Установка внутрішньопідлогового конвектора

від 350—500 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «установка внутрішньопідлогового конвектора». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Цінові пропозиції по установці внутрішньопідлогових конвекторів від найкращих майстрів

Дмитро В

Був(ла) на сайті месяц назад Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на установку внутрішньопідлогових конвекторів

Назва послуги
Діапазон цін

Відгуки по установці внутрішньопідлогових конвекторів

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Внутрішньопідлогові конвектори конструктивно нагадують радіатори, які вбудовані в підлогу (звідси і назва). Такі пристрої можуть бути водяними або електричними, також можна придбати моделі з вентиляцією або без неї. Їхнє основне завдання полягає у створенні та збереженні тепла в різних приміщеннях. Однак це можливо, якщо всі монтажні роботи будуть доручені досвідченим майстрам.

Щоб уникнути серйозних помилок, рекомендується замовити послугу встановлення внутрішньопідлогового конвектора, ціна якої вказана на сайті сервісу Мастер911. Менеджери сервісу готові проконсультувати кожного клієнта, допомагаючи йому швидко визначитися із професіоналом.

Різні схеми монтажу конвекторів внутрішньопідлогового типу 

Монтаж підлоги необхідно проводити з урахуванням усіх рекомендацій компанії-виробника даного обладнання. Крім того, важливо врахувати особливості паспортних характеристик кожної окремо взятої моделі обладнання.

З огляду на наявність/відсутність вентилятора, розрізняють всілякі схеми установки. Однією з найпростіших і найшвидших є схема монтажу для пристроїв, які функціонують з урахуванням природної конвекції. Монтаж конвекторів без вентиляторів передбачає попереднє прокладання трубопроводу (прямого та зворотного), а також фіксацію необхідної запірної арматури. Крім того, не обійтися без обов'язкового підключення вентилятора до електроживлення.

Послідовний монтаж конвекторів 

Професійна установка внутрішньопідлогового конвектора, ціна якої відрізняється особливою демократичністю, має на увазі під собою попередній виклик фахівця додому. Після детального огляду майбутнього місця монтажу майстер розпочинає виконання певних етапів:

 1. Прокладання труб, електричного кабелю з обов'язковим заземленням.
 2. Встановлення конвектора в заздалегідь підготовлену нішу.
 3. Вирівнювання пристрою за допомогою спеціального набору болтів (дотримання горизонтального рівня).
 4. Перевірка всіх з'єднань на герметичність.
 5. Тепло- та гідроізоляція.
 6. Фіксація декоративних грат.
 7. Подача води та спуск повітря.

Довіряючи всі монтажні роботи разом із обв'язкою справжнім професіоналам, клієнт отримує якісно виконану роботу, що позитивно позначається на майбутній експлуатації всього обладнання.

Як розрахувати ціну: скільки коштує монтаж внутрішньопідлогового конвектора? 

Приблизна вартість послуги вказана у прайсі на сайті сервісу Мастер911. Адже професійний монтаж внутрішньопідлогового конвектора, ціна якого залежить від багатьох нюансів, буде виконаний тільки після огляду місця встановлення.

Тож остаточну вартість називає фахівець, відштовхуючись від:

 • конструктивні особливості обладнання;
 • визначеного місця монтажу;
 • відповідної схеми та іншого.

Такі фактори також впливають і на остаточні терміни запланованих робіт.

Чому варто замовити монтажні послуги на сервісі Мастер911?

Сервіс надає великий список майстрів різної кваліфікації, а тому клієнт зможе швидко визначитися з відповідним професіоналом та умовами співпраці. 

Крім того, нові та постійні клієнти можуть розраховувати на ще кілька вагомих переваг:

 • Демократичні ціни на всі види робіт.
 • Надання гарантій на виконані роботи, що підтверджує їхню високу якість.
 • Консультації від менеджерів у телефонному режимі.

Щоб викликати майстра, достатньо залишити заявку на сайті, вказуючи своє ім'я, проблему, яку потрібно вирішити, та номер телефону для зворотного дзвінка.