Заміна газового котла у Хмельницькому

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Натисніть, щоб побачити номер
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Хмельницькій області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Хмельницькій області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Хмельницькій області

Всі міста Хмельницькій області
Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Красилів, Полонне, Волочиськ, Старокостянтинів, Шепетівка, Хмельницький, Славута, Ізяслав, Нетішин, Городок, Деражня, Чемерівці, Сатанів, Чорний Острів, Війтівці, Наркевичі, Летичів, Віньківці, Новая Ушиця, Ярмолинці, Вовковинці, Смотрич, Білогір'я, Антоніни, Теофіполь, Гриців

Якщо газовий котел не працює, а гарантія пройшла, Вам потрібна заміна приладу. Крім того, заміна знадобиться, якщо заплановано перероблення всього опалення, що включає заміну більшої частини обладнання.

Якщо причина в несправності, тут, звичайно, потрібно говорити про:

 • застарілий газовий котел, що навіть найдешевші нові аналоги значно виграють у нього;
 • перевищення «стажу роботи» котла, коли цю модель вже припинили виробляти, і необхідні деталі відсутні;
 • вихід з ладу 2 або більше основних вузлів;
 • несправність досить дорогої деталі агрегату.

Або ж прилад елементарно не відповідає запитам, які потрібні для сучасної системи опалення.

Чи можна своїми силами робити заміну газового котла?

Деякі власники будинків впевнені, що заміну старого газового котла зробити досить легко. Тільки це далеко не так, до того ж протизаконно. Роботи, пов'язані із заміною, ремонтом, демонтажем, обслуговуванням і установкою будь-яких газових пристроїв мають здійснюватися виключно висококваліфікованими фахівцями з допуском до подібних робіт.

Термінове та високоякісне надання такої послуги, як заміна настінного або підлогового газового котла за прийнятною ціною може запропонувати Мастер911.

Сервіс Мастер911: швидка заміна газового котла в будь-якій квартирі

У нашому сервісі можна викликати фахівця з заміни газового обладнання 24/7. При подачі замовлення ми ставимо клієнту уточнювальні питання щодо характеристик нового та старого газового обладнання, на підставі отриманої інформації готові надати консультацію та порахувати вартість необхідної роботи.

Якщо послуга поширена (скажімо, заміна автоматики обладнання), ціна є в прайсі й буде названа клієнту в додатку або по телефону. Якщо ж послуга не зовсім стандартна (обсяг необхідних робіт буде виявлено професіоналом на місці), в такому випадку її вартість майстер називатиме вже на виїзді, і ціна буде на 100% збігатися з прописаною в прайсі.

При зверненні в Master911, Ви можете розраховувати на:

 • надання надійної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вам обов'язково сподобається;
 • цілодобову можливість викликати професіонала;
 • швидкий приїзд майстра;
 • детальну консультацію ще до приїзду техніка.

Фахівці маркетплейса Master911 відрізняються ввічливим і доброзичливим ставленням до замовників, вони не курять, культурно виражаються, обов'язково прибирають своє робоче місце, сумлінно здійснюють роботу.

Наші переваги

Перш ніж придбати допуск до виїзду на виклики, фахівці повинні пройти спеціальне навчання та перевірку паспортних даних. У разі, якщо Ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою фахівця або Вами, припустимо, була виявлена ??помилка, зверніться в нашу службу підтримки. Ми обіцяємо миттєво допомогти у розв'язанні будь-якого питання.

У прайсі знаходиться вартість заміни газового котла, втім, розцінка може бути перерахована, якщо потрібна заміна запчастин. Будь-який наш професіонал несе всю відповідальність за якість наданих послуг, а також дає гарантійні зобов'язання. Оплатити надану послугу можливо готівковим або безготівковим способом. Після заміни обладнання Ви отримаєте акт виконаних послуг.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Поширене питання наших клієнтів: скільки коштує заміна газового агрегату? У прайс-листі вказані розцінки на всі поширені послуги, без урахування деталей, які потрібно докупити, транспортних витрат, витратних матеріалів.

Ми пишаємося, що наше ціноутворення абсолютно прозоре й відкрите для всіх клієнтів. А з метою створення більш комфортних умов для роботи з нами ми завжди готові Вас проінформувати про приблизну ціну замовленої послуги. Здебільшого, попередньо названа вартість залишається незмінною.

Виклик професіонала з заміни газових агрегатів у Хмельницькому і по Хмельницькій області

Працюємо у Хмельницькому

Якщо Ви перебуваєте в будь-якому районі м. Хмельницький, тоді можете очікувати майстра через три години.

Пропонуємо послуги в передмісті Хмельницького

Тим клієнтам, які проживають в передмісті Хмельницького (смт Чорний Острів, с. Давидківці, с. Лісові Гринівці, с. Шаровечка, с. Копистин, с. Карпівці, с. Ружичанка, с. Олешин, с. Богданівці, с. Шумівці, с. Мацьківці), виїзду фахівця знадобиться чекати трохи довше (до 5 годин).

Приймаємо заявки по Хмельницькій області

Маркетплейс Master911 має професіоналів у більшій частині міст Хмельницької області (м. Дунаївці, м. Кам'янець-Подільський, м. Красилів, м. Полонне, м. Волочиськ, м. Старокостянтинів, м. Шепетівка, м. Хмельницький, м. Славута, м. Ізяслав, м. Нетішин, м. Городок, м. Деражня, смт Чемерівці, смт Сатанів, смт Чорний Острів, смт Війтівці, смт Наркевичі, смт Летичів, смт Віньківці, смт Новая Ушиця, смт Ярмолинці, смт Вовковинці, смт Смотрич, смт Білогір'я, смт Антоніни, смт Теофіполь, смт Гриців). Це надає можливість нашим клієнтам, по-перше, помітно заощадити на транспортних витратах, і, по-друге, розраховувати на приїзд фахівця в день заявки.

Іноді, у зв'язку з підвищеною сезонною завантаженістю, виїзд фахівця може відкластися на наступний день, про це Вас попередять при прийомі замовлення.

Якщо Вам потрібна грамотна та швидка заміна газового пристрою новим, телефонуйте в Мастер911, і ми гарантуємо, що Ви залишитеся повністю задоволені сервісом і рівнем наданих послуг.