Монтаж каналізації у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Цінові пропозиції по монтажу каналізацій від найкращих майстрів у Звягелі (Новоград-Волинський)

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по монтажу каналізацій у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж системи каналізації - один з основних етапів робіт при капітальному ремонті або будівництві, що проводиться, найчастіше, ще до установки водопроводу. До якості виконання такої роботи нормативи висуваються, вельми серйозні, тут не потрібно економити або залишати що-небудь незавершеним. Якщо через маленькі помилки у вас прорветься каналізація, в даній ситуації усунення проблеми обійдеться значними грошовими й тимчасовими витратами.

Які варіанти каналізаційних робіт популярні?

Такого виду послуга як будівництво системи каналізації, затребувана власниками таких будівель, які не мають можливості бути підключені до загальноміської системи. Монтаж каналізації в житловій квартирі теж користується високою популярністю, проте в такому випадку спектр виконуваних робіт помітно менший, оскільки стосується тільки внутрішнього підключення.

До найпопулярніших послуг відносяться:

 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Подібні роботи виділяються підвищеною складністю, вони включають побудову мережі трубопроводів з відвідними трубами, стояками й випусками, об'єднаними між собою сантехнічними пристроями. Так, наприклад, зробити заміну або ж монтаж стояка, за необхідними нормативами й інструкціям, під силу тільки сантехніку хорошої кваліфікації.
 • Підключення каналізаційної системи. Воно являє собою збір систем каналізації, який проводиться після закінчення проєктування та закупівлі потрібних складових. Гарантія досягнення найкращого результату - забезпечення стовідсоткової герметичності з'єднань, а також професійний розрахунок необхідних ухилів.
 • Монтаж зовнішньої системи каналізації. Сюди відносять: проєктування, в якому передбачається необхідні пристосування, необхідне обладнання, тип автономної каналізації, діаметр і ухил труб, шляхи монтажу. За проведенням подібної послуги потрібно звернутися до професійного фахівця.
 • Ремонт каналізації. За такого типу послугою, в основному, звертаються господарі нерухомості, яка належить до застарілого фонду, де труби та стояки з чавуну. Таке обладнання, внаслідок давньої експлуатації, часто засмічується й пізніше починає гнити. Результатом цього трапляються протікання та інші несподівані випадки. Кращий в цій ситуації вихід - абсолютна заміна системи каналізації, але при необхідності, професіонал візьметься за здійснення локального ремонту.

Крім цих масштабних проєктів, замовники замовляють локальні роботи або ж модернізацію наявної системи: установку зливової каналізації, укладання каналізаційних кілець, труб, чистку засмічень.

Етапи виконання установки внутрішньої каналізаційної системи

 • Установка стояків і підключення вентиляційного зонта.
 • Підключення підведень для початку до унітазів, потім і до решти обладнання.
 • Об'єднання підведень з сифонами, підключення від сантехнічних пристроїв відвідних труб.
 • Фінальний етап роботи - проведення випробування системи каналізації в умовах максимального зливу. Якщо проєктом передбачено здійснення звукоізоляції каналізаційних труб, вона здійснюється після тестів.

Порушення, що негативно впливають на систему каналізації

Похибки, які були зроблені під час проведення установки систем, ведуть до нижчеперелічених негативних результатів:

 • засмічення трубопроводу в одних ділянках;
 • недостатня щільність обладнання;
 • промерзання зливів;
 • засмічення трубопроводів;
 • несправності обладнання.

Мастер911: оперативний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках послуг, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, професіонали сервісу послуг Мастер911 відрізняються не тільки професійними навичками, а й величезним практичним досвідом, тому що вони вкрай часто стикаються із проведенням такого роду робіт.

Під час прийому замовлення, ми уточнюємо у замовника вид і особливості його сантехніки, об'єкта, на якому запланована його установка та багато інших деталей. На підставі інформації клієнта ми можемо його проконсультувати й надати дані про приблизну вартість конкретної послуги.

В окремих випадках зі слів клієнта обсяг потрібних робіт можна виявити стовідсотково, тоді робота є стандартною, в інших - для його виявлення необхідний візит фахівця, і робота буде нестандартною. Коли робота стандартна, точна ціна робіт буде відома до візиту сантехніка, в іншому випадку - кошторис рахуватиме сантехнік вже на об'єкті. Тільки ми обіцяємо, що вартість монтажу каналізації у приватному будинку буде абсолютно відповідати ціні, прописаній у прайс-листі Мастер911.

Наші клієнти отримують:

 • первинну консультацію та інформацію про вартість замовленої роботи;
 • надійно виконану роботу;
 • можливість подати заявку 24 години на добу;
 • швидкий виїзд майстра.

Наші сантехніки - досвідчені професіонали своєї справи, кваліфіковані, доброзичливі та культурні з клієнтами. Вони не курять, не застосовують нецензурну лексику та підтримують чистоту на місці роботи.

Найголовніші переваги при зверненні в сервіс послуг Master911

Замовникам, які залишили заявку на виклик фахівця, немає потреби переживати про ризик впустити в будинок грубого або ж непрофесійного сантехніка.Всі сантехніки - перевірені люди, які були допущені до роботи з клієнтами лише після проходження спеціального навчання, складання іспиту та надання паспортних даних.

Крім того, у нас існує служба техпідтримки, куди будь-коли можна зателефонувати, якщо все ж довелося знайти неточність у роботі сантехніка. Ми вивчимо вашу скаргу та виконаємо дії для швидкого розв'язання цієї проблеми.

Не має значення яку роботу ви замовите, монтаж каналізації у ванній кімнаті або будь-яку іншу, наші майстри беруть стовідсоткову відповідальність за якість, і залишають гарантійні зобов'язання. Оплату зробленої сантехніком роботи можна здійснити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації в приватному будинку?

Вартість різної стандартної послуги, за вирахуванням ціни додаткових запчастин/витратних матеріалів і автовитрат вказана в прайс-листі Master911. Ціноутворення нашого маркетплейса розроблено так, щоб воно було відкритим і зрозумілим кожному, хто звернеться до нас.

Ви в будь-який час зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому інтернет-сервісі, а також розраховувати на отримання грамотної консультації. Названа спочатку ціна зазвичай залишається незмінною.

Замовлення сантехніка у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом по Житомирській області

Пропонуємо послуги в м. Новоград-Волинський

Через три години після розгляду заявки майстри відправляються до клієнтів, які живуть в межах м. Новоград-Волинський.

Приймаємо заявки в передмісті Новоград-Волинського

Для замовників, які проживають в передмісті Новоград-Волинського (), на приїзд професіонала доведеться чекати приблизно п'ять годин.

Приймаємо замовлення по Житомирській області

Внаслідок того, що ми маємо сантехніків у різних пунктах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), з віддалених пунктів замовники, також можуть розраховувати на візит майстра в день заявки. Ще однією перевагою є можливість знизити транспортні витрати.

Коли через істотну завантаженість, виїзд до вас професіонала раптово буде відкладений на один день, то вас обов'язково про це попередять у процесі подачі замовлення.

Вас цікавить якісний монтаж труб каналізації, ціна якого не перевищує стандартні ціни, і отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911, і ми можемо гарантувати, що ви залишитеся задоволені сервісом і якістю виконаних робіт!