Чистка кондиціонера у Львові

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка кондиціонера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Львові, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці кондиціонерів

Назва послуги Середня вартість

Чистка зовнішнього блоку кондиціонера

Частка внутрішнього блоку кондиціонера

Чистка кондиционера (обслуговування)

Повторне вальцювання (розвальцювання) внутрішнього блоку

Повторне вальцювання (розвальцювання) зовнішнього блоку

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку кондиціонерів у Львові

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці кондиціонерів у Львові

Відгуки по чистці кондиціонерів у Львові

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Виходячи зі статистики, практики та досвіду техніків, дуже часто вихід з ладу або некоректна робота кліматичних пристроїв є причиною невиконання регулярного технічного обслуговування й чистки побутових приладів, рекомендованих виробником. У статті ми у всіх подробицях розповімо, в чому полягає заправка фреоном, чистка та якісний сервіс кондиціонера у Львові.

Найпоширеніші неполадки

  • Пристрій кондиціонування жене в кімнату тепле повітря. Крім окремих причин, в деяких варіантах така некоректність роботи пристрою пояснюється її засміченням. Дуже часто для того, щоб повернути агрегат в робочий стан, потрібен не ремонт техніки, а компетентна чистка вашого кондиціонера у Львові.
  • Кондиціонер недостатньо знижує температуру в кімнаті. Частою причиною такого служить відсутність регулярної мийки та чистки і, як наслідок - засмічення системи брудом, цвіллю та пилом. Це цілком може бути засмічення капіляра або теплообмінника, або забруднення вентилятора внутрішнього блоку. Визначити справжню причину й виконати необхідні заходи зуміє тільки фахівець з обслуговування систем кондиціонування у Львові.
  • При роботі кондиціонер видає досить гучний тріск, гул, шум або нехарактерні звуки. Коли апаратура досить сильно тріщить, це може вказувати на тривалу експлуатацію кліматичного пристрою без дотримань інструкцій з експлуатації виробника. Не варто нехтувати таким "симптомом", стан здатен посилитися й викликати необхідність заміни дорогих елементів.
  • Тече кондиціонер. Поширеною причиною виникнення на внутрішньому блоці конденсатної вологи, слід вважати засмічення фільтра випарника, помилки, допущені при монтажі обладнання або ж порушення відтоку.

Дуже важливо! Своєчасна профілактика, чистка або санітарна обробка радіатора, фільтра, внутрішнього й зовнішнього блоку будь-якого вашого кондиціонера у Львові двічі на рік (восени й навесні) буде гарантією довготривалої та ефективної роботи кліматичної побутової техніки. Однак, ще більш важливо: проведення комплексу робіт кваліфікованим майстром, спрямованих на дезінфекцію, очищення та профілактику апаратури, здатні позбавити від поганого стану здоров'я й ризику захворювань, спровокованих вдихуваним навколишнім повітрям, що надійшли з кондиціонера, в якому накопичились побутовий пил, різний пилок, тополиний пух, а крім того, грибки, бактерії та мікроби.

У подібному випадку ухилення від термінового виклику з такою метою, щоб очистити систему кондиціонування, обернеться неабиякими проблемами й досить спірною економією!

Якщо вам потрібна чистка або ремонт побутового кондиціонера у Львові, сервіс побутового ремонту Master911 надає весь набір послуг в області технічного обслуговування побутової апаратури практично від усіх знаменитих компаній: Тошиба (Toshiba), Вестфрост (Vestfrost), Деккер (Декер / Dekker), Лібхерр (Liebherr), Сенсей (Sensei), Коспел (Kospel), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Дайкін (Daikin), Протерм (Protherm), Самурай (Samurai), Бош (Bosch), Галанз (Galanz), Грее (Gree), Неокліма (Neoclima), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Део (Daewoo), Кайзер (Kaiser), Тенко (Tenko), Мідеа (Midea), Віссманн (Вісман / Viessmann), Горенье (Gorenje), Зануссі (Занусі / Zanussi), Делфа (Delfa), Дніпро, Панасонік (Panasonic), Ханса (Hansa), ЛЖ (LG), Данко (Danko), Атон (Aton), Беко (Beko), Ферролі (Феролі / Ferroli), Міцубісі (Mitsubishi), Осака (Osaka), Самсунг (Samsung), Сатурн (Saturn), Електролюкс (Electrolux)

Зверніть увагу!

  • Чистку або мийку кліматичного пристрою виконувати власноруч ми не рекомендуємо. Процедура вимагає професійних навичок, досвіду та спеціальних знань. У зв'язку з цим самостійні зусилля очистити домашню кліматичну апаратуру, переглянувши відеоролики на youtube, при вдалому розкладі не приведуть до потрібного результату, в гіршому ж можуть ускладнити ситуацію, що викличе потребу приїзду техніка та, ймовірно, навіть ремонту.
  • Не варто вдаватися до послуг сумнівних фахівців. Вирішивши заощадити свої гроші на роботах професіонала, і використовуючи допомогу сумнівного умільця, треба розуміти, що звертаючись у надійний, безпечний і перевірений сервіс з наладки кондиціонера (наприклад, в наш сервіс), ви можете бути впевнені в тому, що після завершення робіт будете мати від майстра гарантію, а також в тому, що при потребі заміни певних запчастин або деталей, виконавець застосує тільки оригінальні, рекомендовані виробником апаратури. Якщо ж майстер неперевірений, то ніяких зобов'язань за апаратуру він брати на себе не буде.

Яким чином визначається розцінка на чистку системи кондиціонування?

Наш прайс-лист складається, виходячи з практичного досвіду. Ми точно розуміємо, у скільки обходиться послуга. Розцінка безпосередньо залежить від маси причин, часто найдорожчим елементом ремонту обладнання може бути плата управління, але й звичайний ремонт зажадає витрат часу майстра на дорогу, діагностику й на саму роботу. Коли він витрачає півгодини для усунення проблеми, то це не означає, що справа фахівця мало оцінюється, оскільки ви оплачуєте не витрачений час, а досвід.

З цієї причини наполегливо радимо замовляти компетентних, надійних і перевірених майстрів, на яких можна сподіватися!

Як замовити чистку або мийку кондиціонера у Львові.

  1. Подача заявки. Оформити замовлення ви зможете на сайті або зателефонувавши.
  2. Надати важливу інформацію та відповісти на наші запитання. Оформляючи замовлення, пропонуємо відповісти на всі необхідні питання. Після чого ми зможемо відповісти, якою буде ціна якісної чистки приладу кондиціонування (кондиціонера) у Львові.
  3. Надання послуг. У середньому через 3 години з моменту оформлення заявки фахівець приїжджає за адресою та надає послуги.

Потрібна якісна екстрена чистка або мийка систем кондиціонування у Львові. З ким ми працюємо?

Якщо Вас зацікавить якісна та доступна чистка або мийка домашнього кондиціонера у Львові, телефонуйте в сервіс послуг професійних майстрів Master911.

Робота на виїзді в населені пункти по Львівській області

У нас майстри живуть майже в усіх великих і дрібних населених пунктах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), саме тому зазвичай приїжджаємо в цей же день. Коли надзвичайно висока зайнятість (перед початком сезону), ваш виклик, можливо, перенесуть на наступний день.

Терміновий виїзд майстра в приміську зону Львова.

Поїздка в передмістя Львова (Городок, Дубляни, Пустомити, Новояворівськ, Винники, Брюховичі, Рудно, Куликів, Запитів, Суховоля, Липники, Наварія, Рясне-Руське, Муроване, Солонка, Сокільники, Ямпіль, Оброшино, Лапаївка, Зимна Вода, Малечковичі, Зубра, Давидів, Пасіки-Зубрицькі, Малехів) може зайняти в середньому 4-5 годин.

Виконавці виїжджають за заявками на території міста Львів.

В межах м. Львів ми приїжджаємо протягом 3 годин.