Встановлення газової колонки у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Калуші

Відгуки по встановленню газових колонок у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, сервісний супровід, налаштування газової колонки може здійснюватися кваліфікованим, надійним (перевіреним) і досвідченим техніком, який має допуски до робіт з газовими приладами. Підключення газової колонки повинно виконуватися при дотриманні прийнятих вимог пожежної безпеки (відповідного перерізу димоходу, природної вентиляції, якості (вогнестійкості) матеріалів, прилеглих до приладу поверхонь і т. д.).

Поетапні кроки монтування проточного газового водонагрівача:

 1. При необхідності, розбирання газової колонки;
 2. Ревізія на наявність тяги в вент-каналі;
 3. Попередня підготовка зони монтажу;
 4. Фіксація колонки до стіни або меблів;
 5. Під'єднання до водопроводу;
 6. Підведення газу до водонагрівальної колонки з допомогою шланга;
 7. Під'єднання до газоходу;
 8. Перевірка герметичності всіх стиків контуру колонки, а, крім того, у місці врізання в загальну систему.

Фахівці нашого сервісу послуг володіють досвідом роботи з газовими колонками різних марок, моделей, виробників:Горенье (Gorenje), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Бош (Bosch), Грандіні (Grandini), Сакура (Sakura), Піраміда (Pyramida), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термолайн (Termoline), Кайзер (Kaiser), Беретта (Берета / Beretta), Аміна (Amina), Міле (Miele), Іммергаз (Immergas), Мора (Mora), Еталон (Etalon), Крауф (Krauf), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Рока (Roca), Аквахіт (Aquaheat), Термона (Thermona), Діон (Dion), Рода (Roda), Матрікс (Matrix), Самсунг (Samsung), Термекс (Thermex), Данко (Danko), Мілла (Міла / Milla), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термо Альянс (Thermo Alliance), Саванна (Савана / Savanna), Атлантік (Atlantic), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Віссманн (Вісман / Viessmann), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Львів, Зануссі (Занусі / Zanussi), Нева (Neva), Нескар (Neckar), Роктерм (Rocterm), Вестен (Westen) та інших.

Увага! Не користуйтеся пропозиціями підозрілих і не перевірених виконавців

Запрошуючи майстра зі сторони для ремонту, підключення, установки газової колонки у Калуші, Ви ризикуєте як працездатністю, цілісністю, гарантією, справністю агрегату, так і здоров'ям і навіть життям сусідів і своїх близьких.

Фахівець неперевіреної кваліфікації не бере на себе гарантійну відповідальність за ваш пристрій, також, ймовірно, вам не видадуть гарантії й акту про виконання робіт.

Як визначаються розцінки?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються фахівці сервісу Master911. Такий спосіб відкидає можливість маніпуляцій з тарифами.

Для визначення, до якого типу буде ставитися необхідна допомога: стандартна (типова) або нестандартна (незвичайна), ми змушені задати декілька уточнювальних питань.

Так звана нестандартна (рідко зустрічається) послуга/аварія (складно розрахувати)

При незвичайній послузі/несправності важко дізнатися завчасно формат майбутніх робіт, саме тому кошторис калькулюється спеціалістом після діагностичних робіт. Ми контролюємо й гарантуємо, що ціна буде відповідати затвердженим прейскурантам.

Стандартна (базова) послуга/несправність

Коли розмова ведеться про типову послугу (або ж звичайну неполадку), як, наприклад, "ціна установки газової колонки", тоді конкретна вартість вказується завчасно, ще до прибуття майстра, вона постійна й зафіксована.

Фінальна вартість послуги з демонтажу, налагодження, перевірки, діагностики, монтажу газових колонок у Калуші залежить від ціни на витратні матеріали, транспортних витрат і типу несправності.

Що Ви отримуєте в результаті?

Основні досягнення сервісу домашнього ремонту Master911:

 • Екстрений приїзд майстра (в основному, через три години після подачі заявки);
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані прайс-листи;
 • Видача гарантій на змінені запчастини та всі надані послуги, а також акту про виконання робіт;
 • Початкова інформація та консультація, можемо зорієнтувати в ціні послуг у процесі оформлення заявки;
 • Подача заявок на виклик виконавця в режимі 24/7;
 • Охайність, акуратність спеціаліста та ретельне прибирання місця роботи;
 • Підготовленість, ввічливість, пунктуальність і доброзичливе ставлення наших майстрів;
 • Можливість вибору виду оплати.

Додаткові фактори:

 • Виконання гарантійних умов. Беремо на себе відповідальність за всі замінені в процесі ремонтних робіт деталі, комплектуючі, запасні частини й надані професіоналами побутового сервісу послуги, що засвідчують гарантійні умови, які надаються кожному замовнику.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку послугу (наприклад, демонтаж/монтаж газової колонки у Калуші, установка, перевірка, налагодження газового водонагрівача у Калуші, ремонт проточного водонагрівача у Калуші і т. д.), наш клієнт через кілька хвилин отримає контактні дані техніка, який виявиться поруч. Логістика нашого сервісу дає фахівцеві для приїзду 2-3 години після складання заявки.
 • Досвід. Ми ведемо співпрацю виключно з досвідченими професіоналами, які мають допуск до робіт з газовими приладами. Перед початком роботи ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо тест на компетентність.
 • Всі побутові послуги в одному місці. Ми пропонуємо кваліфіковані побутові послуги у великому спектрі. Наші майстри виїжджають на виклик для технічного обслуговування, діагностики або усунення несправностей різного виду (бойлера, газової колонки, кондиціонера, холодильника, газового котла, пральної машини тощо). Також можна замовити вивезення сміття, складання меблевих конструкцій, виконання будівельних, електромонтажних, сантехнічних і багатьох інших видів діяльності. Наш сервіс дає можливість будь-якому випадку звертатися за допомогою виключно до професійних, надійних, перевірених майстрів, замість того, щоб кожен раз відшукувати нового виконавця на різних (іноді й сумнівних) інтернет-сайтах.

Як викликати техніка з установки проточного газового водонагрівача у Калуші додому?

 1. Оформіть заявку. Безпосередньо на web-сайті або зв'язавшись із нашим диспетчером в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на основні додаткові питання. На основі прийнятих додаткових даних щодо вашої апаратури й потрібних сервісних послуг ми готові надати цілком конкретну консультацію та зорієнтуємо в ціні майбутніх робіт ще до приходу техніка.
 3. Надання сервісних послуг. Приблизно протягом трьох годин після оформлення замовлення виконавець приїжджає за потрібною адресою. Орієнтовна тривалість ремонтних робіт - 1-2 години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного майстра у Калуші і Івано-Франківській області

У тому випадку, якщо Ви цікавитеся установкою газових колонок у Калуші надійно, оперативно, професійно й недорого, телефонуйте в сервіс послуг перевірених фахівців Master911.

Виїзд виконавця по Калушу

Всім людям, які проживають у межах міста Калуша, слід очікувати приїзду досвідченого техніка з допуском до проведення даного профілю робіт уже через 3-4 години після оформлення замовлення.

Виїзд виконавця по Івано-Франківській області

У більшості населених пунктів Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) у нас є перевірені, досвідчені, підготовлені фахівці, завдяки чому на прибуття майстра Ви зможете сподіватися в день подачі заявки.

Виїзд в передмістя Калуша

На приїзд майстра в передмістя Калуша, можливо, знадобиться трошки більше часу - близько 5-6-ї години.

Виконавці надають гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Калуші. Додатковий плюс - невисока й постійна вартість монтажу побутового обладнання. Чекаємо ваших дзвінків. Звертайтеся в сервіс Master911!