Ремонт плати посудомийної машини

від 500—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт плати посудомийної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт плат посудомийних машин

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по ремонт плат посудомийних машин

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Модуль керування – це «мозок» будь-якої посудомийної машини, адже саме він відповідає за керування всіма робочими процесами, які вибирає користувач під час експлуатації техніки. В результаті відзначають величезні навантаження на такі комплектуючі, що часто призводить до їх поломок.

Якщо виникла несправність у модулі, не рекомендується робити самостійні спроби, щоб провести перевірку та подальший ремонт блоку керування. Як показує практика, без досвіду та знань практично неможливо правильно виконати всі процедури. Тому потрібно заручитися підтримкою професіоналів та викликати спеціаліста додому, скориставшись послугою ремонт плати посудомийної машини від сервісу Мастер911.

Причини виходу з ладу модуля керування 

Зазначають кілька найбільш поширених причин, внаслідок яких не обійтися без подальших ремонтних робіт:

 • Природне зношування деталі. Враховуючи великі навантаження, робочий ресурс плати зазнає швидкого вироблення.
 • Різкі стрибки напруги. Це часто трапляється, якщо в будинку немає стабілізатора напруги.
 • Неправильна експлуатація. Перед використанням посудомийки важливо уважно ознайомитись з інструкцією від виробника.
 • Заводський брак. Вибираючи машинки сумнівних брендів, користувачі часто стикаються із бракованими деталями у конструкції.

Це основний список причин, через які може виникнути необхідність замовити послугу ремонт плати посудомийної машини Бош або інших машин не менш популярних брендів. 

Перелік ознак поломки 

Зрозуміти, що сталася поломка техніки, можна за допомогою певного переліку «симптомів», які вкажуть на наявність конкретної проблеми:

 1. Техніка перестала «реагувати» на будь-які кнопки на панелі керування.
 2. Робочі режими автоматично змінюються протягом усього процесу миття брудного посуду.
 3. Процес роботи посудомийки здійснюється ривками.
 4. Деякі функції техніки не працюють.

За наявності хоча б однієї ознаки потрібно негайно звернутися за кваліфікованою допомогою, щоб зробити терміновий ремонт модуля. Пам'ятайте, що ігнорування невеликої проблеми може призвести до суттєвих неполадок у всій системі.

Які ціни на ремонтні роботи плати в посудомийках? 

Сервіс Мастер911 пропонує клієнтам ознайомитись з попередньою вартістю послуги ремонт плати посудомийної машини, доступної в актуальному прайсі. Однак остаточні ціни вказує фахівець, орієнтуючись на наступний перелік факторів:

 • компанія-виробник техніки, точна назва моделі;
 • рік випуску;
 • ступінь пошкодження модуля;
 • наявність/відсутність інших поломок у конструкції.

Завдяки швидкій та професійній діагностиці, вдасться отримати відповіді на всі питання, які допоможуть професіоналу сформувати остаточний цінник на послуги.

Чому варто звернутися за допомогою саме на сервіс Мастер911?

На сервісі зареєстровано понад 4500 кваліфікованих та перевірених майстрів, готових прямо зараз виїхати за вказаною адресою для оперативного усунення проблеми. Всі нові та постійні клієнти можуть сміливо розраховувати на:

 • Якісний ремонт посудомийок різних брендів – Bosch, Electrolux та інші.
 • Демократичну цінову політику.
 • Обслуговування техніки навіть у вихідні та святкові дні.
 • Допомога у підборі необхідних комплектуючих для заміни.
 • Надання консультацій з різних питань.

На сайті доступний швидкий та зручний пошук певної послуги за назвою робіт та містами, що прискорює процедуру підбору спеціаліста.