Встановлення газової колонки у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Коростені

Відгуки по встановленню газових колонок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, наладка, сервісний супровід газової колонки може здійснюватися тільки підготовленим, досвідченим і надійним (перевіреним) виконавцем, що володіє допусками до газових робіт. Підключення газової колонки повинно виконуватися з дотриманням затверджених норм пожежної безпеки (властивостям (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до колонки поверхонь, належного перерізу димоходу, природної витяжки й т. д.).

Поетапні кроки монтування проточного водонагрівача:

 1. При потребі, демонтаж газової колонки;
 2. Випробування на наявність тяги в вент-каналі;
 3. Попередня підготовка місця установки;
 4. Кріплення колонки до стіни або меблів;
 5. Врізання колектора в систему водопроводу;
 6. Підведення газу до водонагрівальної колонки з допомогою шланга;
 7. Під'єднання до повітропроводу;
 8. Випробування на предмет витоку газу з'єднувальних елементів газового контуру, а також в місці підключення до загальної системи.

Техніки нашого сервісу домашнього ремонту мають досвід роботи з газовими водонагрівачами різних марок, моделей, виробників: Нескар (Neckar), Зануссі (Занусі / Zanussi), Новатек (Nova Tec), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Діон (Dion), Кайзер (Kaiser), Мора (Mora), Нева (Neva), Термекс (Thermex), Саванна (Савана / Savanna), Роктерм (Rocterm), Беретта (Берета / Beretta), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Міле (Miele), Львів, Демрад (Demrad), Термо Альянс (Thermo Alliance), Крауф (Krauf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Мілла (Міла / Milla), Термона (Thermona), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Атон (Aton), Аквахіт (Aquaheat), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Вестен (Westen), Піраміда (Pyramida), Аміна (Amina), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Еталон (Etalon), Горенье (Gorenje), Селена (Selena), Матрікс (Matrix), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Сакура (Sakura), Херманн (Hermann), Росс (Ross), АЕГ (AEG), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers) і багатьох інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтеся пропозиціями "дешевих" фахівців

Запросивши фахівця з "вулиці" для ремонту, підключення або установки газової колонки, Ви ризикуєте не тільки цілісністю, справністю, працездатністю, гарантією агрегату, але й власним здоров'ям і навіть життям людей.

Майстер сумнівної професійної підготовки не несе відповідальність за ваш водонагрівач, також вам не нададуть акт про виконання робіт, як і талон про гарантії.

Яким чином складаються розцінки?

Вартість установки газової колонки на рівні середньоринкової, зафіксована прейскурантом, яким керуються техніки нашого сервісу домашнього ремонту. Це не допускає можливості маніпуляцій з тарифами.

Щоб визначити, до якого виду буде належати потрібна сервісна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (рідко зустрічається), ми завжди ставимо кілька уточнювальних питань.

Стандартна (типова) послуга/несправність

У тому випадку, якщо розмова йде про типову сервісну послугу (або часта неполадка), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", тоді точна вартість буде відома заздалегідь, ще до появи майстра, вона постійна й зафіксована.

Так звана нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (непросто розрахувати)

При такій послузі/аварії неможливо дізнатися заздалегідь масштаб майбутніх робіт, отже, кошторис розраховується техніком після діагностики. Ми даємо гарантію, що вона зазвичай відповідає затвердженому прайсу.

Фінальна вартість послуги з діагностики, налагодження, демонтажу, перевірки, монтажу газових колонок у Коростені залежить від типу неполадки, ціни на розхідники та транспортних витрат.

Які основні переваги Ви отримаєте?

Основні плюси сервісу Master911:

 • Можливість вибору варіанта оплати;
 • Початкова інформація та консультація, зуміємо зорієнтувати у вартості робіт у процесі приймання заявки;
 • Забезпечення гарантій на замінені запасні частини та всі виконані послуги, а також акту виконаних робіт;
 • Екстрений прихід спеціаліста (в основному, через три години після оформлення замовлення);
 • Графік подачі заявок на виклик техніка - 24/7;
 • Розумні, обґрунтовані й фіксовані прайс-листи;
 • Акуратність, охайність майстра та обов'язкове прибирання свого робочого місця;
 • Підготовленість, доброзичливе ставлення, ввічливість та пунктуальність фахівців.

Додаткові переваги:

 • Виконання гарантійних зобов'язань. Беремо відповідальність на себе за всі надані майстрами побутового сервісу послуги та встановлені в процесі налагодження деталі, запасні частини, комплектуючі, про що свідчать гарантії, які ми надаємо кожному клієнту.
 • Широкий спектр послуг в одному місці. Ми здатні надати професійні побутові послуги в широкому профілі. Наші фахівці приїжджають на виклик для усунення різних несправностей, техобслуговування або діагностики (бойлера, газової колонки, кондиціонера, пральної машини, холодильника, газового котла тощо). Також можна замовити збірку меблів, вивіз побутових відходів (сміття), проведення сантехнічних, електромонтажних, будівельних та інших видів діяльності. Наш сервіс побутового ремонту дозволяє при різних обставинах користуватися допомогою тільки професійних, перевірених, надійних фахівців, замість того, щоб кожного разу шукати нового виконавця на інших (іноді й підозрілих) інтернет-сторінках.
 • Швидкість роботи. Залишивши заявку на будь-яку послугу (як, наприклад, налагодження, перевірка, установка водонагрівача у Коростені, демонтаж/монтаж газової колонки у Коростені, ремонт колонки у Коростені та інше), замовник всього через кілька хвилин отримає зв'язок з техніком, який знаходиться в цей момент поблизу. Наша логістика дозволяє майстру прибути протягом 2-3 годин після заповнення заявки.
 • Досвід. Наш сервіс співпрацює виключно з досвідченими майстрами, які мають допуск до газових робіт. Перед початком роботи ми приймаємо іспит на підготовленість, верифікуємо паспортні дані.

Як замовити виклик майстра з установки газових колонок у Коростені?

 1. Зробіть замовлення. Безпосередньо на веб-сайті або зв'язавшись із нашим диспетчером у телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних додаткових питань. На основі отриманої додаткової інформації про вашу домашню техніку й потрібні сервісні послуги ми надаємо попередню консультацію та зорієнтуємо в ціні майбутніх робіт ще до приходу виконавця.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом 3-х годин після подачі заявки майстер приїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість ремонтних робіт - одна-дві години.

Виклик досвідченого, надійного, пунктуального спеціаліста у Коростені і Житомирській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся установкою газових колонок у Коростені недорого, надійно, оперативно та професійно, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911.

Ми виїжджаємо по Житомирській області

У більшості сіл, селищ, міст Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) у нас є підготовлені, перевірені, досвідчені техніки, тому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися у день оформлення заявки.

Виїзд у передмістя Коростеня

На прибуття майстра в передмістя Коростеня може знадобитися трохи більше часу - приблизно 5-6 годин.

Виїзд по місту Коростеня

Тим людям, які знаходяться в межах міста Коростеня, можна чекати приїзду досвідченого техніка, що має допуск до виконання подібного профілю робіт, вже через 3-4 години після подачі замовлення.

Телефонуйте в наш сервіс послуг! Виконавці видають гарантійні умови на монтаж газової колонки у Коростені. І додатковий плюс - фіксована й досить низька вартість монтажу побутових агрегатів.