Встановлення розширювального баку у Мукачеві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення розширювального баку». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Мукачеві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню розширювальних баків

Назва послуги Середня вартість

Встановлення розширювального бака

Встановлення плоского розширювального бака

Підключення розширювального бака

Заміна розширювального бака

Демонтаж розширювального бака

Ремонт розширювального бака

Ремонт розширювального бачка системи водопостачання

Ремонт розширювального бачка системи опалення

Усунути протікання в розширювальному баку

Цінові пропозиції по встановленню розширювальних баків від найкращих майстрів у Мукачеві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 11 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення розширювальних баків у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню розширювальних баків у Мукачеві

Відгуки по встановленню розширювальних баків у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка розширювального бака опалення, грамотно підібраного за габаритами, - прекрасне рішення, яке надає можливість скинути тиск в системі опалення, без гідроудару. Внаслідок надійної установки обладнання вдасться не тільки результативно усунути збої тиску в системі опалення, а й забезпечити його тривалу експлуатацію.

Установка розширювального бака закритого типу значно відрізняється від монтажу відкритого пристрою, тому виконання такого роду роботи краще довіряти безпосередньо сантехнікам, які володіють тривалим досвідом.

Чи можлива установка приладу своїми силами?

На практиці, коли підбір розширювального бака для опалення, установка та запуск робляться людиною без достатніх знань, це загрожує неприємними наслідками. В успішному випадку процес просто зупиниться внаслідок відсутності якісного герметика або потрібних інструментів, в гіршій ситуації незабаром ви побачите протікання, або, що ще гірше, - вся система опалення вийде з ладу. Наступна трудність, яка зазвичай виникає, коли роботу здійснює непрофесіонал або сам власник виробу, - вибір неправильного місця монтажу, в результаті чого підхід до приладу буде утруднений.

Сервіс побутових послуг Master911 дозволить не допустити таких ризиків. До вас приїде грамотний фахівець, який швидко надасть потрібну послугу, а також надасть гарантію.

Master911: монтаж розширювального бака системи опалення

Наші фахівці постійно стикаються з монтажем розширювальних баків всіляких різновидів, славляться багатим досвідом і хорошими навичками в організації такого роду роботи.

При подачі замовлення, ми поставимо замовнику пару додаткових питань про тип пристрою, розташування його монтажу. На основі додаткової інформації ми зможемо зорієнтувати за сумою замовленої роботи та пропонуємо людині детальну консультацію.

В залежності від того, вийшло чи ні на основі даної інформації повністю виявити масштаб необхідних робіт, робота буває стандартною або нестандартною. В одному випадку сума буде названа негайно при прийомі замовлення, в другій ситуації, - її озвучить майстер лише після приїзду на місце та здійснення огляду. Ми гарантуємо точний збіг суми з тією, яка є в прайсі Master911.

Кожен замовник, хто звернувся в Master911, може з упевненістю сподіватися на:

 • швидкий виїзд сантехніка;
 • цілодобовий прийом замовлення;
 • надання відомостей щодо вартості послуги та попередньої консультації;
 • відмінну якість послуги - установки бака.

Майстри маркетплейса Мастер911 відповідальні та виховані професіонали, які не вживають лайливі вирази, не курять і дотримуються чистоти на своєму робочому місці.

Переваги звернення до Master911

Всілякі переживання, пов'язані з можливістю впустити до себе додому непрофесійного фахівця, при зверненні в наш сервіс позбавлені підстав. Абсолютно кожен професіонал маркетплейса Мастер911 отримав допуск до обслуговування клієнтів виключно після проходження ним спеціального навчання й успішного складання іспиту. Ще однією важливою умовою стає перевірка паспорта.

Не врахувати людський фактор цілком не вийде, тому в тому випадку, якщо вами була відзначена помилка, допущена професіоналом, або ж ви були змушені зіткнутися з його некоректною поведінкою, - звертайтеся в нашу службу техпідтримки. Ми обіцяємо негайно розібратися в ситуації та допомогти у розв'язанні виниклої суперечки.

За якість здійснення установки плоского розширювального бака або іншої послуги, наші сантехніки покладають абсолютну відповідальність і дають гарантію. Крім усього іншого ви отримаєте акт робіт. Оплата послуг майстра може бути проведена як готівкою, так і безготівковим розрахунком.

Вартість підключення розширювального обладнання

Ціна різних стандартних послуг (без урахування вартості інших деталей і транспортних витрат) є в прайс-листі Мастер911. У нас прозоре ціноутворення, і головне для нас, щоб воно було доступне кожній людині. Ми завжди зможемо грамотно проконсультувати щодо необхідної роботи й озвучити її орієнтовну ціну. Найчастіше, сума не зміниться.

Виклик сантехніка у Мукачеві на об'єкт по Закарпатській області

Приймаємо заявки в м. Мукачево

Для клієнтів, які звернулися в Мастер911 та живуть в межах м. Мукачево, час очікування прибуття професіонала займе орієнтовно 3 год.

Пропонуємо послуги в передмісті Мукачева

У ситуації, якщо наш клієнт проживає в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), тоді можна покладатися на приїзд професіонала приблизно через п'ять годин.

Приймаємо замовлення по Закарпатській області

Замовники, які проживають у віддалених пунктах, можуть очікувати прибуття фахівця в день подання замовлення, оскільки ми маємо власних професійних майстрів у більшій частині населених пунктів Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново). Такого роду сервіс, крім переваг, забезпечує можливість також значно зменшити дорожні витрати.

В деяких випадках, через суттєве завантаження, приїзд професіонала раптово зсувається на ще один день. Про це вас попередять при розгляді замовлення.

Вам необхідна грамотна допомога у виборі мембранного розширювального бака та його надійна установка? Звертайтеся в маркетплейс Мастер911 - послуга буде надана недорого, правильно й негайно.