Монтаж каналізації у Вишгороді

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Вишгороді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Вишгороді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Вишгороді

Відгуки по монтажу каналізацій у Вишгороді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізаційної системи – один із ключових етапів робіт при капітальному ремонті, який здійснюється ще до встановлення водопровідної системи. Нормативи, які висуваються до якості здійснення такої роботи, дуже серйозні, тут неприпустимо економити або залишати щось незавершеним. Коли навіть через маленькі помилки у вас прорве каналізацію, то усунення похибки обходиться серйозними фінансовими втратами.

Найвідоміші варіанти робіт

Такого виду послуга як будівництво каналізації затребувана власниками тих об'єктів, які не підключені до загальної каналізації. Монтаж каналізації у квартирі також користується популярністю, тільки в такому випадку діапазон необхідних робіт набагато менший, тому що стосується лише внутрішнього підключення.

До більш популярних типів послуг належать:

 • Монтаж систем каналізації. Це збір каналізації, який проводиться після закінчення успішного закінчення роботи з проєктування та закупівлі всіх необхідних компонентів. Гарантія досягнення гарного результату – ndash; це професійний розрахунок усіх ухилів, а також здійснення стовідсоткової герметичності.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи відрізняються великою складністю, вони спрямовані на організацію мережі трубопроводів зі стояками, трубами для відведення та випусками, з'єднаними між собою за допомогою сантехнічних пристроїв. Припустимо, здійснити підключення або заміну стояка, згідно з інструкціями та нормативами, під силу лише професійному сантехніку.
 • Ремонт каналізації. За таким послугою, як правило, звертаються власники нерухомості, яка відноситься до застарілого житлового фонду, де стояки та труби з чавуну. Подібне обладнання, через довгу експлуатацію, зазвичай засмічується і починає гнити. Наслідком цього відбуваються протікання та інші негативні наслідки. Гарний вихід – повна заміна всієї каналізації, звичайно, за необхідності, професіонал візьметься за проведення найбільш локальних робіт.
 • Монтаж зовнішньої системи каналізації. До цього зараховують: проєкт, в якому передбачено діаметр труб, все необхідне обладнання, методи з'єднання, тип автономної системи, необхідні пристрої. За наданням подібної послуги краще звернутися до професіонала.

Окрім вищезазначеного, замовники часто замовляють локальні послуги або вдосконалення вже діючої каналізації: укладання каналізаційних труб, кілець, встановлення зливової каналізації, чищення засмічень, прочищення каналізації та інше.

Порядок виконання монтажу внутрішньої каналізації

 • Підключення стояків з подальшим монтажем каналізаційної вентиляційної парасольки на будинку.
 • Підключення підводів до унітазів та іншого сантехнічного обладнання.
 • Монтаж від пристроїв відвідних труб, з'єднання підводів та сифонів.
 • Останній крок – організація тесту каналізаційної системи У випадку, якщо проєкт передбачає проведення звукоізоляції труб із ПП, її здійснюють після тестів.

Які похибки несприятливо впливають на каналізацію?

Помилки, допущені під час встановлення систем, можуть призвести до нижченаведених результатів:

 • маленька щільність обладнання;
 • засіб трубопроводу в тих самих місцях;
 • збої в роботі санітарного обладнання;
 • засмічення санітарних пристроїв, внутрішніх трубопроводів;
 • замерзання зливів.

Мастер911: професійний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках діяльності, як монтаж труб каналізації у ванній або кухні, фахівці маркетплейсу Мастер911 можуть похвалитися не тільки професійними вміннями, а й великим досвідом, тому що вони дуже часто стикаються з наданням такого виду послуг.

При розгляді замовлення ми уточнюємо у замовника різновид та характеристики його обладнання, об'єкта, на якому планується його монтаж та багато інших. На підставі інформації клієнта ми зможемо його проконсультувати і дати дані про суму роботи, що цікавить.

Іноді за словами клієнта обсяг потрібних робіт можна встановити точно, і тоді послуга є стандартною, в інших – для його визначення потрібний візит майстра, і робота буде нестандартною. Вся відмінність у тому, що у випадку, коли робота стандартна, кінцева ціна робіт буде відома ще до виїзду сантехніка, інакше – суму озвучить майстер на об'єкті. Хоча ми обіцяємо, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації у приватному будинку точно відповідатиме сумі, зазначеній у нашому прайс-листі.

Всі наші клієнти отримують:

 • можливість подати заявку цілодобово;
 • дані про вартість потрібної послуги та детальну консультацію;
 • добре виконану послугу;
 • негайний виїзд фахівця.

Наші фахівці – справжні професіонали, які кваліфіковані, дружелюбні та ввічливі. Вони залишають чистоту на місці роботи, не палять та не використовують нецензурні слова.

Плюси звернення в маркетплейс Мастер911

Замовникам, які подали замовлення на сантехніка на будинок, немає потреби хвилюватися про можливість впустити в будинок неохайного, невихованого або мало кваліфікованого майстра. Всі майстри – перевірені люди, допущені до обслуговування замовників лише після пред'явлення паспортних даних, складання іспиту та проходження спеціального навчання.

На додаток до цього, у нас є служба технічної підтримки, в яку ви можете зателефонувати, якщо все-таки довелося помітити неточність у роботі майстра, або зіткнутися з його хамською поведінкою. Ми розглянемо вашу скаргу та почнемо дії для швидкого вирішення вашої ситуації.

Яку б послугу ви не замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті чи іншу, наші майстри беруть на себе абсолютну відповідальність за відмінну якість. Оплату виконаної послуги можна здійснити будь-яким зручним шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна будь-якої стандартної послуги, без урахування автовитрат та вартості інших запчастин/витратників є у нашому прайсі. Ціноутворення нашого сервісу домашніх послуг створено так, щоб було повністю зрозумілим і відкритим кожному нашому клієнту.

Яка б послуга вас не цікавила, ви завжди маєте можливість ознайомитись з прайсом на монтаж каналізації на нашому web-ресурсі та розраховувати на отримання попередньої консультації. Озвучена від початку вартість в більшості випадків вже не зміниться.

Замовлення майстра у Вишгороді та на об'єкт по Київській області

Приймаємо замовлення в м. Вишгород

Через 3 години після оформлення заявки сантехніки виїжджають до людей, які проживають у межах м. Вишгород.

Приймаємо замовлення в передмісті Вишгорода

Незначно довше, приблизно чотири-п'ять годин, становитиме приїзд майстра для клієнтів, які мешкають у передмісті Вишгорода (Зазим'я, Осещина, Хотянівка, Нові Петрівці, Старі Петрівці, Лютіж).

Приймаємо замовлення по Київській області

Через те, що сервіс послуг Master911 має у своєму розпорядженні спеціалісти в різних населених пунктах Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка), що звернулися з віддалених районів клієнти, також мають можливість сподіватися на приїзд сантехніка в день подачі замовлення. Ще одним плюсом є можливість зменшити автовитрати.

У тому випадку, коли через підвищене сезонне завантаження виїзд сантехніка перенесеться на 1 день, вас про це повідомлять.

Вам необхідний швидкий професійний монтаж труб каналізації, ціна якого вам, безперечно, сподобається, і при цьому отримати гарантійні зобов'язання? Зверніться до сервісу Master911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені якістю наших послуг!