Встановлення кухонної мийки у Звягелі (Новоград-Волинський)

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення кухонної мийки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Звягелі (Новоград-Волинський), яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню кухонних мийок

Назва послуги Середня вартість

Встановлення акрилової мийки

Встановлення керамічної мийки

Встановлення гранітної мийки

Встановлення мармурової мийки

Встановлення кам'яної мийки

Встановлення сталевої мийки

Встановлення металевої мийки

Встановлення мийки з нержавійки

Встановлення інтегрованої мийки

Встановлення мийки Ікеа

Врізка мийки

Підключення кухонної мийки до каналізації

Підключення подвійного мийки до каналізації

Демонтаж кухонної мийки

Ремонт кухонного подрібнювача

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення кухонних мийок у Звягелі (Новоград-Волинський)

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню кухонних мийок у Звягелі (Новоград-Волинський)

Відгуки по встановленню кухонних мийок у Звягелі (Новоград-Волинський)

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Коли буквально двадцять років тому в численних квартирах і власних будинках були однотипні кухонні раковини, то в наші дні на ринку доступний величезний вибір товарів з різноманітних матеріалів, всіляких габаритів і форм, що відрізняються між собою способом монтажу.

За особливостями монтажу мийки можна поділити на такі категорії:

  • Інтегровані. Надійний монтаж раковини цього виду означають її підключення рівно зі столом, а це зажадає вкрай грунтовної підготовки поверхні та абсолютно рівних країв конкретної мийки. До жодної іншої раковини не виставляють таких нормативів, що обумовлено відмінностями конструкції.
  • Накладні. Мийка кухонна накладна, установка якої може бути здійснена 3-ма шляхами (за допомогою брусків, кронштейнів та клею) буває в численному оформленні. Раковина може забезпечуватися 1-2 чашами, сушінням. Матеріалом для виробництва такого типу мийки часто використовується нержавіюча сталь з глянцевим і матовим покриттям. Варіант підключення в будь-якій окремій ситуації повинен бути визначений фахівцем, йому ж необхідно й довірити установку накладної кухонної мийки.
  • Підстільні. Монтаж кухонної мийки під стільницю вимагає від фахівця належної кваліфікації та великого досвіду. Це можна пояснити як чималою вартістю мийки (вони виготовляються з високоякісного каменю), так і необхідністю в застосуванні спеціалізованих запчастин.
  • Врізні. Їх головний плюс - гігієнічність. Ці умивальники врізають в стільницю, внаслідок чого під їх краями не збирається вода. Рекомендуємо цю послугу довірити висококваліфікованому майстрові, особливо в тій ситуації, якщо умивальник планується врізати в меблі з твердих порід дерева або штучного каменю.

Самостійні спроби встановити конструкцію нечасто закінчуються вдало, це ж стосується і випадків, коли залучають некваліфікованих людей, які не зможуть дати гарантійних зобов'язань.

Правильніше за все не ризикувати, а звертатися в сервіс побутових послуг Мастер911: професійний фахівець терміново приїде за потрібною адресою, бездоганно виконає будь-яку роботу й візьме на себе всю відповідальність за її якість.

Сервіс Мастер911: надійна установка кухонної раковини

Наші сантехніки постійно стикаються з монтажем кухонних раковин різних видів і відрізняються значним досвідом. У ході оформлення замовлення, ми ставимо клієнту ряд необхідних питань щодо самої мийки та деталей її підключення. На підставі цієї інформації, ми можемо зорієнтувати за сумою послуги та надати замовнику консультацію.

В разі коли обсяг послуг можна зрозуміти точно, робота є стандартною, її вартість буде відома з прайс-листа. У разі, коли без огляду майстра встановити перелік необхідних послуг не можна, то кошторис озвучить фахівець уже по приїзді додому, - він не відрізнятиметься від тієї ціни, що в прайсі.

Усім нашим замовникам, ми обіцяємо:

  • надання відомостей про ціну потрібної роботи та професійної консультації;
  • негайний візит фахівця;
  • високу якість роботи - установки кухонної мийки або раковини іншого типу;
  • можливість оформити заявку 24/7.

Фахівці Мастер911, не рахуючи того, що вони професіонали, відрізняються акуратністю, ввічливістю, доброзичливістю та відповідальністю в роботі. Професіонали не палять на місці роботи й не використовують нецензурну лайку.

Переваги звернення до маркетплейса Master911

При зверненні в маркетплейс Master911, не бійтеся зіткнутися з некваліфікованим фахівцем і всіма пов'язаними з цим результатами. Кожен фахівець довів власну кваліфікацію складанням внутрішнього іспиту на високий бал і пройшов перевірку паспорта, після цього він отримав доступ до замовлень.

Про яку б роботу ми не говорили (монтаж кухонного пристрою в стільницю або монтаж мийки іншого виду) майстри несуть грунтовну відповідальність за якість і надають гарантію. По завершенні послуги ви отримаєте акти виконаних робіт. Ми даємо можливість клієнтам оплатити роботу будь-яким зручним варіантом - готівкою на місці або ж безготівковим розрахунком.

Вартість підключення кухонного умивальника

Кошторис будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості інших деталей і автозатрат, вказаний у прайс-листі маркетплейса Master911. Для нашого сервісу домашніх послуг вкрай важливо, щоб наше ціноутворення було не тільки абсолютно прозорим, а й доступним будь-якому нашому замовнику. Ми готові надати інформацію про зразкову суму майбутньої роботи ще при подачі заявки, і в більшості випадків первісна вартість залишається тією ж.

Як викликати майстра у Звягелі (Новоград-Волинський) з виїздом по Житомирській області?

Працюємо в м. Новоград-Волинський

Клієнти, які проживають у межах м. Новоград-Волинський, можуть розраховувати на візит на адресу майстра приблизно через 2-3 години після отримання замовлення.

Пропонуємо послуги в передмісті Новоград-Волинського

На 1-2 год довше знадобиться чекати прибуття майстра для тих клієнтів, що знаходяться в передмісті Новоград-Волинського ().

Надаємо послуги по Житомирській області

Навіть такі наші клієнти, хто проживає в далеких позиціях, мають можливість сподіватися на візит фахівця в день замовлення. Це можливо через те, що сервіс Мастер911 має своїх майстрів у різних регіонах Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка).

Якщо ж через велике завантаження, приїзд фахівця відкладається на один день, вас про це попередять відразу.

Цікавить якісна установка кухонного миття за ціною, яка приємно порадує? Звертайтеся в маркетплейс Master911, і ми обіцяємо, що рівень нашого обслуговування, оперативність і відмінна якість послуг вас не розчарують!