Встановлення кухонної мийки у Коростені

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коростені, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Коростені

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли буквально кілька десятків років тому в численних квартирах і приватних особняках встановлювалися кухонні мийки одного виду, то сьогодні на ринку надано великий асортимент моделей з численних матеріалів, всіляких форм, які відрізняються способом установки.

Залежно від особливостей установки умивальники діляться на такі групи:

  • Інтегровані. Грамотний монтаж мийки інтегрованого виду передбачає її монтаж врівень з поверхнею, а це вимагає дуже відповідальної підготовки столу та досконалої рівності країв конкретної мийки. До жодної іншої раковини не виставляють такі нормативи, як до цих, це пояснюється їх конструктивними відмінностями.
  • Врізні. Їх ключовий плюс - гігієнічність. Такого роду раковини вставляють у стільницю, за допомогою чого під краями не скупчується вода. Варто цю послугу делегувати кваліфікованому фахівцю, особливо в такій ситуації, якщо раковину належить врізати в стільницю з твердого дерева або штучного каменю.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути проведена трьома методами (за допомогою клею, кронштейнів та брусків) представлена в різноманітному оформленні. Мийка може забезпечуватися 1-2 чашами, сушінням. Матеріалом для виготовлення цього пристрою, як правило, є нержавіюча сталь з матовим і глянцевим покриттям. Метод монтажу в будь-якому окремому випадку повинен визначатися сантехніком, йому ж надійніше й доручити установку накладної кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж раковини під стільницю передбачає від майстра великого досвіду та підвищеної кваліфікації. Це обумовлено як значною ціною пристрою (підстільні умивальники виготовляють з якісного каменю), так і необхідністю в застосуванні професійних пристосувань та інструментів.

Спроби власноруч встановити пристрій нечасто закінчуються вдало, це ще можна віднести й до ситуацій, коли до справи залучають недосвідчених фахівців «з вулиці», які не надають гарантії на виконану роботу.

Не слід ризикувати, а краще звернутися в маркетплейс Мастер911: компетентний майстер оперативно приїде додому, бездоганно зробить необхідну роботу й буде нести стовідсоткову відповідальність за її рівень.

Сервіс Мастер911: недорогий монтаж кухонного умивальника

Наші сантехніки щодня стикаються з підключенням раковин різних видів і славляться тривалим досвідом у роботі. В процесі розгляду заявки на виклик фахівця додому ми поставимо замовнику ряд уточнювальних питань, що стосуються раковини й деталей її установки. На підставі детальної інформації ми готові запропонувати замовнику початкову консультацію та зорієнтувати за сумою майбутньої послуги.

В тому випадку, коли масштаб послуг можна виявити точно, це стандартна послуга, чия вартість буде порахована за прайсом. У разі, коли без особистого огляду сантехніком виявити перелік замовлених робіт не можна, то суму озвучить професіонал тільки після приїзду, - вона не буде відрізнятися від тієї, що вказана в прайс-листі.

Замовникам Master911 ми можемо гарантувати:

  • можливість оформити заявку в будь-який час доби;
  • високу якість роботи - установки кухонної мийки або ж виробу будь-якого іншого виду;
  • надання докладної консультації та даних про вартість необхідної послуги;
  • негайний візит професіонала на адресу.

Майстри маркетплейса Master911 славляться дружелюбністю, ввічливістю, акуратністю та відповідальністю. Фахівці не курять на робочому місці й не вживають лайливі вирази.

Переваги звернення до Мастер911

При зверненні до нас, не бійтеся зіткнутися з некваліфікованим сантехніком та іншими супутніми складнощами. Кожен наш сантехнік довів кваліфікацію складанням спеціального іспиту на високий бал і підтвердив документи, виключно після цього він і отримав доступ до замовлень.

Про яку б послугу не йшлося (підключення раковини в стільницю) майстри несуть грунтовну відповідальність за якість виконання та надають гарантію. По завершенні послуг вам залишать акт виконаних робіт. Ми надаємо можливість замовникам оплатити послугу зручним способом - безготівковим розрахунком або готівкою на місці.

У скільки обійдеться установка кухонного умивальника?

Вартість різної стандартної роботи, за винятком вартості інших запчастин і автовитрат, знаходиться в прайсі сервісу Мастер911. Для нас важливо, щоб наше ціноутворення було доступним і прозорим будь-якому клієнту. Ми можемо дати інформацію про приблизну вартість потрібної Вам служби та ще при оформленні заявки, і в більшості випадків озвучена ціна не змінюється.

Виклик майстра у Коростені додому та по Житомирській області

Пропонуємо послуги в м. Коростень

Люди, що знаходяться в межах м. Коростень, здатні розраховувати на візит за адресою фахівця приблизно через дві-три години після оформлення замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Коростеня

На 1 год довше зажадає очікування професіонала для людей, які проживають у передмісті Коростеня ().

Пропонуємо послуги по Житомирській області

Навіть ті наші замовники, хто живе у віддалених населених пунктах, здатні розраховувати на візит фахівця в день подання замовлення. Це реалізується завдяки тому, що маркетплейс Мастер911 має власних майстрів у містах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка).

Коли ж у результаті високої сезонної завантаженості приїзд професіонала переноситься на завтра, вас сповістять заздалегідь.

Цікавить якісна установка кухонної мийки за ціною, яка вас порадує? Телефонуйте в сервіс Мастер911, і ми можемо пообіцяти, що рівень нашого сервісу, висока якість послуг і терміновість вас потішить.