Встановлення рушникосушки у Бучі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Бучі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Бучі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Бучі

Відгуки по встановленню рушникосушок у Бучі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Запит до пошукових систем на таку сантехнічну послугу, як установка сушки для рушників у ванній кімнаті, є одним з найпопулярніших, і обумовлюється істотним зростанням комфорту сім'ї при порівняно невисоких витратах. Цей виріб сантехніки бере на себе виконання відразу 3-х функцій: просушування рушників та будь-якої іншої білизни, регулювання рівня вологи, а також далеко не зайвого обігріву ванною.

Виходячи з конструктивних характеристик, виділяють такі різновиди сушки для рушників: водяні, комбіновані та електричні, крім цього, випускаються моделі в різному виконанні - керамічні, мідні, алюмінієві та сталеві. Який зробити вибір, безпосередньо залежить від певних моментів: ціни, наявності достатньої площі, довговічності та комфорту. Можна сказати, що електричні - прості в монтажі, автономні, надзвичайно адаптивні, тому що не залежать від функціонування інших агрегатів, комбіновані - найефективніші та практичніші, але ціна такого змійовика досить висока, водяні найвигідніші у питанні економії енергії.

Компетентна установка сушки для рушників різного варіанту вимагає конкретних навичок і знань, тому її найкраще покладати на професіоналів.

Чи доцільне самостійне встановлення змійовика у ванній?

Запорука того, щоб подібне сантехнічне обладнання безвідмовно працюватиме довгі роки - виконання робіт з монтажу сушарки для рушників у суворій відповідності до технічних норм. Тому спроби економити на сервісних послугах кваліфікованого, перевіреного, досвідченого майстра-сантехніка, і постаратися змонтувати власними силами змійовик - дуже ризиковані. Ця витівка в кращому результаті, цілком імовірно, завершиться втратою часу марно, в гіршому - вимагати екстреного виїзду професіонала для виправлення серйозних аварій. У випадку, якщо в ході монтажу було допущено відхилення від норми, такий нюанс не тільки не гарантує бажаного комфорту, але й при появі високого тиску може призвести до замикання електричної проводки або затоплення квартири.

За вищеописаними моментами небажано довіряти установку змійовика та неперевіреному "спецу", який не надасть якихось гарантій на виконані ремонти, і в разі чого, особисто вам доведеться власним коштом фінансувати сумні наслідки.

Найоптимальніший висновок - звернутися до сертифікованого майстра-сантехніка, він оперативно та якісно надасть необхідну сервісну послугу і бере на себе персональну відповідальність за монтаж сушки для рушників за заздалегідь відомою вартістю робіт.

Маркетплейс Майстер911: компетентна установка змійовика

Майстри нашого сервісу мають великий досвід у монтажі практично всіх видів, конструкцій, моделей та конфігурацій змійовиків. Під час оформлення замовлення на виклик слюсаря-сантехніка наш оператор щоразу задає клієнту низку питань щодо самого сантехнічного обладнання, його місця розміщення, варіанта підключення, конструктивних особливостей тощо. На підставі отриманих відомостей ми раді видати первинну консультацію, а також вчасно зорієнтувати за вартістю необхідної сервісної послуги. Коли виявляється, що вона стандартна (за словами клієнта можна правильно визначити масштаб передбачуваних робіт), то монтаж сушарки для рушників у ванній стане чітко відповідати ціні по прайсу.

Коли без конкретного обстеження майстром-сантехніком розрахувати даний обсяг вкрай складно, значить, ця послуга вважається нестандартною і точний кошторис буде названо виконавцем вже вдома, але ми обіцяємо, що він не буде відрізнятися від того, який прописано в нашому прайс-листі.

Зателефонувавши до сервісу домашнього ремонту Master911, ви можете розраховувати на:

  • якісну сервісну послугу з гарантією;
  • надання кожному замовнику кваліфікованої консультації та відомостей про приблизну розцінку заявленої послуги;
  • подання та оформлення заявки з виїздом без свят та вихідних, у зручний для всіх час;
  • екстрений виїзд надійного та кваліфікованого сантехніка.

Наші майстри ввічливі, сумлінні та пунктуальні, відрізняються охайністю, і в обов'язковому порядку прибирають робочу зону. Вони не лаються матом, не допускають неуважності, до своєї справи ставляться дуже відповідально і не димлять цигарками.

Переваги сервісу домашнього ремонту Майстер911

На відміну від випадкових спеців ми цілком упевнені в кожному з наших майстрів-сантехніків, оскільки до отримання дозволу до виконання замовлень, всі вони пройшли перевірку паспортних даних, якісну теоретичну підготовку та склали на високий бал іспити. Попри ці заходи, ми будь-якої миті раді вислухати всі нарікання, побажання та критику щодо допущеної в роботі помилки або непрофесійної дії виконавця. Саме тому при виникненні гостроконфліктної ситуації ми переконливо просимо наших клієнтів повідомляти сервісну службу підтримки Майстер911.

Усі наші послуги надаються відповідно до договору, де чітко прописано умови відповідальності сантехніка, виробничий процес, а також критерії рівня якості виконання робіт. Наші техніки надають гарантійний сертифікат на надані послуги. Після завершення робіт, клієнти мають акт здійснених послуг. Розплатитися за виконану роботу слюсаря-сантехніка можна безготівковими перерахуваннями або готівкою.

Скільки коштуватиме навішування змійовика?

Ціни на монтаж сушки для рушників за формою драбинки або змійовика ви можете з'ясувати, ознайомившись з прайсом нашого сервісу. Там зазначається ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування закупівельної вартості витратних матеріалів, додаткових запасних частин, а також автотранспортних витрат. Для приємного співробітництва та спілкування з нами, ми готові надати вам важливі консультації ще до прибуття спеціаліста та зорієнтувати вартість послуги. Для сервісу домашнього ремонту Master911 дуже важливо, щоб ціноутворення наше було прозорим і зрозумілим для всіх клієнтів, що нам зателефонували. Зазвичай на встановлення електричного сушки для рушників ціна до оплати не змінюється.

Швидкий виклик сантехніка у Бучі з виїздом на вашу адресу по Київській області

Виконуємо профілактичні роботи по Київській області

Саме завдяки тому, що ми маємо у своєму розпорядженні перевірених, професійних слюсарів-сантехніків у всіх населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), отже, ті наші клієнти, які знаходяться на околицях області, мають можливість розраховувати на відвідування спеціаліста у день подання замовлення. Попри явні переваги, подібний сантехнічний сервіс дозволяє мати додаткову економію на транспортних витратах.

В окремих ситуаціях, коли спеціалісти мають інтенсивне навантаження, їх приїзд може бути пересунутий на наступну дату. Ми про подібний факт повідомляємо клієнтів ще в момент звернення до Майстер911.

Роботи ведуться в межах м. Буча

Якщо ви перебуваєте в межах м. Буча, то лише через три години з часу оформлення замовлення, зможете розраховувати на швидкий приїзд до вас кваліфікованого професіонала.

Роботи ведуть у передмісті Бучі

Тим людям, які знаходяться в приміських зонах Бучі (Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Бородянка, Березове, Хотів, Стоянка, Мощун, Горенка, Чайки, Капітанівка, Гореничі, Дмитрівка), потрібно чекати на прибуття слюсаря-сантехніка на одну-дві години довше, в середньому 5 годин.

У разі, якщо вас цікавить грамотна установка сушки для рушників різного типу, ціна дуже здивує, - телефонуйте в сервіс послуг Master911!