Монтаж каналізації у Борисполі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Борисполі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Борисполі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Борисполі

Відгуки по монтажу каналізацій у Борисполі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка системи каналізації – один з основних етапів при ремонті або будівництві, здійснюваний ще до підключення водопроводу та інших комунікацій. До якості здійснення такої роботи вимоги висуваються, дуже серйозні, тут неприпустимо залишати щось незакінченим або намагатися заощадити. У разі, якщо через допущені похибки у квартирі/котеджі прорве каналізаційну систему, усунення помилки обійдеться серйозними фінансовими витратами.

Відомі типи робіт

Така послуга як будівництво системи каналізації затребувана власниками тих об'єктів, які з окремих причин не можуть бути приєднані до міської системи. Монтаж каналізації в житловій квартирі також користується великою популярністю, тільки в цьому випадку спектр необхідних робіт набагато менший, тому що стосується суто внутрішнього підключення.

До найпопулярніших типів послуг належать:

 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Дані роботи відомі найвищим рівнем складності, вони передбачають встановлення мережі трубопроводів зі стояками, випусками, трубами, що відводять, які з'єднуються між собою за допомогою спеціалізованих приладів. Наприклад, зробити заміну або підключення стояка, відповідно до необхідних вимог та нормативів, під силу виключно професіоналу гарної кваліфікації.
 • Ремонт системи каналізації. За таким послугою, як правило, звертаються власники нерухомості, що відноситься до старого фонду, в якому стояки та каналізаційні труби з чавуну. Таке обладнання, через багаторічну експлуатацію, часто забивається і потім гниє. Наслідком цього є прориви та інші несподівані випадки. Найкращий вихід – повна заміна всієї каналізації.
 • Установка зовнішньої каналізації. Сюди зараховують: проєкт, у якому передбачено вид автономної каналізаційної системи, варіанти монтажу, необхідні запчастини, обладнання, ухил та діаметр труб. За проведенням такої послуги треба звернутися до професіонала.
 • Встановлення каналізаційної системи. Це збір каналізації, який проводиться після успішного проєктування та закупівлі необхідних складових. Запорука досягнення бездоганного результату – це правильний розрахунок існуючих кутів та ухилів, а також проведення повної герметичності стиків.

Окрім зазначених масштабних проєктів, люди часто замовляють локальні роботи або покращення вже діючої системи: установка зливової каналізації, укладання кілець, труб, чищення засмічення та інше.

Кроки виконання монтажу внутрішньої каналізаційної системи

 • Підключення стояків та установка вентиляційної парасольки.
 • Встановлення підводів до унітазів та інших пристроїв.
 • Встановлення від сантехнічних конструкцій вивідних труб.
 • Завершальний етап встановлення – випробування системи каналізації за умов максимально допустимого стоку. Якщо проєктом передбачено виконання звукоізоляції каналізаційних труб, вона робиться після випробувань.

Помилки, що негативно впливають на роботу системи каналізації

Помилки, зроблені при організації монтажу каналізації, ведуть до таких неприємних результатів:

 • несправності сантехнічних пристроїв;
 • промерзання стоку;
 • забруднення трубопроводів;
 • недостатня щільність обладнання;
 • засіб трубопроводу в тих самих ділянках.

Master911: швидкий монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках, як монтаж труб каналізації у ванній або кухні, сантехніки сервісу Master911 можуть похвалитися не тільки відмінними вміннями, але і тривалим досвідом, тому що вони регулярно стикаються з проведенням подібних робіт.

При прийомі замовлення, ми запитуємо у замовника характеристики та тип його обладнання, об'єкта, де має бути його встановлення. На підставі інформації замовника ми можемо його проконсультувати та надати інформацію про приблизну вартість необхідної послуги.

Іноді за словами клієнта розмір потрібних робіт може бути визначений точно, і тоді послуга стандартна, в інших – для цього потрібен безпосередній візит сантехніка, послуга буде нестандартною. Коли робота стандартна, повна ціна робіт буде порахована до візиту професіонала, інакше – ndash; кошторис озвучить фахівець на об'єкті. Однак ми можемо пообіцяти, що вартість монтажу каналізації у своєму приватному будинку повністю відповідатиме ціни, зазначеній у прайсі маркетплейсу Мастер911.

Всі наші замовники отримують:

 • можливість розраховувати на оперативний виїзд до вас фахівця;
 • можливість оформити заявку в цілодобовому режимі;
 • грамотно виконану послугу;
 • детальнішу консультацію та дані про суму майбутньої послуги.

Виконавці Master911 – відмінні професіонали, вони відповідальні, культурні та доброзичливі. Вони не курять, не застосовують грубу лайку і залишають чистоту на робочому місці.

Переваги сервісу Мастер911

Замовникам, які залишили заявку на виклик фахівця додому, не потрібно турбуватися про можливість запустити до себе неохайного або зухвалого майстра. Всі наші професіонали – надійні люди, які були допущені до заявок лише після закінчення спеціального навчання, складання іспиту на найвищу оцінку та підтвердження паспортних даних.

Окрім цього, у нас є служба техпідтримки, в яку ви завжди зможете звернутися, коли, скажімо, довелося побачити помилку в роботі фахівця. Ми розглянемо вашу претензію та допоможемо у швидкому вирішенні будь-якого конфлікту.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж системи каналізації у ванній кімнаті або іншу, наші фахівці беруть на себе абсолютну відповідальність за високу якість, і залишають гарантійні зобов'язання. Оплату роботи ви зможете здійснити будь-яким зручним методом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному котеджі?

Ціна будь-якої стандартної роботи, без урахування автовитрат та ціни інших деталей/витратних матеріалів вказана у нашому прайс-листі. Наше ціноутворення створене так, щоб було прозорим та зрозумілим кожному нашому замовнику.

Яка робота вам не знадобилася, ви в будь-якому випадку маєте можливість ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації, а також розраховувати на отримання консультації ще до приїзду сантехніка. Озвучений спочатку кошторис зазвичай не зміниться.

Виклик майстра у Борисполі та на об'єкт по Київській області

Працюємо в м. Бориспіль

Через 2-3 години після подання заявки професіонал відправляється до замовників, що живуть у межах м. Бориспіль.

Приймаємо заявки в передмісті Борисполя

Для клієнтів, які проживають в передмісті Борисполя (Баришівка, Мала Олександрівка, Петропавлівське, Чубинське, Велика Олександрівка, Гнідин, Проців, Вишеньки, Іванків, Щасливе, Гора), час очікування фахівця буде близько 4-5 годин.

Працюємо по Київській області

Завдяки тому, що Мастер911 має професіоналів у багатьох містах області (region_cities), що звернулися з віддалених районів люди, також зможуть сподіватися на приїзд професіонала того ж дня. Допоміжною перевагою є можливість зменшити витрати на дорогу.

Якщо через велике завантаження, виїзд професіонала на об'єкт раптом відкладеться на день, то вас обов'язково про це повідомлять.

Вам потрібен швидкий надійний монтаж труб каналізації, ціна якого вас безперечно здивує, і при цьому отримати гарантію? Звертайтеся до Master911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю наданих послуг та сервісом!