Встановлення душової кабіни у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення душової кабіни». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню душових кабін

Назва послуги Середня вартість

Установка душового піддону

Встановлення душової кабіни 100х100

Встановлення душової кабіни 120х80

Встановлення душової кабіни 90х90

Встановлення душової кабіни 80х80

Встановлення душової кабіни з високим піддоном

Встановлення душової кабіни з низьким піддоном

Встановлення акрилового душового піддону без ніжок

Встановлення акрилового душового піддону на ніжках

Встановлення душової кабіни без піддону

Встановлення дверей душової кабіни

Монтаж каналізації під душову кабіну

Монтаж керамічного душового піддону

Встановлення фартуха душової кабіни

Встановлення екрана душової кабіни

Демонтаж душової кабіни

Вивіз душової кабіни

Підключення душової кабіни до водопроводу

Підключення душової кабіни до каналізації

Збирання піддону душової кабіни

Збирання душової кабіни 100х100

Збирання душової кабіни 120х80

Збирання душової кабіни 90х90

Збирання душової кабіни 80х80

Збирання душової кабіни з високим піддоном

Демонтаж душового піддону

Встановлення гідробоксу

Встановлення душового куточка

Встановлення скляної душової кабіни

Цінові пропозиції по встановленню душових кабін від найкращих майстрів у Умані

Дмитро В

Був(ла) на сайті 8 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення душових кабін у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню душових кабін у Умані

Відгуки по встановленню душових кабін у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

У наш час все більше власників котеджів при плануванні ванної кімнати віддають перевагу душовій кабінці. Подібну тенденцію можна пояснити, як прагненням заощадити більше місця у невеликому за габаритами туалету, так і численними плюсами душових кабін, зокрема гігієнічність, зручність, універсальність.

Всі моделі кабінок, що є в наш час, поділяють на дві ключові групи: закриті і відкриті. Найголовніша різниця між ними полягає у відсутності обмежуючої поверхні зверху.

Особливість відкритих пристроїв - їхнє вписування в планування ванної кімнати, де стіни кімнати виступають складовою їхньої внутрішньої конструкції. Конструкції відкритого вигляду є збірними. До основи однієї стіни ванної кімнати проводиться установка піддона, спочатку під'єднаного до водопровідного стояка, а по його периметру ставлять скляні дверцята. Підключення даних кабін вимагатиме від сантехніка наявності досвіду та особливих знань, умінь.

Душеві пристрої закритого типу (бокси) є абсолютно закритим простором, що нагадує капсулу. Вхід у них проводиться за допомогою дверей. Такі душові кабінки мають велику кількість безумовних переваг: можливість підбору місця установки, легкість у підключенні, величезна кількість зручних опцій. Конструкція душових кабін припускає, що їх без зусиль можна зібрати та розібрати повторно для підключення в іншому приміщенні.

Які існують особливості при підключенні кабінки?

Є спектр важливих аспектів, які потрібно брати до уваги для правильного монтажу душової кабіни. Для того, щоб правильно змонтувати кабінку відкритого типу, важливо враховувати такі аспекти установки:

 • У тому випадку, коли планується встановлення душового куточка на статеву поверхню, слід провести попереднє облаштування трапу.
 • На попередньому етапі підключення душової кабінки необхідно відповідально підготувати стіни та статеве покриття та провести гідроізоляцію обраного простору.
 • Варто придбати допоміжний набір надійних кріплень, аналогічних тим, що поставляються в упаковці, - це має допомогти уникнути деяких труднощів при монтажі.
 • Перед проведенням установки кабінки, фахівці рекомендують провести складання та переконатися у справності фурнітури та цілісності дверей, а також наявності всіх потрібних частин.

Від чого залежатиме вартість монтажу конструкції?

Розрахунок суми монтажу сантехнічного обладнання здійснюється з урахуванням таких нюансів:

 • Рівень складності душової кабіни. Сьогодні використовується абсолютно різне обладнання. Відповідно і на встановлення душової кабіни ціна може відчутно відрізнятись. Чим важче встановлення конкретної душової кабінки, чим багатою кількістю додаткових опцій вона оснащується, тим більше часу знадобиться на її виконання, і тим вищою має бути кваліфікація фахівця;
 • Загальний кошторис роботи. Якщо майстер приїхав на місце, де потрібна установка одночасно декількох пристроїв (припустимо, унітаза, рушникосушки, крана), то ціна установки душової в результаті виявиться меншою, ніж при виконанні однієї послуги;
 • Перелік робіт. Зазвичай збирання душової кабіни доводиться робити у функціонуючому туалеті, спочатку здійснивши демонтаж наявного обладнання. До цього може додатись потреба у зміні підведення водопостачання, каналізації, проведенні електромонтажних робіт та багатьох інших допоміжних послуг.

Ключові помилки під час встановлення душових

У тому випадку, якщо установка пристрою не була здійснена професіоналом, висока ймовірність допущення таких грубих похибок:

 • дуже сильна затяжка кріплень, наслідком чого може стати тріщина скляних стін;
 • не підготовлена основа або неправильно відрегульовані ніжки;
 • наявність помилок у підключенні електроживлення та гар/хол води;
 • недостатня герметизація зливу та стінок душової кабінки.

Гарантія комфортної та тривалої експлуатації душової - професійна установка досвідченим спеціалістом, згідно з усіма обов'язковими нормативами. Якщо ж, з метою економії, взятися за встановлення душової кабінки самостійно або доручити це завдання незнайомому майстру «з вулиці», який не дасть гарантійних зобов'язань на свою роботу, то наслідки зробленої помилки будуть не втішними.

Найоптимальніший вихід - звернутися до Master911. Кваліфікований майстер з великим досвідом роботи в монтажі душових пристроїв усіляких видів миттєво приїде додому і добре виконає необхідну послугу.

Майстер911: швидкий монтаж душової кабіни

Наші майстри славляться величезним досвідом у наданні послуг з монтажу душових різноманітних розмірів, конструкцій та видів. У процесі розгляду заявки ми просимо клієнта відповісти на низку необхідних питань про особливості самого обладнання. На основі отриманих відповідей ми зможемо зорієнтувати за ціною роботи, що цікавить, і дати первинну консультацію.

Звернувшись до нас, можна повністю розраховувати на:

 • надійне виконання послуги - монтажу скляної душової кабіни або будь-якої іншої;
 • оперативний візит професіонала (приблизно через 3 години після подачі замовлення);
 • розгляд заявки 24/7;
 • надання професійної консультації та відомостей про вартість послуги, що цікавить (наприклад, встановлення змішувача в душовій кабіні).

Ми працюємо виключно з професійними фахівцями - ввічливими, доброзичливими та відповідальними професіоналами, які не курять, не використовують лайливі вирази та дотримуються чистоти на місці роботи.

Які головні плюси ви отримуєте при зверненні до сервісу Master911?

Для того, щоб отримати допуск до замовлень будь-який наш фахівець пройшов внутрішню підготовку, надав актуальні документи та успішно склав іспит. Якщо ж вам раптом довелося помітити зроблену майстром похибку або зіткнутися з його недоброзичливою поведінкою, - звертайтеся в службу підтримки, і ми негайно допоможемо у вирішенні питання, що виникло.

Немає значення про яку послугу говорити, чи це встановлення душової кабіни без піддона, монтаж скляної душової чи про якусь іншу, наші висококласні професіонали покладають на себе абсолютну відповідальність за бездоганну якість виконаної роботи та дають гарантію. Оплату можна здійснити на місці або ж безготівково. Після завершення роботи ми надаємо акт наданих послуг.

Скільки коштує підключення душової?

Для нас головне, щоб ціноутворення нашого маркетплейсу було не просто повністю прозорим, а й доступним будь-якій людині. Тому вартість установки душової кабіни, як і різної іншої роботи, за вирахуванням вартості витратних матеріалів та інших деталей, а також автомобільних витрат, є в нашому прайс-листі. Для поліпшення рівня пропонованого сервісу ми постійно можемо надати вам первинну консультацію і надати стовідсоткову інформацію про ціну послуги, що цікавить. Зазвичай вартість не зміниться.

Замовлення спеціаліста у Умані та на об'єкт по Черкаській області

Приймаємо заявки до м. Умань

Клієнтам, що знаходяться в місті м. Умань і залишили заявку на виклик професіонала для компетентного монтажу душової кабіни, ціна якого вам сподобається, знадобиться очікувати на його прибуття приблизно 3 години.

Працюємо в передмісті Умані

Люди, які мешкають у передмісті Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець) мають можливість сподіватися на візит сантехніка через 4 години після подання заявки.

Надаємо послуги по Черкаській області

Для клієнтів, які живуть у віддалених місцевостях, яких цікавить встановлення піддона душової кабіни, є чудова новина: висококласний майстер приїде в день, коли було оформлено замовлення. Це реально завдяки тому, що Master911 має у своєму розпорядженні кваліфіковані сантехніки в багатьох містах області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка). Ще одна перевага для всіх замовників - зменшення видатків.

У виняткових ситуаціях, пов'язаних із досить високою завантаженістю, прибуття фахівця переноситься на день. Про це вас неодмінно попередять під час прийому замовлення.

Цікавить оперативне та недороге встановлення душової кабіни у простій квартирі чи дерев'яному будинку? Зверніться до маркетплейсу Майстер911, і ми гарантуємо не тільки виправдати, а й перевищити будь-які ваші очікування!