Заміна сальника пральної машини у Києві

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна сальника пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Відгуки по заміні сальників пральних машин у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна сальника пральної машини у Києві

Сальник пральної машинки має певний робочий ресурс, після вироблення якого деталь потребує заміни. Ігнорування цієї проблеми стає основною причиною пошкодження підшипників, а тому не рекомендується відкладати виклик фахівця «на потім».

Щоб замовити послугу заміна сальника пральної машини в Києві вдома, необхідно ознайомитись із вартістю, вказаною на сайті сервісу Мастер911 та залишити заявку. Для встановлення нової деталі не обійтися без повноцінного розбирання техніки, а тому потрібна професійна допомога. Не маючи досвіду та відповідних знань, не рекомендується робити самостійні спроби ремонту чи заміни.

Як виявити проблему 

Сальник – гумове кільце, яке фіксується на валу та вставляється у підшипник. В результаті сальник захищає набір підшипників від негативного впливу вологи, порошку. За зовнішніми ознаками зрозуміти, що відбулася поломка деталі, неможливо до певного моменту – коли з'являється шум області підшипникового вкладиша. Таким чином, заміна ущільнювача у більшості випадків відбувається разом із підшипником. При доборі деталей важливо враховувати бренд техніки та конкретну модель.

Процедура заміни сальника у пральних машинах у Києві

Щоб виконати повноцінну заміну деталі, потрібно дотримуватися певних етапів:

 1. Знімаються верхні та нижні кришки, а також передня стінка.
 2. Виймається манжета й від'єднується проводка.
 3. Відбувається демонтаж бака, з якого витягують барабан.

Обов'язковою умовою є попереднє проведення діагностики, адже наявність сторонніх звуків та вібрацій – це ще не гарантія того, що сталася поломка сальника. Такі «симптоми» можуть свідчити про проблеми з амортизаторами, потраплянням сторонніх предметів у барабан та інше.

Які ціни на ремонтні роботи у Києві?

Ознайомитись з цінами на послугу заміна сальника пральної машини в Києві, можна у відповідному прайсі, доступному на сайті сервісу Мастер911.

Проте остаточну вартість називає фахівець, посилаючись на таку інформацію:

 • марка та модель машинки;
 • ступінь складності поломки;
 • необхідність заміни інших комплектуючих, які піддаються процесам відновлення.

Майстер допоможе підібрати новий сальник та інші запчастини у разі потреби, проконсультувавши клієнта з усіх питань.

Переваги звернення за допомогою на сервіс Мастер911

Замовляючи послугу ремонт або заміну сальників у пралках різних брендів, все більше клієнтів віддають перевагу сервісу Мастер911. Насамперед це пов'язано з наступним списком переваг:

 • Оперативна реакція на залишені заявки.
 • Доступні ціни.
 • Виїзд у зручний для клієнта час та день.
 • Наявність необхідного набору інструментів для виконання робіт різного ступеня складності.

По завершенню ремонтних робіт майстер обов'язково здійснює перевірку працездатності встановленої деталі та машинки загалом у присутності клієнта.

У які райони Києва можна викликати спеціаліста?

Виклик майстра здійснюється у всі райони столиці:

 • Оболонський;
 • Печерський;
 • Солом'янський;
 • Дніпровський та інші.

Фахівці сервісу обслуговують обидва береги, виїжджаючи на виклик вже підготовленими: наявність інструментів, різноманітних приладів, деталей для майбутньої заміни. Щоб майстер зміг підготуватися до майбутнього ремонту, клієнт має зазначити таку інформацію: точна марка та модель пралки, ознаки поломки. У результаті процедура заміни комплектуючих буде виконана швидко та якісно.