Встановлення ванни у Ніжині

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення ванни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ніжині, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню ванн

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової ванни

Встановлення сталевої ванни

Встановлення чавунної ванни

Підключення акрилової ванни

Підключення сталевий ванни

Підключення чавунної ванни

Встановлення гідромасажу в акрилову ванну

Встановлення гідромасажу в чавунну ванну

Встановлення джакузі

Підключення джакузі до водопостачання

Підключення джакузі до каналізації

Демонтаж акрилової ванни

Встановлення екрану під ванну

Демонтаж сталевий ванни

Демонтаж чавунної ванни

Демонтаж джакузі

Виніс чавунної ванни (з ліфтом)

Виніс чавунної ванни (без ліфта за поверх)

Виніс ванни (з ліфтом)

Виніс ванни (без ліфта за поверх)

Демонтаж акрилової вкладики

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення ванн у Ніжині

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню ванн у Ніжині

Відгуки по встановленню ванн у Ніжині

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж ванни є одним з найвідповідальніших і найдорожчих моментів, і робиться, як правило, на завершальній стадії ремонтних робіт у ванній. Виходячи з параметрів: типу, форми, розміру, ваги та матеріалу виробництва ванни, залежить рішення про те, як правильно виконати необхідні роботи.

Слід брати до уваги, що компетентне встановлення ванни передбачає наявність навичок, спеціалізованих знань та досвіду, а також дотримання умов, розуміння правил, що висуваються до кімнати.

Чи зможете власноруч виконати встановлення ванни?

Невдалі спроби власними руками здійснити монтаж та встановлення сталевої, акрилової або чавунної ванни не вітаються. Оскільки це пов'язано з ризиком відступу від загальноприйнятих нормативів, порушення правил безпеки або припущення будь-якої помилки. Наслідки цього можуть бути досить неприємними: окрім зниження рівня безпеки та комфорту домочадців, з'явиться загроза у тому, що вода затопить і вашу квартиру, і сусідів.

Запрошення некомпетентного, неперевіреного чи недосвідченого фахівця зовсім не найкращий вибір. По-перше, встановлення овальної, кутової або круглої ванни може розтягнутися за часом, і що не менш важливе, на сервісну послугу ви не матимете жодної гарантії. Нема потреби ризикувати, а викликати надійного, випробуваного, досвідченого фахівця, який якісно, швидко та надійно впорається з поставленим завданням.

Майстер911: професійне встановлення та складання кутової та круглої ванни

Сантехніки маркетплейсу Майстер911 мають солідний досвід у монтажі металевих, акрилових, чавунних ванн усіх форм, габаритів та конструкцій.

На етапі відправлення виклику спеціаліста за адресою, ми задаємо замовнику низку актуальних питань про сантехнічне обладнання, особливості, місце та побажання його встановлення, після чого готові зорієнтувати за ціною сантехнічної послуги та видати початкову консультацію.

Ціни на типові послуги є у сервісному прейскуранті, і за першого прохання надаються клієнту. Якщо ж буде потрібна особлива сервісна послуга, тоді точну суму буде визначено сантехніком у момент приїзду додому, в результаті розрахунку повного обсягу завдань. Однак ми обіцяємо, що розцінка дорівнюватиме тій, яка прописана в прейскуранті.

При зверненні до нашого сервісу ви матимете:

  • важливу інформацію та консультацію про приблизну або конкретну розцінку роботи;
  • можливість подати замовлення щодня, у постійному режимі, у тому числі у святкові та вихідні дні;
  • оперативний прихід слюсаря-сантехніка;
  • надання гарантійної, надійної та якісної сервісної послуги - монтажу акрилової, сталевої або чавунної ванни.

Наші фахівці не димлять цигаркою, не матюкаються, обов'язково прибирають за собою робочу зону, прихильні та уважні до побажань клієнтів, виявляють відповідальне ставлення до своєї роботи.

Переваги сервісу побутового ремонту Master911

Ми працюємо лише з сертифікованими майстрами, кожен із них до отримання доступу до роботи із замовниками захистив свій професіоналізм, з успіхом склавши тестовий іспит, а також пройшов перевірку документів та спеціалізоване навчання. Однак, попри це, жодна людина не застрахована від можливих прорахунків, і ми завжди готові надати реальну допомогу у разі утворення спірних нюансів.

При оплаті за роботу майстра-сантехніка - встановлення ванни - у вас є низка варіантів: безготівковим перерахуванням або готівкою. Будь-яка послуга (зокрема: встановлення ванни без ніжок, ванни з масажем або кутової ванни) здійснюється згідно з договірною угодою, де відображено аспекти проведення робіт, сам технологічний процес, терміни виконання, конкретні умови відповідальності сантехніка. Якщо ви раптово побачили будь-яку помилку в роботі майстра або ж стикалися з його непрофесійною дією, звертайтеся в службу підтримки замовників нашого сервісу. Наприкінці виконання робіт із встановлення ванни, ви отримаєте акт про виконання сервісних послуг. Всі наші майстри-сантехніки надають гарантійні зобов'язання на послуги, що виконуються.

Яка вартість монтування сталевої, акрилової або чавунної ванни?

Якщо вас цікавить, скільки коштуватиме збірка ванни з джакузі, монтаж акрилової ванни або встановлення овальної чавунної ванни, то ви зможете ознайомитись з нашим прайсом. У затвердженому документі вказано ціни на всі типові послуги, без вартості витратних матеріалів, запасних частин, які можуть знадобитися під час встановлення та транспортних витрат. Сервіс Мастер911 прагне абсолютно прозорого і зрозумілого будь-якого нашого клієнта формування цін, а також комфортного рівня техобслуговування. З цією метою ми завжди готові видати клієнтам, що подзвонили нам, оперативну консультацію і приблизно зорієнтувати за ціною послуги, що замовляється. Як правило, названа вартість, яка була визначена спочатку, після завершення робіт не змінюється.

Терміновий виклик сантехніка у Ніжині з виїздом додому по Чернігівській області

Робота ведеться в приміських зонах Ніжина

Якщо наші клієнти мешкають у приміській зоні Ніжина (Талалаївка, Кропивне, Ніжинське, Володькова Дівиця), прихід сантехніка також не забере надто багато часу - орієнтовно не більше п'яти годин.

Виконуємо монтажні роботи по Чернігівській області

Сервіс Майстер911 має у своєму розпорядженні кваліфіковані, сертифіковані майстри-сантехніки в основній масі н.п. Чернігівської області (Корюківка, Борзна, Бахмач, Батурин, Ніжин, Чернігів, Ічня, Семенівка, Городня, Мена, Новгород-Сіверський, Бобровиця, Прилуки, Остер, Ріпки, Замглай, Добрянка, Любеч, Десна, Козелець, Лосинівка, Срібне, Мала Дівиця, Олишівка, Гончарівське, Михайло-Коцюбинське, Седнів, Березна, Макошине, Куликівка, Понорниця, Сосниця, Знам'янка, Сновське). У зв'язку з цим, замовники, що знаходяться у віддалених точках, яким необхідне професійне складання, встановлення сучасної ванни, у день складання замовлення мають можливість сподіватися на надання їм цієї послуги. Цей сервіс, окрім очевидних приємних моментів, ще й дозволяє заощадити свої кошти на автотранспортних витратах. Часом виникають такі випадки, коли через високу посезонну зайнятість, виїзд майстра відповідно до обставин переноситься на інший день. Про таку ситуацію ми повідомляємо клієнтам заздалегідь, під час оформлення замовлення на виклик.

Виконуємо замовлення в районах Ніжина

Замовники, що звернулися до нашого офісу, які живуть в межах Ніжина, можуть розраховувати на терміновий виїзд без вихідних професіонала - приблизно через три години з часу подання заявки в сервісі Майстер911.

Якщо вам потрібна швидка установка сучасної ванни за адекватною ціною, - звертайтеся до сервісу побутових послуг Master911.

І ви самі маєте можливість переконатися в рівні пропонованого нашими техніками обслуговування та найвищій професійній якості пропонованих сервісних послуг!