Обслуговування газового котла у Дрогобичі

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Дрогобичі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Дрогобичі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Дрогобичі

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Дрогобичі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Цілі обслуговування побутових опалювальних агрегатів, як правило, враховують ремонтні роботи, сервісні заходи та профілактичні огляди:

 • Повний техобслуговування робиться один раз у два роки. Ця послуга в себе враховує: промивку теплообмінника, перевірку вентиляторів, заміну клапанів, монтаж сальників.
 • Позапланове обслуговування, неминучість у виконанні якого обумовлена несправністю котла.
 • Щорічні систематичні роботи, які ведуться до початку опалювального сезону.

Сервіс та діагностика газових опалювальних котлів у Дрогобичі робиться з метою своєчасного виявлення вузлів, що вимагають проведення ремонтних робіт, заміни або регулювання, це усуне загрозу формування серйозної неполадки й остаточного виходу з ладу опалювальної системи (саме в опалювальний сезон).

Master911 надає великий реєстр якісних сервісних робіт з обслуговування або ремонту газового обігрівального котла або іншого побутового пристрою від всіх виробників: Термекс (Thermex), Нав'єн (Navien), Сайм (Сім / Sime), Віссманн (Вісман / Viessmann), Шафутекс (Chaffoteaux), Шафуто (Chaffoteaux), Елексія (Elexia), Ферролі (Феролі / Ferroli), Арістон (Ariston), Фондітал (Fondital), Іммергаз (Immergas), Грандіні (Grandini), Маяк, Вестен (Westen), Соллі (Солі / Solly), Беретта (Берета / Beretta), Індесіт (Indesit), Роктерм (Rocterm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Вулкан (Vulkan), Радіант (Radiant), Кітурамі (Kiturami), Сіменс (Siemens), Колві (Kolvi), Ренс (Rens), Тепловест (Teplowest), Вольф (Wolf), Данко (Danko), Термет (Termet), Горенье (Gorenje), Юнкерс (Junkers), Баксі (Baxi), Термона (Thermona), Протерм (Protherm), Хай Терм (Hi-Therm), Део (Daewoo), Різон (Reeson), Бонжуані (Bongioanni), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Будерус (Buderus), Херманн (Hermann), Атем (Аtem), Геліос (Helios), Новатек (Nova Tec), Атон (Aton), АОГВ Житомир, Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), АЕГ (AEG), Альфа (Alpha), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Бош (Bosch), Демрад (Demrad), Електролюкс (Electrolux), Рока (Roca), Тіберіс (Tiberis) та інших.

Майстри сервісу побутових послуг Master911

Кожен з техніків нашого сервісу обов'язково повинен пройти курс навчання роботи з замовниками з подальшою атестацією.

В ході виконання ремонтних робіт вони підтримують чистоту, а після закінчення обов'язково проводять прибирання. Техніки Master911 характеризуються пунктуальністю, ввічливістю, відповідальним ставленням до роботи. Допускається до роботи лише мала група кандидатів, всього 15 зі 100, - виключно ті, чий середній бал не нижчий, ніж 4,5.

Яким чином складається розцінка?

Практично при ста відсотках ситуацій вартість технічного обслуговування й ефективної діагностики газових домашніх котлів у Дрогобичі незрівнянно нижча, ніж відновлення при збої в роботі газового обладнання.

Розцінки на всі типові послуги (зокрема, ціна обслуговування газових побутових апаратів (котлів)), не враховуючи автотранспортні витрати й вартість запасних частин, які в процесі ремонту можуть підлягати заміні, - є в прайс-листі.

Щоб конкретніше Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутніх робіт, в ході оформлення заявки ми завжди ставимо важливі питання про вашу техніку. Подібний підхід не допускає можливості розбіжностей в ціні, названої виконавцем вдома, та зазначеної в прейскуранті.

Бувають нюанси, коли через неправильне пояснення проблеми встановити обсяг, вид і складність необхідного ремонту практично неможливо. У такому варіанті фінальний кошторис буде повідомлено майстром після проведення ним діагностики апаратури.

Ми запевняємо, що названа сума буде точно відповідати тарифам, які зазначені в прайсі. Маркетплейс Master911 систематично відстежує чинні ринкові розцінки та стежить за звітами своїх фахівців з усіх виконаних замовлень.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

Замовляючи сервісне обслуговування, налаштування чи діагностику газових котлів або інших побутових пристроїв у Дрогобичі в Master911, Ви отримуєте:

 • Повний контроль якості наданих нашими фахівцями сервісних послуг. При появі питань, зауважень або побажань звертайтеся до нас, у разі виявлення недоліків фахівець обов'язково їх виправить.
 • Надання кваліфікованих сервісних робіт з підтримки практично всіх видів опалювальних котлів: настінних (навісних), двоконтурних, одноконтурних і підлогових.
 • Екстрений прихід майстра і швидке виконання ТО газового агрегату.

До того ж, звертаючись до нас, Ви завжди зможете сподіватися на:

 • Службу підтримки. Якщо ви не задоволені наданою послугою, звертайтеся в службу підтримки, і ми обов'язково вам допоможемо.
 • Договірні умови. Після завершення проведення завдань Вам видається документ (акт) виконаних послуг.
 • Гнучку оплату. Можливість оплати банківською картою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Фіксовану ціну в договорі. Кожна послуга в нашому маркетплейсі має зафіксовану в прайс-листі ціну, яка залишиться незмінною.
 • Швидке реагування. Прибуття фахівця протягом трьох годин.
 • Гарантійні умови. На надані послуги та замінені прилади, запасні частини й деталі поширена гарантія.
 • Акуратну роботу. Неодмінне прибирання виконавцем робочого місця.
 • Можливість звернення без свят, вихідних і перерв. Постійне приймання заявок у вихідні, робочі та святкові дні.
 • Лояльну ціну. Доступну, середньоринкову та прозору оплату послуг, відповідну досвіду майстра.

Робота ведеться у Дрогобичі і по Львівській області

Ми працюємо в місті Дрогобич

Якщо вас цікавить обслуговування газового пристрою, і ви проживаєте в межах м. Дрогобич, в такому випадку, протягом трьох годин з моменту оформлення заявки ви можете покладатися на приїзд техніка.

Працюємо в приміській зоні Дрогобича

Якщо вам треба оформити замовлення на послугу з обслуговування та діагностики газового побутового котла й іншого домашнього пристрою у вас в приватному будинку у Дрогобичі (приміська зона: Трускавець, Борислав, Стебник, Лішня, Доброгостів, Раневичі, Болехівці, Почаєвичі, Старе Село, Михайлевичі, Рихтичі, Нове Село, Станиля, Модричі, Дережичі), то прихід техніка за потрібною адресою займе трохи більше часу, приблизно від 4-х до 5-ти годин.

Працюємо на виїзді по Львівській області

В сервісі Master911 трудяться майстри в більшості селищ, міст, сіл Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), і це створює можливість очікувати появу професіонала в день подачі заявки.

Компанія Master911 з ефективного ремонту, якісного обслуговування та налагодження газових домашніх котлів у Дрогобичі надає своїм замовникам можливість значно зекономити час і транспортні витрати.