globe ru

Заміна газового котла у Рівному

360 грн / послуга

Як замовити? Просто виберіть, що зробити, та вкажіть зручний час. Вартість заміни газового котла стане відома після наших уточнюючих питань та є базовою. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики Заміни газового котла на дому. Працюємо за договором, приїжджаємо вчасно, стежимо за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Рівненській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Рівненській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Часті запитання

Розрахунок з майстром відбувається після здачі роботи. Оплату майстер приймаємо готівкою.

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Рівненській області

Всі міста Рівненській області
Костопіль, Корець, Радивилів, Березне, Сарни, Вараш, Дубровиця, Дубно, Острог, Здолбунів, Зарічне, Мізоч, Володимирець, Рокитне, Гоща, Квасилів, Млинів, Демидівка, Клевань, Оржів

Якщо газовий котел зламався, а термін гарантійного обслуговування закінчився, вам необхідна заміна агрегату. Окрім цього, заміна потрібна, якщо має бути перероблення опалювальної системи.

Щодо несправності, то, як правило, йдеться про:

 • вихід з ладу досить дорогої деталі котла;
 • несправність двох або більше важливих вузлів;
 • великий «стаж роботи» газового пристрою, коли певну модель уже перестали випускати й необхідні для ремонту запчастини не можна знайти в продажу або доступні за надмірно високою ціною;
 • застарілий газовий агрегат настільки, що навіть недорогі сучасні аналоги помітно виграють.

Або ж пристрій просто-напросто не відповідає новим запитам, які потрібні для нової системи опалення.

Чи потрібно власноруч робити заміну газового котла?

Деякі власники приватних котеджів впевнені, що заміну старого газового пристрою здійснити досить просто. Утім, це далеко не так, і, крім того, такого роду роботи забороняються законом. Роботи з демонтажу, встановлення, ремонту, заміни чи обслуговування різного газового обладнання повинні виконуватися виключно професіоналами з допуском до цих робіт.

Професійне та моментальне надання такої послуги, як заміна підлогового чи настінного газового котла за прийнятною вартістю пропонує Мастер911.

Маркетплейс Мастер911 - швидка заміна газового котла у квартирі

У нашому маркетплейсі можна викликати фахівця з заміни газового обладнання 24/7. У ході подачі заявки ми задаємо замовнику уточнювальні питання щодо нового й старого газового пристрою, а на підставі уточненої інформації ми можемо надати консультацію та озвучити ціну замовленої роботи.

Якщо Вам потрібна поширене завдання (наприклад, заміна автоматики газового агрегату), ціна вказана в прайс-листі, замовник зможе уточнити її в додатку або телефоном. Якщо послуга нестандартна (розмір роботи може бути виявлений професіоналом після приїзду), тоді її вартість Ви уточните в майстра на місці, і вона буде також відповідати тій, що в прайс-листі.

Звернувшись в Мастер911, сміливо можете розраховувати на:

 • надання Вам якісної послуги - заміни старого газового котла на новий, ціна якої Вас напевне здивує;
 • отримання кваліфікованої консультації ще до приїзду фахівця;
 • можливість оформлення заявки в будь-який час;
 • оперативний приїзд майстра.

Фахівці Master911 не палять, пристойно спілкуються, акуратні, обов'язково прибирають робоче місце, відомі культурним і хорошим ставленням до замовників, кваліфіковано роблять роботу.

Наші переваги

Перед отриманням допуску до виїзду на виклики фахівці неодмінно повинні пройти навчання з фінальним екзаменом і перевірку паспорта. Якщо Вами, скажімо, була помічена допущена майстром помилка, або Ви зіткнулися з непрофесійною поведінкою з його боку, звертайтеся в службу підтримки Master911. Ми обіцяємо моментально допомогти в розв'язанні ситуації, що виникла.

У прайс-листі вказана вартість заміни газового котла, при цьому ціна може змінитися, коли знадобиться заміна зламаних запчастин. Кожен наш майстер бере всю відповідальність на себе за якість своєї роботи, а також залишає гарантію. Оплатити послугу можна більш зручним шляхом: безготівковим переказом або ж готівкою. Після того, як заміна обладнання буде закінчена, Вам нададуть акт виконаних робіт.

Скільки коштує заміна газового котла в приватному будинку?

Про вартість газового обладнання наші замовники ставлять питання часто. Усе надзвичайно зрозуміло: розцінки на всі часті послуги знаходяться в нашому прайс-листі, без урахування витратних матеріалів, витрат на автомобіль, деталей або ж запчастин, які знадобиться купувати.

Наше ціноутворення стовідсотково прозоре для всіх клієнтів. А заради забезпечення максимально зручних умов для співпраці ми завжди можемо Вас проінформувати та проконсультувати щодо вартості майбутньої роботи. Як правило, спочатку озвучена ціна залишається без змін.

Виклик професіонала з заміни газових пристроїв у Рівному і по Рівненській області

Приймаємо замовлення у Рівному

Якщо Ви проживаєте в якомусь районі м. Рівне, тоді можна розраховувати на виїзд фахівця через 3 години з моменту подачі заявки.

Працюємо в передмісті Рівного

Виїзду майстра необхідно чекати трохи довше (близько чотири-п'ять годин) тим клієнтам, які живуть у передмісті Рівного (м. Здолбунів, смт Квасилів, смт Клевань, смт Оржів, с. Вересневе, с. Бабин, с. Дядьковичі, с. Велика Омеляна, с. Біла Криниця, с. Городище, с. Великий Житин, с. Малий Олексин, с. Шпанів, с. Корнин, с. Карпилівка, с. Городок, с. Забороль, с. Колоденка, с. Олександрія, с. Зоря, с. Обарів).

Приймаємо заявки по Рівненській області

Майже в будь-якому населеному пункті Рівненської області (м. Костопіль, м. Корець, м. Радивилів, м. Березне, м. Сарни, м. Вараш, м. Дубровиця, м. Дубно, м. Острог, м. Здолбунів, смт Зарічне, смт Мізоч, смт Володимирець, смт Рокитне, смт Гоща, смт Квасилів, смт Млинів, смт Демидівка, смт Клевань, смт Оржів) Master911 має своїх професіоналів. Що дає можливість нашим клієнтам, по-перше, значно заощадити на транспортних витратах, і, по-друге, розраховувати на візит майстра в той же день, коли була залишена заявка.

Рідко, у зв'язку з підвищеним сезонним завантаженням, приїзд майстра може бути перенесений на завтра, про що Вам буде повідомлено при прийманні замовлення.

Якщо Вас цікавить швидка та професійна заміна газового пристрою новим, зверніться в Master911, і ми можемо пообіцяти, що Ви будете абсолютно задоволені рівнем наших послуг, доступними цінами та сервісом.