Встановлення раковини у Новомосковському

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення раковини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Новомосковському, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню раковин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення раковини з тумбою

Встановлення підвісної раковини

Встановлення раковини чаші на стільницю

Встановлення вбудованої раковини

Встановлення раковини на стіну

Заміна раковини

Демонтаж раковини

Встановлення перукарської мийки

Встановлення накладної раковини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення раковин у Новомосковському

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню раковин у Новомосковському

Відгуки по встановленню раковин у Новомосковському

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Попри суттєву різноманітність типів раковин, які пропонують різні фірми-виробники, все-таки ключові етапи встановлення у них загальні:

 1. здійснюють роботи зі встановлення: вибирають вдалий простір для монтажу раковини та висоту, здійснюють розмітку, враховуючи її параметри для встановлення кронштейнів;
 2. прикріплюють умивальник, потім кран;
 3. підключають пристрій до труби, перевіряють з'єднання на надійність;
 4. виробляють перевірочний злив за допомогою труби;
 5. тестують працездатність системи.

Нюанси матеріалів виготовлення раковини

Головний аспект, від якого залежить зручність та міцність умивальника, - матеріал виготовлення. Сьогодні фірмами-виробниками надається солідний асортимент раковин з наступних матеріалів:

 • Камінь натуральний. Конструкції з натурального каменю можуть похвалитися підвищеною стійкістю до утворення грибка, багатим зовнішнім виглядом, простотою догляду та гарною екологічністю;
 • Кераміка. Найчастіше мийки виготовляються з кераміки. Її найбільш якісний і надійний різновид - фарфор, бюджетний - сантехнічний фаянс. Керамічні моделі відрізняються довговічністю, красою, легкістю у догляді, проте з ними слід бути акуратними через характерну матеріал крихкості;
 • Камінь штучний. Часто зустрічаються раковини з акрилового каменю. Вони дуже схожі на мийки з натурального каменю. До переваг мийок з такого матеріалу можна віднести гігієнічність, зносостійкість і зовсім невелику вагу;
 • Сталь. У широкому асортименті сьогоднішніх мийок зустрічаються найрізноманітніші за дизайном моделі, виготовлені з нержавіючої сталі. Мийки не вимагають особливого догляду та відрізняються тривалим періодом служби;
 • Скло. Умивальники зі скла звичайно привабливо виглядають, при цьому і ціна не дешева. Моделі виготовляють із особливого високоміцного скла. Потреба в ґрунтовному та частому догляді є їх значним недоліком.

Особливості підключення різних різновидів мийок

Досить відомими різновидами раковин, серед наданих всілякими фірмами-виробниками, вважаються:

 • Підвісні або консольні. Ці умивальники, незалежно від їх розміру та форми, можуть похвалитися простотою установки. До стіни їх монтують за допомогою кронштейнів;
 • З п'єдесталом. Такі мийки відомі наявністю спеціальної конструкції, куди встановлюється чаша. Завдяки захованим усередині комунікацій, умивальники такого типу виглядають досить симпатично і мають високий попит. Монтаж даної мийки повинен проводитися на рівну поверхню підлоги;
 • Накладні. Накладний умивальник в установці дуже легкий, потрібно для початку приготувати стільницю: переконатися в чіткому збігу зливу мийки з отвором у стільниці. Якщо ваша раковина безпідставно прилягає до стільниці, варто скористатися безбарвним герметиком;
 • З напівп'єдесталом. Тут опора не досягає підлоги, а встановлюється до стіни. У монтажі цього умивальника варто простежити, щоб злив був виведений на потрібній висоті;
 • Вбудовувані. Привабливість, найважливішим чином завдяки прихованим комунікаціям, є плюсом вбудовуваних у стільницю столу або тумби раковин. Підключення до систем водопроводу та каналізації здійснюється, так само, як і з іншими типами мийок, відмінність спостерігається лише на етапі монтажу самої чаші.

Типові помилки при встановленні раковини у ванній кімнаті

Хоча і встановлення мийки не відноситься до списку надскладних завдань, проте людьми, які доручили її некваліфікованій людині або наважилися на самостійне виконання подібної роботи, як правило, допускається чимало грубих помилок. Наслідком цих помилок може стати не тільки утворення протікання, а й травм через обвал погано прикріпленої раковини.

Часті помилки та їх результати:

 • Велике затягування кріплень умивальника (через що чаша може розколотися) або шлангів;
 • Встановлення нового умивальника на кріплення від попереднього. Результат - ненадійна фіксація мийки;
 • Простір між стінкою та чашею умивальника. Якщо стик не обробити герметиком, це призведе до патьоків на стінці;
 • Зрив різьблення. Потрібно замінювати кріплення;
 • Нерівне встановлення раковини. При установці потрібно дивитися не на стики плитки, а перевіряти горизонтальність установки за допомогою рівня.

Для того, щоб уникнути даних помилок при встановленні раковини, необхідно звернутися у маркетплейс Майстер911. Досвідчені фахівці приїдуть додому та бездоганно виконають потрібну роботу.

Швидкий монтаж мийки в маркетплейсі Майстер911

Наші майстри відрізняються великим практичним досвідом у підключенні мийок різноманітних різновидів та різноманітних матеріалів, оскільки щодня стикаються з наданням подібної послуги. При прийомі заявки, ми поставимо замовнику кілька питань про обладнання та місце монтажу. На основі додаткової інформації ми завжди зможемо запропонувати попередню консультацію та вказати ціну потрібної послуги.

Якщо із замовлення зрозумілий перелік майбутніх робіт, то ця послуга вважається стандартною, її ціна відразу буде порахована.

Якщо за словами замовника важко виявити розмір робіт, то ціна послуги буде названа майстром вже на місці. Ми гарантуємо її повний збіг із тією вартістю, яка стоїть у прайсі.

Прийнявши рішення зателефонувати до сервісу побутових послуг Майстер911, ви можете надіятися на:

 • оперативний візит до вас сантехніка;
 • отримання професійної консультації;
 • можливість здійснити замовлення 24 години на добу, без вихідних;
 • відмінну якість монтажу мийки.

Наші сантехніки не тільки мають високу кваліфікацію, а й досить відповідальні, приємні та виховані люди. Вони обов'язково прибирають місце роботи та не вживають мат.

Які переваги звернення до сервісу Майстер911?

Немає ризику зіткнутися з наслідками запрошення до себе невідомого фахівця, який затягне роботу за часом, виявиться недосвідченим або може повестися грубо. Усі майстри Майстер911 проходять перевірку паспорта, а також обов'язкове навчання. І лише після цього вони отримують допуск до обслуговування замовників.

У випадку, якщо раптом ви побачили похибку, допущену фахівцем, ви маєте можливість повідомити про це технічну підтримку Master911. Ми надамо миттєву допомогу у вирішенні ситуації.

Всі спеціалісти сервісу побутових послуг Master911 покладають на себе повну відповідальність за надійність зроблених робіт та залишають гарантійні зобов'язання. Коли установка раковини з тумбою або інша сантехнічна робота завершиться, вам нададуть акт виконаних робіт. Розрахунок можна зробити безготівковим переказом або готівкою.

Скільки коштує монтаж пристрою у ванній кімнаті?

Вартість різноманітних стандартних послуг (за вирахуванням ціни додаткових запасних частин та розхідників та транспортних витрат) вказана у нашому прайс-листі. Ось чому кожен клієнт може назвати необхідну послугу та отримати професійну первинну консультацію та інформацію про суму роботи. Якщо необхідна установка раковини у ванній, ціна буде порахована напевно, після того, як клієнт дасть відповідь на пару питань про тип сантехніки, її матеріал і особливості розміщення. Зазвичай попередньо озвучена сума не змінюється.

Як викликати професіонала у Новомосковському з виїздом по Дніпропетровській області

Надаємо послуги в м. Новомосковськ

Для наших клієнтів, що проживають у межах м. Новомосковськ, період очікування сантехніка буде приблизно 2-3 години після отримання замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Новомосковська

Якщо ви проживаєте в передмісті Новомосковська (Підгородне, Меліоративне, Слобожанське, Магдалинівка, Гвардійське, Орлівщина, Вільне, Спаське, Новоселівка, Піщанка, Олександрівка), очікування на візит фахівця займе більше часу - не довше, ніж 4-5 год.

Надаємо послуги по Дніпропетровській області

Ми маємо перевірених майстрів у різних населених пунктах Дніпропетровської області (Верхньодніпровськ, Павлоград, Підгородне, Кам'янське, Вільногірськ, Верхівцеве, Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Першотравенськ, П'ятихатки, Жовті Води, Синельникове, Солоне, Карнаухівка, Магдалинівка, Аули, Кринички, Широке). У зв'язку з цим, такі наші замовники, які проживають у далеких населених пунктах, можуть чекати на майстра для монтажу раковини в стільницю того ж дня. Додаткова перевага – економія на дорозі. Іноді приїзд фахівця може бути перенесений на завтра.

Потрібна якісна та оперативна установка умивальника на кухні, ціна якої вас напевно здивує, встановлення тумби під раковину чи будь-яка інша професійна послуга фахівця? Звертайтеся до сервісу домашніх послуг Майстер911, і ви будете задоволені якістю пропонованого сервісу!