Встановлення рушникосушки у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення рушникосушки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню рушникосушок

Назва послуги Середня вартість

Монтаж рушникосушки

Заміна рушникосушки

Монтаж електричної рушникосушки

Установка рушникосушки з байпасом

Установка рушникосушки з нижнім підключенням

Установка рушникосушки з боковим підключенням

Установка комбінованого рушникосушки

Підключення вертикальної рушникосушки

Підключення рушникосушки 1 дюйм

Підключення рушникосушки 1/2

Підключення рушникосушки 3/4

Монтаж труб для рушникосушки

Встановлення крана маевского на полотенцесушитель

Демонтаж рушникосушки

Усунути протікання рушникосушки

Ремонт ТЕНа рушникосушки

Прочищення рушникосушки

Цінові пропозиції по встановленню рушникосушок від найкращих майстрів у Коростені

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення рушникосушок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню рушникосушок у Коростені

Відгуки по встановленню рушникосушок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Пошуковий запит на таку сантехнічну послугу, як установка рушникосушки у ванній, стає одним з найбільш поширених, і пояснюється значним зростанням затишку домочадців при відносно невисоких витратах. Це виріб сантехніки здійснює потрійну задачу: регулювання рівня вологості, просушку банних рушників та іншої білизни, а також додатковий обігрів санітарної кімнати.

За принципом дії виділяють такі види приладів: водяні, комбіновані й електричні, до того ж виготовляються вироби в різному виконанні - алюмінієві, сталеві, керамічні та мідні. На сьогодні доступний великий модельний ряд рушникосушок, і на якому з варіантів зупинитися, може залежати від ряду умов: комфортності, довговічності, вартості й наявності великої площі. Так, електричні - прості в монтажі, особливо адаптивні, автономні, тому що не залежать від роботи інших установок, комбіновані - найбільш ефективні та практичні, але вартість даного змійовика досить висока, водяні найбільш бюджетні в плані економії електроенергії.

Кваліфікована установка контуру рушникосушки різного виду передбачає наявність певних знань і навичок, отже, її краще покладати на професіоналів.

Чи доцільна власноручна установка змійовика у ванній?

Гарантія того, що цей сантехнічний виріб буде безперебійно функціонувати тривалий період - виконання будівельно-монтажних робіт приладу для просушки рушників відповідно до технічних норм. Тому прагнення заощадити на послугах перевіреного, досвідченого, кваліфікованого сантехніка, і постаратися змонтувати прилад власними силами - досить ризиковані. Ця спроба в кращому варіанті може закінчитися марною тратою часу, в гіршому - викликати потребу оперативного виїзду фахівця для усунення серйозних наслідків. Якщо при монтажі було допущено незначне відхилення від стандартів, це цілком може затьмарити ефект комфорту, а також при наявності високого тиску в системі може стати причиною замикання електричної проводки або затоплення квартири.

Судячи з вищезазначених причин, не слід довіряти установку змійовика малознайомому "умільцю", який не надасть будь-яких гарантій на виконані роботи, і в разі чого, вам потрібно буде своїм коштом фінансувати сумні наслідки.

Найбільш прийнятний вихід - звернутися за допомогою до перевіреного сантехніка, він не тільки якісно та оперативно надасть необхідну послугу, а також візьме на себе персональну відповідальність за установку приладу для просушки рушників за заздалегідь відомою ціною робіт.

Маркетплейс Master911: професійна установка рушникосушки

Фахівці сервісу Мастер911 володіють багатим досвідом в установці всіх видів, конструкцій, моделей і конфігурацій рушникосушок. У момент подачі замовлення на виклик сантехніка ми завжди ставимо клієнту ряд питань, щодо вашого сантехнічного виробу, його способу під'єднання, конструктивних особливостей, місця монтажу та інші. На підставі отриманих відомостей ми завжди готові видати початкову консультацію, а також завчасно зорієнтувати за вартістю потрібної послуги. Якщо вона стандартна (за словами клієнта можна правильно встановити обсяг передбачуваних робіт), то монтаж рушникосушки у ванній стане чітко відповідати ціні по прайсу.

Якщо без конкретного обстеження майстром-сантехніком визначити даний обсяг неможливо, значить, така послуга є не типовий і точний кошторис буде озвучено виконавцем вже вдома, проте ми запевняємо вас, що ціна не буде відрізнятися від тієї, яка є в нашому прейскуранті.

Звернувшись у сервіс побутових послуг Master911, ви зможете розраховувати на:

 • швидкий виїзд на будинок надійного, кваліфікованого та перевіреного слюсаря-сантехніка;
 • подачу й оформлення замовлення на виїзд без свят і вихідних, в будь-який зручний час;
 • надання всім замовникам кваліфікованої консультації та відомостей про орієнтовну розцінку заявленої послуги;
 • якісну послугу з видачею гарантії.

Наші професіонали пунктуальні, сумлінні та ввічливі, відрізняються охайністю, обов'язково наведуть порядок в робочій зоні. Всі вони не димлять сигаретами, до своєї роботи ставляться сумлінно, не лихословлять і не допускають недбалості.

Переваги звернення в сервіс Master911

На противагу невідомим фахівцям ми впевнені в кожному з наших сантехніків, оскільки перед отриманням допуску до обслуговування замовників, вони пройшли обов'язкову перевірку персональних даних, специфічне навчання та склали на прохідний бал іспити. Попри це, ми в будь-який момент раді вислухати будь-які зауваження, побажання та критику, щодо допущеної в процесі роботи помилки або непрофесійної поведінки виконавця. Тому, при виникненні конфліктної ситуації ми просимо наших клієнтів доводити до відома службу підтримки Master911.

Наші виконавці беруть на себе персональну відповідальність і надають сертифікат гарантії на надані послуги. Після завершення робіт, наші замовники приймають акт про проведення сервісних послуг. Всі сервісні послуги надаються відповідно до договору, в якому чітко написано всі умови відповідальності слюсаря-сантехніка, критерії якості проведення робіт і технологічний процес. Розрахуватися за виконану роботу сантехніка допускається готівковими коштами або безготівковим перерахуванням.

Скільки буде коштувати установка контуру рушникосушки?

Тарифи на монтаж рушникосушки за формою драбинки або змійовика ви завжди зможете з'ясувати, переглянувши наш прейскурант. У ньому вказується сума кожної окремої типової послуги, без закупівельної вартості витратних матеріалів, інших запасних частин, а також транспортних витрат. Для нас важливо, щоб наша система формування цін була цілком прозорою і зрозумілою для кожного. Для приємного співробітництва з нашими майстрами-сантехніками, ми раді видати вам перші консультації заздалегідь, ще до прибуття фахівця та зорієнтувати за вартістю сервісної послуги. Як правило, наприклад, на установку електричного змійовика-рушникосушки ціна не змінюється.

Виклик сантехніка у Коростені і на виїзді по Житомирській області

Ми працюємо в приміській зоні Коростеня

Тим замовникам, хто знаходиться в передмістях Коростеня (), буде потрібно чекати приїзду майстра-сантехніка на годину-дві довше, приблизно 5 годин.

Виконуємо роботи на території м. Коростень

Якщо ви живете в рамках м. Коростень, тоді вже через 3 години з часу подачі замовлення, можете сподіватися на виїзд додому кваліфікованого, досвідченого та перевіреного професіонала.

Виконуємо роботи по всій Житомирській області

Оскільки ми маємо професійних, досвідчених, перевірених і навчених майстрів-сантехніків у всіх н. п. Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка), ті домовласники, які живуть у віддалених пунктах, зможуть розраховувати на прихід фахівця в день оформлення замовлення. Крім безперечних переваг, такий сервіс дозволяє додатково заощадити на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, якщо у майстрів інтенсивне завантаження, їх приїзд може перенестися до найближчого дня. Ми про це повідомляємо клієнтів ще на етапі оформлення заявки в Мастер911.

Якщо вас цікавить правильна установка рушникосушки будь-якого варіанту, щоб ціна сподобалася, - звертайтеся в сервіс Мастер911!