Заміна замка пральної машини

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна замка пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну замків пральних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по заміні замків пральних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Захисна система кожної сучасної пралки передбачає наявність дверцят люка. Під час набору води для виконання повноцінної програми прання люк потребує герметичного закриття. За це відповідає надійний замок чи повноцінна система блокування люка – УБЛ. Але з часом відзначають деякі проблеми у конструкції замка, який більше не забезпечує щільне прилягання дверцят. Внаслідок цього неможливий подальший процес експлуатації машинки за призначенням.

Виправити ситуацію допоможе оперативна заміна замка у пральній машині. Замовити цю послугу можна за допомогою сервісу Мастер911, де доступний вибір спеціалістів різної кваліфікації.

Особливості роботи замка блокування

Система влаштована таким чином, що при поломці блокування функція прання недоступна. Це пов'язано з неможливістю зробити набір води для запуску техніки на будь-якому вибраному режимі.

Розглянемо особливості роботи УБЛ:

 • Робота системи здійснюється від електрики, подача якої спрямована на біметалеву пластину.
 • Пластина нагрівається, а тому відбувається її деформація – вона чинить незначний тиск на важіль закриття.
 • В результаті починається процес герметизації люка. Після цього автоматично активується датчик закриття, а систему надходить сигнал для набору рідини.

Якщо датчик «відмовляється» спрацьовувати, пралка залишається недоступним для користувача.

Ознаки несправності

Зрозуміти, що потрібна заміна замка в пральній машині вдома, досить легко, якщо бути уважним і враховувати основні «симптоми» можливої поломки:

 • По завершенні вибраної програми пройшло 30 хвилин або навіть більше, але дверцята не відчиняються.
 • Двері не зачиняються, відсутнє блокування.
 • Пралка не запускається навіть при натисканні кнопки «Старт».
 • На дисплеї висвічується код (ознайомитись з розшифровкою всіх кодів можна за допомогою спеціальної інструкції від виробника).

Причин поломки може бути багато: починаючи з природного зносу комплектуючих і закінчуючи різними забрудненнями. Остання причина є результатом недотримання періодичності обслуговування техніки. У зазор для важеля часто потрапляє пил, залишки бруду, сміття. У такому разі замок потрібно розібрати та почистити.

Як і де можна ознайомитись із цінами на послуги?

Послуга заміна замка на пральної машини, ціна якої вказана в прайсі сервісу Мастер911, доступна всім клієнтам. Проте остаточна вартість та строки проведення запланованих робіт залежать від:

 • певної моделі, марки прання;
 • причини, що могла призвести до такої поломки;
 • необхідності ремонту чи заміни інших деталей.

У деяких ситуаціях достатньо огляду обладнання, щоб визначити міру складності поломки. Для ретельнішої перевірки фахівці вдаються до застосування спеціальних інструментів.

Чому рекомендується звернутися за допомогою на сайт Мастер911?

Будь-яка пральна машинка відрізняється складною конструкцією, тому необхідно звертатися за кваліфікованою допомогою до справжніх професіоналів.

На сервісі можна знайти не тільки досвідчених і перевірених майстрів, але й отримати такі переваги:

 • скористатися вигідними цінами послуги;
 • ознайомитися з відгуками про кожного професіонала;
 • отримати консультації;
 • викликати майстра додому у певний день та час.

Залишаючи заявку на підбір, клієнт отримує особистого помічника, готового проконсультувати, щодо правильного вибору спеціаліста та подальшого виконання ремонтних робіт.