globe ru

Ремонт газової духовки у Червонограді

від 300 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту газової духовки стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики газової духовки на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Газова духовка
Назва Вартість
Ремонт духовки (духової шафи) Індивідуально
Встановлення газового духової шафи (монтаж) Індивідуально
Підключення газової духової шафи Індивідуально
Демонтаж вбудованої духової шафи Індивідуально
Заміна термопари в газовій духовці Індивідуально
Заміна / Ремонт ручки духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт дверцят духовки Індивідуально
Заміна / Ремонт ущільнювача духовки Індивідуально
Заміна скла духовки Індивідуально
Заміна лампи в духовці Індивідуально
Ремонт плати управління духової шафи (модуля) Індивідуально
Ремонт петлі дверцят духовки Індивідуально
Ремонт перемикача режимів духовки Індивідуально

Ціни на Ремонт газової духовки у Червонограді

Назва Вартість
Ремонт газової духовки від 300 грн
Встановлення газової духовки від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Львівській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Львівській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Львівській області

Всі міста Львівській області
Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни

Виявивши некоректність під час роботи, не варто відразу ж пробувати виправляти духовку власноруч, тому що некомпетентні ремонтні дії з будь-якими газовими приладами можуть мати досить тяжкі наслідки. Пропонуємо виконувати сервісний ремонт газових духовок підготовленим фахівцям, які мають достатній досвід, володіють професійними знаннями й цінними навичками, а найголовніше, що мають допуск до проведення такого типу робіт.

Зазвичай в прийнятих заявках клієнтів є нижче наведені причини для скарг на неефективну роботу газової духовки:

 • Через якийсь період після включення духовки полум'я гасне. Провівши ретельну ревізію, діагностичні роботи й зовнішній візуальний огляд газової духовки, фахівець досить скоро виявить пошкодження термостата. Керуючись тим, що послужило причиною несправності, термостат ремонтують або замінюють новим.
 • Духова шафа запалюється, однак полум'я або гасне, або горить погано. Можливою причиною такої несправності в роботі газової духовки виступає перехід на нижчий тиск газу.
 • Побутовий духову шафу або зовсім не буде горіти, або гасне відразу при відпуску кнопки. Досить часто причина такого порушення - забруднення жиклера. Накопичений нагар забиває жиклер, внаслідок чого трапляється зменшення подачі газової суміші. В кінцевому підсумку недостатній ступінь інтенсивності горіння не дає можливості розігріти термодатчик. При даній проблемі майстер прочистить пальник від нагару або, якщо буде необхідність, замінить його.
 • Полум'я гасне після відпускання кнопки розпалювання. Швидше за все, проблема знаходиться в несправності термопари з датчиком полум'я або ж зрушенні датчика температури.
 • Після того моменту, як опускається ручка управління газом, вона незвично "бовтається", а язик полум'я в газовій духовці згасає. Цілком ймовірно можемо заявляти, що проблему вдасться вирішити способом заміни обламаної ручки або лагодження механізму.

У випадку, якщо вас цікавить компетентний, безпечний і швидкий монтаж, ремонт або обслуговування, регулювання, підключення, налагодження газової духовки Індезіт, Ханса, Арістон, Гефест або Гореньє, звертайтеся в сервіс Master911.

Майстри нашого сервісу побутових послуг мають великий досвід в технічному обслуговуванні, монтажі, підключенні й ремонті різного ступеня складності конструкції газової духовки: Канді (Candy), Беко (Beko), Дружківка, Сіменс (Siemens), Зануссі (Занусі / Zanussi), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Вірпул (Whirlpool), Ардо (Ardo), Аміка (Amica), Електра, Бош (Bosch), Піраміда (Pyramida), Інтерлайн (Interline), Карпати/ Karpaty), Кайзер (Kaiser), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Індесіт (Indesit), Горенье (Gorenje), Смег (Smeg), Фагор (Fagor), Ханса (Hansa), Електролюкс (Electrolux), Грета (Greta), Міле (Miele), Норд (Nord) та інших. Зателефонувавши в Master911, ви можете здійснити оперативне замовлення на виклик майстра з оперативного ремонту та обслуговування газової духовки у вас вдома у Червонограді різних марок і вікових груп.

Фахівці сервісу Master911

Перед прийманням на роботу технік повинен отримати право виїжджати на виклик до клієнтів; кожен з тих, що подали заяву проходить навчання, після цього складає іспит. І тільки ті, що набрали обов'язковий середній бал (не нижче 4,5), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші професіонали приходять зі своїми інструментами, витратними матеріалами, приладами, але в разі гострої потреби, коли складний ремонт газової шафи виконати у вас вдома нереально, вони забирають обладнання в сервіс. Виконавці готові пояснити замовнику, в чому полягає проблема і як усунути неполадку.

Як визначається розцінка?

Чинні ціни на сервісні послуги з професійного ремонту газових духовок у Червонограді, як і з приєднання, технічного обслуговування й монтажу, вказані в прайс-листі, без транспортних витрат і вартості запасних частин, придбання та заміна яких можливо знадобиться.

Іноді на підставі неповного пояснення проблеми клієнтом, або через непрофесійні симптоми збою в роботі агрегату, правильно виявити причину пошкодження техніки непросто або нереально. У цьому варіанті джерела несправності, прийняття рішень і спосіб ремонту будуть визначатися фахівцем вже вдома за результатом обстеження. Ми гарантуємо, що оголошена нашим фахівцем розцінка за ремонт газових духовок буде абсолютно точно узгоджуватися з сумою оплати, підтвердженої в прайсі. Ми прагнемо до того, щоб всі замовники були ознайомлені з ціною потрібної вам послуги завчасно. Якраз тому на етапі заповнення замовлення просимо вас відповісти на ряд питань для уточнення проблеми.

Що Ви отримаєте?

Звертаючись в сервіс послуг надійних майстрів з якісного та ефективного ремонту й обслуговування домашньої газової плити й духовки у Червонограді Master911, Ви завжди зможете сподіватися на:

 • Якісний ремонт вдома кухонної плити й побутової духовки всіх видів і моделей від будь-яких фірм, незалежно від року випуску техніки;
 • Екстрений приїзд техніка за адресою, як і оперативне здійснення всіх робіт з ремонту, підключення та регулювання побутової техніки. Працюємо в режимі 24/7;
 • Контроль рівня якості виконуваної фахівцем роботи з нашого боку. Ми враховуємо всі нарікання щодо недоліків, допущених нашими виконавцями, і гарантуємо, що всі вони терміново будуть усунені.

Ми виїжджаємо у Червонограді по Львівській області

Виїзд майстра по Львівській області

У багатьох великих і дрібних містах, селах і селищах Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни) у нас знаходяться наші фахівці. Завдяки цьому Ви завжди зможете розраховувати на те, що майстер з оперативного та якісного ремонту, монтажу й обслуговування газової плити та кухонної духовки вдома у Червонограді приїде в день подачі заявки, і значно заощадите кошти на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, внаслідок великої сезонної завантаженості, виїзд майстра переноситься на наступний день.

Виїзд в передмістя Червонограда

Сервіс послуг Master911 пропонує термінові ремонтні роботи духовки у Червонограді (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга) і в приміських населених пунктах. І тоді прихід майстра займає трохи більше часу - приблизно п'ять-шість годин.

Виконується виїзд майстра по м. Червоноград

Якщо вас зацікавив екстрений, професійний і гарантований монтаж, ремонт або установка, регулювання, налагодження духовок у Червонограді, звертайтеся в сервіс Master911. Ті, хто живуть на території міста, можуть сподіватися на прибуття досвідченого майстра за адресою вже через 3-4 години після оформлення заявки.