Обслуговування газового котла у Червонограді

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Червонограді, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Червонограді

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Червонограді

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Червонограді

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Обслуговування газового котла може враховувати в себе три типи робіт:

 • Повний техобслуговування - робиться один раз в 1-2 роки. ТО підлягають елементи, що мають довгостроковий період роботи. Ця послуга охоплює: заміну клапанів, перевірку вентиляторів, монтаж сальників, промивання теплообмінника.
 • Виконання щорічних планових заходів, які проводяться до старту сезону опалення.
 • Екстрене обслуговування, неминучість в проведенні якого обумовлена несправністю котла.

Сервіс газових обігрівачів (котлів) у вас вдома у Червонограді виконується з метою своєчасного виявлення елементів, які вимагають проведення заміни, ремонту або регулювання, це усуне загрозу виникнення несправності та збою в роботі газової апаратури (саме в опалювальний сезон).

Master911 пропонує великий перелік кваліфікованих робіт з ремонту, обслуговування, налагодження або діагностики газового котла й інших побутових агрегатів від всіх популярних виробників: Термона (Thermona), Сайм (Сім / Sime), Атон (Aton), Хай Терм (Hi-Therm), Різон (Reeson), Вулкан (Vulkan), Херманн (Hermann), Колві (Kolvi), АОГВ Житомир, Рода (Roda), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Данко (Danko), Термет (Termet), Тіберіс (Tiberis), Роктерм (Rocterm), Альфа (Alpha), Беретта (Берета / Beretta), Нобель (Nobel), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Горенье (Gorenje), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Шафуто (Chaffoteaux), АЕГ (AEG), Ренс (Rens), Нова Флоріда (Nova Florida), Нав'єн (Navien), Юнкерс (Junkers), Електролюкс (Electrolux), Тепловест (Teplowest), Фондітал (Fondital), Протерм (Protherm), Кітурамі (Kiturami), Іммергаз (Immergas), Део (Daewoo), Самсунг (Samsung), Арістон (Ariston), Термекс (Thermex), Будерус (Buderus), Атем (Аtem), Соллі (Солі / Solly), Шафутекс (Chaffoteaux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Демрад (Demrad), Грандіні (Grandini), Бош (Bosch), Радіант (Radiant), Сіменс (Siemens), Індесіт (Indesit), Бонжуані (Bongioanni), Маяк, Вестен (Westen), Рока (Roca), Геліос (Helios), Віссманн (Вісман / Viessmann), Вольф (Wolf), Елексія (Elexia) та інших.

Фахівці сервісу Master911

Кожен з майстрів нашого сервісу перед початком співпраці обов'язково повинен пройти курс навчання роботи з клієнтами та скласти іспит.

Фахівці Master911 відрізняються ввічливістю, пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи, не використовують нецензурні вирази й не палять. В ході виконання ремонту всі вони виявляють акуратність, а по завершенні обов'язково проводять прибирання. Допуск до роботи може отримати мала група кандидатів, всього лише п'ятнадцять зі ста, - виключно ті, чий середній отриманий бал не нижчий, ніж 4,5.

Як складається ціна?

На практиці майже при 100% випадків вартість обслуговування опалювальної апаратури (газових котлів) у вас вдома у Червонограді незрівнянно нижча, ніж ремонт при збої в роботі газового агрегату, - орієнтовно на вісімдесят відсотків.

Тарифи на кожну з типових послуг (наприклад, ціна професійного обслуговування газових побутових обігрівачів (котлів)), не включаючи автотранспортні витрати й вартість приладів, запасних частин, деталей, які в процесі ремонтних робіт потрібно поміняти, - містяться в прайс-листі.

Щоб точніше зорієнтувати Вас у вартості майбутніх робіт, в процесі складання заявки ми завжди ставимо уточнювальні питання про несправність вашого агрегату. Подібний варіант відкидає можливість розбіжності в ціні, озвученої виконавцем вже на місці, та зазначеної в прейскуранті.

Трапляються моменти, коли внаслідок неточного пояснення проблеми визначити складність, характер і масштаб необхідного ремонту неможливо. У цьому випадку остаточний кошторис може бути повідомлено фахівцем після виконання ним діагностики та виявлення точної причини виходу техніки з ладу.

Ми запевняємо вас, що зазначена сума до оплати буде точно відповідати цінам, які є в прайсі. Сервіс послуг Master911 регулярно перевіряє актуальні ринкові ціни та контролює звітні форми своїх техніків з виконаних замовлень.

Що отримають наші клієнти?

Замовляючи сервісне обслуговування газових побутових обігрівачів (котлів) у вас вдома у Червонограді в Master911, Ви отримуєте:

 • Терміновий приїзд техніка та досить швидке проведення техобслуговування опалювального пристрою.
 • Систематичний контроль якості наданих нашими фахівцями сервісних послуг. При виникненні зауважень і запитань, телефонуйте нам, - в разі виявлення будь-яких дефектів, фахівець обов'язково виправить їх.
 • Надання грамотних послуг з підтримки всіх типів опалювальних котлів: двоконтурних, підлогових, одноконтурних і настінних (навісних).

Таким чином, звернувшись до нас, Ви завжди зможете сподіватися на:

 • Фіксовану ціну в договорі. Так, наприклад, обслуговування котлів марки Ariston має затверджену в прайсі вартість, яка залишиться незмінною.
 • Договірні відносини. По завершенні проведення робіт Ви підписуєте документ (акт) про виконання послуг.
 • Службу підтримки. Якщо раптом ви будете незадоволені наданою послугою, зателефонуйте в службу підтримки, і ми обов'язково допоможемо врегулювати проблематичний момент.
 • Чисту роботу. Неодмінне прибирання фахівцем після закінчення проведення ремонту або техобслуговування.
 • Можливість звернення без свят, вихідних і перерв. Постійне приймання заявок в робочі, святкові та вихідні дні.
 • Гарантійні зобов'язання. На всі надані послуги та змонтовані в ході ремонтних робіт прилади, деталі та запасні частини поширюється гарантія.
 • Лояльну ціну. Прозору і доступну оплату послуг, що відповідає досвіду майстра.
 • Швидку обробку замовлень. Прихід виконавця протягом трьох годин.
 • Гнучку оплату. Можливість розрахунку безготівковим переказом, готівкою або банківською картою.

Виконуємо роботи по заявках на виклик фахівця у Червонограді і по Львівській області

Обслуговуємо газову апаратуру в місті Червоноград

Якщо вас цікавить сервіс ТО опалювального котла, і ви перебуваєте на території міста Червоноград, тоді вже через три-чотири години з моменту оформлення заявки ви можете сподіватися на прибуття виконавця.

Виїжджаємо по Львівській області

В маркетплейсі Master911 працюють майстри з більшості сіл, селищ, міст Львівської області (Турка, Сколе, Моршин, Трускавець, Борислав, Стрий, Стебник, Новий Калинів, Броди, Городок, Буськ, Комарно, Кам'янка-Бузька, Дубляни, Миколаїв, Рава-Руська, Перемишляни, Пустомити, Бібрка, Новояворівськ, Мостиська, Золочів, Судова Вишня, Яворів, Самбір, Рудки, Глиняни, Жовква, Хирів, Старий Самбір, Добромиль, Дрогобич, Радехів, Соснівка, Червоноград, Новий Розділ, Великі Мости, Белз, Жидачів, Сокаль, Винники, Львів, Ходорів, Великий Любінь, Новий Яричів, Східниця, Славське, Підбуж, Журавно, Меденичі, Брюховичі, Рудно, Гірник, Магерів, Куликів, Шкло, Івано-Франкове, Щирець, Запитів, Олесько, Красне, Підкамінь, Поморяни), що створює можливість чекати прибуття професіонала на виклик в день оформлення замовлення.

Компанія побутових послуг Master911 з налагодження, ремонту та обслуговування газових агрегатів (котлів) у Червонограді надає своїм замовникам приємну можливість відчутно зекономити час та автотранспортні витрати.

Наші техніки працюють в передмістях Червонограда

Якщо бажаєте замовити якісне обслуговування, діагностику або налаштування газового котла в приватному будинку у Червонограді (передмістя) (Гірник, Завишень, Добрячин, Острів, Муроване, Велике, Бендюга), то прихід професіонала за потрібною адресою зажадає трохи більше часу, приблизно 4-5 годин.