Ремонт газової колонки у Мукачеві

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Мукачево та передмісті з виїздом по Закарпатській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Мукачеві

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Мукачеві

Відгуки по ремонту газових колонок у Мукачеві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність проточного водонагрівача доставляє значний дискомфорт. Важливим питанням є успішний пошук виконавця, який би міг швидко полагодити газове обладнання.

Ремонт газових колонок

При виявленні неполадки в процесі роботи будь-якої газової апаратури, в тому числі й колонок, категорично не допускаються самостійні спроби ремонту. Всякі роботи, для прикладу, виправлення неполадки, монтаж газової колонки, технічне обслуговування або діагностика, повинен робити компетентний виконавець з достатніми технічними навичками, здібностями, знаннями, який має спеціальний допуск.

Як відбувається ремонт, техобслуговування й діагностика

Прибувши додому до замовника, майстер з домашнього ремонту газових колонок та іншого обладнання у Мукачеві проводить візуальний огляд, діагностику та перевірку роботи обладнання. Після узгодження з клієнтом характеру збою, ціни, обсягу робіт, береться за ремонт.

Поширені несправності проточного газового водонагрівача

Як показує практика, більшість несправностей проточного водонагрівача є наслідком порушення правил експлуатації техніки, несвоєчасного техобслуговування, невиконання правил, вказаних виробником в інструкції.

В заявках на виклик фахівців найчастіше відзначені наступні несправності газової колонки:

 • газова колонка почала коптити, сиплеться чорна сажа;
 • колонка не загоряється або відразу після запалювання гасне;
 • поганий підігрів води, оскільки її температура не відповідає встановленій;
 • відчувається типовий запах газу;
 • з колонки капає вода;
 • під час роботи обладнання досить голосно чути різні звуки, схожі на міні-вибухи, удари, потріскування;
 • недостатній напір води.

Багатьох неполадок можна уникнути в тому випадку, якщо систематично проводити чистку газової колонки, профілактичні заходи та плановий огляд газового обладнання.

В сервіс Master911 можна звернутися цілодобово, щоб отримати професійну консультацію й запросити майстра додому для виконання повного спектра діагностичних, профілактичних і ремонтних робіт.

Чому клієнти обирають саме наш сервіс?

 • Акуратність і чистота. Наведення порядку після завершення ремонту, в сервіс входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Затверджена й фіксована ціна. Ціни на ремонт і установку газових колонок у Мукачеві завжди відповідають прейскуранту і не змінюється після приїзду техніка.
 • Договірні відносини. Після закінчення роботи надаємо акт виконаних послуг і квитанцію.
 • Екстрений виїзд майстра. Приходимо за потрібною адресою протягом 3 годин.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся по допомогу в будь-який час.
 • Доступні розцінки. У нас прозорі, середньоринкові й обґрунтовані ціни, що відповідають навичкам виконавця. Ви конкретно будете знати вартість ремонту газової колонки у Мукачеві ще до прибуття нашого майстра.
 • Гарантійні умови. Гарантовані зобов'язання майстра на послуги, що надаються, й замінені деталі, запчастини, прилади.
 • Комфортна форма оплати. Можливі варіанти розрахунку банківською карткою, безготівковим переказом або готівкою.

З сервісом послуг з домашнього ремонту у Мукачеві Master911 ви можете захистити себе від некомпетентних, неперевірених і недосвідчених фахівців і, крім того, підстрахуватися від зайвих витрат на виконання ремонтних робіт. Ми ретельно контролюємо хід всього процесу, виконуємо роль посередника при розв'язанні будь-яких спірних питань та серйозно підходимо до вибору фахівців, з якими ведемо співпрацю.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок, моделей і вікових груп

Сервіс послуг Master911 бере замовлення на виконання повного обсягу робіт з ремонту, діагностування та технічного обслуговування газової колонки різного рівня складності (наприклад, ремонт редуктора, водяного вузла, теплообмінника газової колонки) від всіх відомих на сьогодні виробників: Херманн (Hermann), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Роктерм (Rocterm), Аміна (Amina), Астон (Aston), Термона (Thermona), Міле (Miele), Кайзер (Kaiser), Зануссі (Занусі / Zanussi), Горенье (Gorenje), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термолайн (Termoline), Беретта (Берета / Beretta), Мілла (Міла / Milla), Аквахіт (Aquaheat), Грандіні (Grandini), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Протерм (Protherm), Росс (Ross), Самсунг (Samsung), Рока (Roca), Саванна (Савана / Savanna), Термекс (Thermex), Атлантік (Atlantic), АЕГ (AEG), Крауф (Krauf), Юнкерс (Junkers), Діон (Dion), Данко (Danko), Сакура (Sakura), Рода (Roda), Термо Альянс (Thermo Alliance), Електролюкс (Electrolux), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Піраміда (Pyramida), Нева (Neva), Демрад (Demrad), Мора (Mora), Новатек (Nova Tec), Бош (Bosch), Вестен (Westen), Львів, Віссманн (Вісман / Viessmann), Еталон (Etalon), Термет (Termet), Нескар (Neckar), Матрікс (Matrix), Атон (Aton), Іммергаз (Immergas), Селена (Selena) та інших.

Вартість ремонтних робіт газової колонки у Мукачеві

Ціна звичайних (стандартних) послуг з установки чи налагодження газової колонки у Мукачеві завжди відома до приїзду фахівця, якщо аварія нестандартна, то в цьому випадку вартість розраховується після діагностичних робіт. Лише подібним способом можливо знайти пошкодження і вирішити, який вид робіт потрібен (наприклад, ремонт електромагнітного клапана, блоку управління або ж блоку розпалювання газової колонки). При складанні кошторису приймається в розрахунок загальний перелік майбутніх робіт, ціна пристроїв, деталей, запасних частин, витратних матеріалів, які підлягають заміні, а також серйозність неполадки.

Прибуваємо за викликом в усі райони міста Мукачева і в передмістя

Ми пропонуємо широкий спектр послуг для районів Мукачева. Сервіс побутових робіт Master911 оформляє замовлення на виконання безпечного, термінового та якісного ремонту газової колонки у Мукачеві цілодобово.

Виїзд майстра в передмістя Мукачева

У випадку, якщо ви проживаєте в передмісті Мукачева (Кольчино, Зняцьово, Павшино, Ракошино), то приїзд виконавця може зайняти близько п'яти-шести годин.

Виїзд по Закарпатській області

Майже у всіх містах, селищах, селах Закарпатської області (Хуст, Берегове, Виноградів, Тячів, Іршава, Перечин, Чоп, Мукачево, Ужгород, Кольчино, Воловець, Жденієво, Середнє, Чинадійово, Батьово, Королево, Солотвино, Кобилецька Поляна, Міжгір'я, Дубове, Буштино, Копашново) є наші досвідчені, підготовлені, перевірені техніки, тому на прихід майстра Ви зможете точно чекати в той же день, в який оформили заявку. Роблячи замовлення на послуги в наших професіоналів, ви точно збережете автотранспортні витрати, своє здоров'я й час. Оскільки в сезон можлива інтенсивна завантаженість, то в цьому випадку замовлення може перенестися на один день.

Виїзд майстра по території м. Мукачева

У випадку, якщо ви живете в межах Мукачева, то вже через 3-4 години після подачі замовлення за потрібною адресою приходить наш кваліфікований, досвідчений і перевірений технік.