Встановлення газової колонки у Коломиї

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газової колонки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Коломиї, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових колонок у Коломиї

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових колонок у Коломиї

Відгуки по встановленню газових колонок у Коломиї

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка, ремонт, сервісне обслуговування, налаштування проточного водонагрівача може виконуватися виключно надійним (перевірених), підготовленим і досвідченим виконавцем, що володіє допуском до робіт з газовими пристроями. Установка газової колонки у Коломиї повинна виконуватися при дотриманні прийнятих заходів пожежної безпеки (якості (негорючості) матеріалів, прилеглих до колонки поверхонь, відповідного перерізу димоходу, природної вентиляції й так далі).

Поетапні кроки монтування проточного водонагрівача:

 1. При необхідності, розбирання газової колонки;
 2. Ревізія на наявність хорошої тяги в вент-каналі;
 3. Підготовка ділянки монтування;
 4. Кріплення водонагрівача до меблів або стіни;
 5. Врізання водонагрівача у водопровід;
 6. Підключення газового шланга;
 7. Підключення до димоходу;
 8. Перевірка герметичності з'єднань контуру колонки, а також у зоні підключення до основної системи.

Майстри сервісу Master911 мають досвід роботи з газовими колонками різних моделей, виробників, марок: Нева (Neva), Горенье (Gorenje), Рода (Roda), Діон (Dion), Рока (Roca), Крауф (Krauf), Селена (Selena), Арістон (Ariston), Астон (Aston), Нескар (Neckar), Електролюкс (Electrolux), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), Аквахіт (Aquaheat), Мілла (Міла / Milla), Зануссі (Занусі / Zanussi), Іммергаз (Immergas), Піраміда (Pyramida), Еталон (Etalon), Атон (Aton), Беретта (Берета / Beretta), Бош (Bosch), Атлантік (Atlantic), Ферролі (Феролі / Ferroli), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Мора (Mora), Віссманн (Вісман / Viessmann), Роктерм (Rocterm), Грандіні (Grandini), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Данко (Danko), Львів, Кайзер (Kaiser), Протерм (Protherm), Вестен (Westen), Термона (Thermona), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Демрад (Demrad), Міле (Miele), Херманн (Hermann), Юнкерс (Junkers), Сакура (Sakura), Термекс (Thermex), Термолайн (Termoline), Матрікс (Matrix), Термет (Termet), Термо Альянс (Thermo Alliance), Аміна (Amina), Самсунг (Samsung), Саванна (Савана / Savanna) та інших.

Звертаємо Вашу увагу! Не користуйтеся послугами підозрілих фахівців

Запрошуючи не перевіреного фахівця з "вулиці" для установки, ремонту та підключення газової колонки, Ви сильно ризикуєте як працездатністю, гарантією, справністю, цілісністю агрегату, так і здоров'ям і навіть життям людей.

Фахівець спірної професійної підготовки ніколи не візьме гарантійну відповідальність за вашу колонку, також, ймовірно, вам не нададуть талон про гарантії та акт про виконані роботи.

Як визначається наша ціна?

Вартість установки газової колонки середньоринкова, затверджена прейскурантом, якого дотримуються техніки нашого сервісу побутових послуг. Це відкидає можливість маніпуляцій з розцінками.

Для визначення, до якого виду буде належати сервісна послуга: стандартна (базова) або нестандартна (незвичайна), ми зобов'язані поставити кілька уточнювальних питань.

Нестандартна (незвичайна) послуга/несправність (важко встановити)

При нестандартній послузі/несправності непросто дізнатися попередньо обсяг майбутніх робіт, з цієї причини кошторис розраховується виконавцем після обстеження. Ми здійснюємо контроль і гарантуємо, що ціна буде відповідати затвердженому прайсу.

Стандартна (типова) послуга/аварія

У тому випадку, якщо розмова йде про типову сервісну послугу (стандартну неполадку), наприклад, "ціна установки газової колонки", точна вартість стане відома завчасно, ще до прибуття техніка, вона незмінна й зафіксована.

Фінальна ціна нашої послуги з демонтажу, перевірки, наладки, діагностики, монтажу газових колонок у Коломиї безпосередньо залежить від вартості на витратні матеріали, складності несправності, транспортних витрат.

Що Ви отримуєте в результаті?

Основні плюси сервісу побутового ремонту Master911:

 • Охайність, акуратність спеціаліста й обов'язкове прибирання місця роботи;
 • Забезпечення гарантій на всі надані послуги та встановлені запчастини, а також акту про виконання робіт;
 • Можливість вибрати спосіб оплати;
 • Графік подачі заявок на виклик техніка в режимі 24/7;
 • Екстрений приїзд професіонала (в основному, протягом 3-х годин після подачі замовлення);
 • Підготовленість, пунктуальність, ввічливість і доброзичливе ставлення наших виконавців;
 • Невисокі, фіксовані й обґрунтовані ціни;
 • Первинна консультація, можемо зорієнтувати за ціною сервісних послуг під час приймання замовлення.

Додаткові плюси:

 • Гарантійні умови. Приймаємо відповідальність за всі замінені під час ремонту деталі, запасні частини, комплектуючі та надані професіоналами сервісу послуги, що підтверджують гарантійні умови, які надаються всім нашим клієнтам.
 • Великий набір послуг в одному офісі. Ми надаємо професійні побутові сервісні послуги широкого діапазону. Наші майстри виїжджають на виклик для діагностики, технічного обслуговування та усунення несправностей різного виду (холодильника, газової колонки, бойлера, газового котла, пральної машини, кондиціонера і т. п.). Також можна замовити збірку меблів, вивіз побутових відходів (сміття), проведення будівельних, сантехнічних, електромонтажних та інших видів робіт. Сервіс побутового ремонту Master911 дає можливість у кожному випадку користуватися допомогою виключно перевірених, надійних, професійних техніків, щоб кожен раз не розшукувати виконавця на різних (часом і підозрілих) сайтах.
 • Практичний досвід. Наш сервіс співпрацює тільки з досвідченими майстрами, які мають допуск до робіт з газовими агрегатами. Перед співпрацею ми перевіряємо паспортні дані, приймаємо тест на компетентність.
 • Швидкість роботи. Оформивши замовлення на будь-яку сервісну послугу (наприклад, ремонт водонагрівача у Коломиї, перевірка, установка, наладка колонки у Коломиї, демонтаж/монтаж газової колонки у Коломиї і так далі), наш клієнт досить швидко отримує контактні дані майстра, який опиниться наразі недалеко. Логістика нашого сервісу дозволяє фахівцю з'явитися протягом 2-3 годин після оформлення заявки.

Як зробити замовлення на виклик спеціаліста з установки проточного газового водонагрівача у Коломиї?

 1. Оформіть замовлення. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд важливих питань. На підставі отриманої додаткової інформації щодо вашої домашньої апаратури й сервісної послуги ми надаємо попередню консультацію та зможемо визначитися з вартістю майбутніх робіт ще до того, як прибуде фахівець.
 3. Безпосередньо надання сервісних послуг. Орієнтовно через 3 години після оформлення заявки виконавець виїжджає за вказаною адресою. Приблизна тривалість ремонту - 1-2 години.

Виклик пунктуального, досвідченого, надійного техніка у Коломиї і Івано-Франківській області

Якщо Вас цікавить установка газових колонок у Коломиї надійно, недорого, професійно й оперативно, звертайтеся в сервіс Master911.

Виїзд по Коломиї

Тим людям, які живуть у межах міста, Коломиї, варто чекати приїзду досвідченого майстра, який має допуск до проведення даного профілю робіт, вже протягом 3-4-х годин після подачі заявки.

Виїзд спеціаліста по Івано-Франківській області

Практично в усіх селищах, селах, містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) є наші перевірені, досвідчені, підготовлені виконавці, завдяки чому на приїзд майстра Ви зможете сподіватися в той же день, коли подали замовлення.

Виїзд майстра в передмістя Коломиї

На приїзд майстра в передмістя Коломиї може знадобитися часу трошки більше - близько 4-6 годин.

Додатковий плюс - досить низька й фіксована вартість установки побутового обладнання. Техніки пропонують гарантійні зобов'язання на монтаж газової колонки у Коломиї. Телефонуйте в наш сервіс послуг перевірених майстрів!