інших брендів буде відома після діагностики. Попередні ціни вказані у прайсі.

Майстер зможе назвати точну вартість майбутніх робіт, звертаючи увагу на:

 • конкретну марку та модель посудомийки;
 • ступінь складності поломки;
 • необхідність пошуку нових деталей для заміни.

З цієї причини діагностика є важливим та невід'ємним етапом при відновленні працездатності посудомийних машин вдома.

Мастер911 – замовляємо послуги перевірених фахівців

Сервіс Мастер911 пропонує всім клієнтам вибрати та викликати професіонала додому, вибираючи послугу заміна циркуляційного насосу посудомийної машини. Причому, кожен користувач сайту може автоматично розраховувати на наступний список переваг:

 • Демократична цінова політика.
 • Допомога у підборі запчастин для заміни.
 • Офіційні гарантії від майстрів.
 • Тільки перевірені фахівці високої кваліфікації.

Для підбору професіонала необхідно зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на сервісі.