Заміна газового котла у Полтаві

від 450 грн

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на заміну газового котла у Полтаві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заміні газового котла у Полтаві

Відгуки по заміні газового котла у Полтаві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо газовий котел несправний, а гарантійний термін закінчився, Вам потрібна заміна пристрою. Також заміна знадобиться, коли має бути перероблення всього опалення.

Щодо несправності, найчастіше, йдеться про:

  • вихід з ладу надзвичайно дорогої деталі котла;
  • застарілий газовий прилад до такої міри, що навіть найдешевші нові аналоги помітно виграють по своїй ефективності й економічності;
  • несправність двох і більше важливих вузлів;
  • великий термін використання котла, коли певну модель вже зняли з виготовлення, і необхідні деталі відсутні в продажу або доступні за надмірно високу вартість.

В іншому випадку пристрій елементарно не відповідає тим запитам, які висуваються сучасною опалювальною системою.

Чи можливо своїми силами зробити заміну газового котла?

Численні власники заміських котеджів вважають, що заміна старого газового приладу не складна. Тільки це не зовсім так, до того ж заборонено законом. Усі роботи, пов'язані з обслуговуванням, заміною, демонтажем, монтажем та ремонтом всіляких газових агрегатів, повинні здійснюватися обов'язково досвідченими фахівцями, які мають допуск до виконання подібних робіт.

Мастер911 може запропонувати моментальне й високоякісне надання такого роду послуги, як заміна підлогового чи настінного газового котла за невисокою ціною.

Маркетплейс Master911: термінова заміна газового котла у квартирі

У нашому маркетплейсі можна викликати фахівця з заміни газових приладів додому в будь-який час. При подачі заявки ми задаємо клієнту додаткові питання щодо характеристик старого й нового газового обладнання, на підставі отриманих даних готові надати консультацію та зорієнтувати щодо ціни необхідної роботи.

Якщо завдання поширене (скажімо, заміна автоматики котла), його вартість прописана в прайс-листі й буде названа клієнту по телефону. А якщо завдання не цілком стандартне (перелік необхідних робіт може бути розрахований професіоналом на місці), в цьому випадку його вартість майстер вирахує тільки після приїзду, і вона буде в точності співпадати з тією, що в прайс-листі.

Звернувшись у маркетплейс Master911, Ви отримаєте:

  • можливість оформлення замовлення 24/7;
  • професійну консультацію до приїзду фахівця;
  • швидкий виїзд професіонала;
  • надання високоякісної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам сто відсотків сподобається.

Майстри сервісу Master911 акуратні, завжди прибирають робоче місце, можуть похвалитися культурним і ввічливим ставленням до клієнтів, пристойно розмовляють, надійно та якісно виконують роботу, не курять.

Переваги Master911

Перш ніж отримати допуск до обслуговування замовників, професіонали неодмінно проходять перевірку паспорта й навчання з підсумковим іспитом. Якщо Ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою фахівця або ж Вами, наприклад, була помічена похибка майстра, зверніться в нашу службу підтримки. Ми миттєво допоможемо в розв'язанні будь-якої ситуації.

У прайсі є вартість заміни газового котла, однак ціна може змінитися, коли потрібна заміна зламаних запчастин. Будь-який наш професіонал несе відповідальність за якість наданих послуг, а також видає гарантійні зобов'язання. Розрахуватися за виконану роботу можна так, як зручно: переказом або ж готівкою. Після закінчення заміни газового агрегату Вам нададуть акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Про вартість агрегату наші клієнти запитують нерідко. У прайсі є ціни на всі часті послуги, без урахування витратних матеріалів, транспортних витрат, деталей або ж запчастин, які потрібно купувати.

Ми можемо пишатися, що наше ціноутворення абсолютно прозоре та зрозуміле для кожного замовника. А з метою забезпечення якомога більш зручних умов для роботи з Мастер911 ми завжди можемо детально проконсультувати стосовно вартості майбутньої роботи. У більшості випадків, спочатку розрахована ціна не змінюється.

Виїзд фахівця з заміни газових агрегатів у Полтаві і по Полтавській області

Працюємо у Полтаві

Якщо Ви живете в будь-якому районі м. Полтава, тоді можна розраховувати на виїзд професіонала через 3 години з моменту оформлення заявки.

Працюємо в передмісті Полтави

Тим нашим замовникам, які проживають в передмісті Полтави (Нові Санжари, Терешки, Копили, Судіївка, Мачухи, Розсошенці, Горбанівка, Зінці, Гожули, Супрунівка, Тахтаулове, Абазівка, Терентіївка, Нижні Млини, Мильці), виїзду майстра необхідно очікувати трохи довше (приблизно чотири-п'ять годин).

Надаємо послуги по Полтавській області

Master911 має своїх фахівців майже у всіх містах Полтавської області (Горішні Плавні, Хорол, Глобине, Миргород, Решетилівка, Лохвиця, Пирятин, Карлівка, Лубни, Гребінка, Кобеляки, Гадяч, Диканька, Нова Галещина, Чутове, Котельва, Нові Санжари, Білики, Машівка, Ромодан, Семенівка, Велика Багачка, Гоголеве, Опішня, Шишаки). Це дає можливість замовникам, що звернулися до нас, по-перше, серйозно заощадити на транспортних витратах, по-друге, розраховувати на виїзд професіонала в той же день, коли була залишена заявка.

Буває, що внаслідок серйозної сезонної завантаженості візит майстра може відкластися на наступний день, про що Вам буде повідомлено заздалегідь.

Якщо Вас цікавить грамотна заміна газового пристрою новим, зверніться в сервіс Мастер911, і ми обіцяємо, що Ви будете повністю задоволені якістю послуг і сервісом.