Чистка кондиціонера у Одесі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Одесі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Цінові пропозиції по чистці кондиціонерів від найкращих майстрів у Одесі

Олександр null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Юрій В

Був(ла) на сайті місяць тому

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Сергій null

Був(ла) на сайті місяць тому
+11

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Одесі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Одесі

Відгуки по чистці кондиціонерів у Одесі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виходячи зі статистики, досвіду та практики професіоналів, досить часто несправність або неправильна робота кондиціонерів є причиною відсутності своєчасного техобслуговування та чищення побутових апаратів, рекомендованих виробником. У поданій статті ми у всіх подробицях викладемо, з чого складається заправка, якісний сервіс та чистка будь-якого кондиціонера у Одесі.

Поширені проблеми

  • Спліт-система жене в приміщення тепле повітря. Крім окремих причин, у деяких варіантах некоректна робота кліматичної апаратури пояснюється її забрудненням. Досить часто, щоб відновити пристрій, допоможе не ремонт, а професійне чищення агрегату.
  • Підтікає кліматичне обладнання. Основним причинним фактором такого моменту як поява на внутрішньому блоці конденсатної вологи, слід вважати засмічення фільтра теплообмінника, похибки, що трапилися при монтажі обладнання або утворення перешкод для відтоку.
  • Під час роботи побутовий прилад випромінює сильний шум, гул, тріск або невластиві звуки. Не слід нехтувати таким "показником", проблема може погіршитися і вимагати заміни дорогих деталей. У разі, якщо обладнання досить сильно тріщить, все це свідчить про тривалу експлуатацію приладу, що кондиціонує, не дотримуючись рекомендацій виробника.
  • Кондиціонер погано знижує температуру в приміщенні. Встановити справжню причину та зробити необхідні роботи зможе лише технік з обслуговування спліт-систем у Одесі. Досить частою причиною подібного є відсутність регулярного миття і чищення і, як наслідок - забруднення техніки брудом, пилом і пліснявою. Це цілком може бути засмічення капіляра або радіатора (теплообмінника) або налипання побутового пилу та вологи на вентилятор внутрішнього блоку.

Важливо! Своєчасна санобробка, профілактика або чищення радіатора, зовнішнього і внутрішнього блоку, а також фільтра кондиціонера кожне півріччя (восени та навесні) стане запорукою коректної та тривалої роботи побутової кліматичної техніки. Але що ще важливіше: виконання ряду робіт професійним техніком, які націлені на профілактику, очищення та дезінфекцію обладнання, здатні захистити від поганого стану здоров'я та ризику недуг, спровокованих повітрям, що вдихається, що подається кондиціонуючим апаратом, в якому зібралися побутовий пил, різний пил, а також мікроби, грибки та бактерії.

У таких випадках небажання викликати фахівця для того, щоб очистити кондиціонер, може обернутися серйозними наслідками та дуже спірною економією коштів!

Якщо вам потрібне недороге, термінове та професійне чищення побутового кондиціонера у Одесі, сервіс Master911 пропонує цілий спектр послуг в частині технічного обслуговування техніки практично від усіх уславлених виробників: Gorenje (Гореньє), Aton (Атон), Protherm (Протерм), Samsung (Самсунг), Ariston (Арістон), Vestfrost (Вестфрост), Galanz (Галанз), Дніпро, Dekker (Деккер), Viessmann (Вісман/Вісман), Aston (Астон), LG (ЛЖ), Panasonic (Панасонік), Bosch (Бош), Daewoo (Део), Ferroli (Феролі/Феролі), Tenko (Тенко), Saturn (Сатурн), Hansa (Ханса), Toshiba (Тошиба), Vaillant (Вайлланд/Вайланд), Beko (Беко), Liebherr (Лібхер), Electrolux (Електролюкс), Gree (Грії), Kospel (Коспел), Sensei (Сенсей), Midea (Мідеа), Samurai (Самурай), Daikin (Дайкін), Osaka (Осака), Zanussi (Зануссі/Занусі), Mitsubishi (Міцубісі), Kaiser (Кайзер), Neoclima (Неокліма), Delfa (Делфа), Danko (Данко) і так далі.

Увага!

  • Не бажано користуватися послугами підозрілих майстрів. Вирішивши заощадити свої кошти на послугах професіонала, і користуючись допомогою сумнівного умільця, потрібно усвідомлювати, що звернувшись за послугою в безпечний, надійний та перевірений сервіс з налагодження систем кондиціювання (Як, наприклад, в сервіс Master911), ви можете бути впевнені в тому моменті, що після закінчення робіт отримаєте від майстра гарантійні зобов'язання, а також у тому, що при необхідності заміни певних запасних частин або елементів, фахівець поставить виключно фірмові, рекомендовані виробником обладнання. Якщо ж фахівець неперевірений, абсолютно ніякої відповідальності за апаратуру він нести не стане. І якщо обладнання дасть збій, то часто він відмовляється бути за гарантією або з неперевіреними умільцями вже немає зв'язку.
  • Виконувати чищення або миття систем кондиціювання власноруч не рекомендуємо. Процедура вимагає досвіду, професійних навичок та спеціалізованих знань. З цієї причини самостійні спроби почистити домашній кондиціонер, переглянувши відео на YouTube, при вдалому розкладі не приведуть до бажаного результату, а в гіршому можуть погіршити проблему, що викличе потребу в огляді фахівця і, ймовірно, навіть ремонту.

Як формується вартість чищення пристрою кондиціювання?

Наш прайс формується за допомогою практичного досвіду. Ми точно розуміємо, скільки коштуватиме послуга підготовленого професіонала. Розцінка може залежати від безлічі факторів, нерідко найдорожчим у проведенні ремонту обладнання може виявитися електронна плата управління, однак рядовий ремонт зажадає часу техніка на дорогу, діагностику і на саму роботу. Коли він витрачає не більше пів години для усунення проблеми, це, звичайно, зовсім не означає, що робота фахівця знецінюється, оскільки ви оплачуєте не час, а практичний досвід професіонала!

Саме тому настійно радимо вибирати компетентних, перевірених та надійних виконавців, на яких можна покластися!

Як оформити заявку на промивку або чистку кондиціонуючого пристрою у Одесі.

  1. Оформлення замовлення. Оформити заявку можна на сайті або за телефоном.
  2. Дати відповідь на всі деталі питання. Оформляючи заявку, рекомендуємо дати додаткову інформацію, а також відповісти на наші запитання. Після чого ми можемо зорієнтувати вас, якою є ціна виконання повного чищення кондиціонера у Одесі.
  3. Надання сервісної послуги. У середньому протягом трьох годин після подання заявки технік прибуває за вказаною адресою та надає свої послуги.

Потрібне якісне промивання або чистка систем кондиціонування у Одесі. Які заявки ми виконуємо?

Якщо Вас цікавить професійне та доступне виконання чистки або промивання вашого домашнього кондиціонера у Одесі, телефонуйте до сервісу Master911.

Виїзд населеними пунктами Одеської області

У нас майстри знаходяться практично у всіх дрібних і великих населених пунктах Одеської області (Болград, Рені, Ізмаїл, Арциз, Вилкове, Кілія, Березівка, Подільськ, Роздільна, Ананьїв, Татарбунари, Чорноморськ, Балта, Білгород-Дністровський, Одеса, Южне, Теплодар, Біляївка, Любашівка, Лиманське, Доброслав, Нові Білярі, Чорноморське, Таїрове, Хлібодарське, Зеленогірське, Затишшя, Ширяєве, Петрівка, Захарівка, Тарутине, Олександрівка, Затока, Сергіївка, Овідіополь, Авангард, Великодолинське, Окни, Сарата), тому, зазвичай, приходимо того ж дня. У випадку, якщо надзвичайно висока зайнятість (на початку сезону), виклик на вашу адресу може бути перенесений на найближчий день.

Виїзд професіонала до передмість Одеси.

Поїздка виконавця до приміської зони Одеси (Таїрове, Хлібодарське, Авангард, Великодолинське, Дачне, Усатове, Нерубайське, Латівка, Фонтанка, Крижанівка, Красносілка, Котовка, Великий Дальник, Нова Долина, Сухий Лиман, Прилиманське): прибуття майстра може займати в середньому 4-5 годин.

Техніки виїжджають по Одеса.

На території м. Одеса ми завжди прагнемо прибувати через три-чотири години з моменту оформленої заявки.