Монтаж каналізації у Смілі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Смілі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Смілі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Смілі

Відгуки по монтажу каналізацій у Смілі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Підключення каналізаційної системи – перший з основних етапів робіт у процесі будівництва, який здійснюється, як правило, до підключення водопроводу. До якості проведення даної роботи норми висуваються, дуже високі, тут не варто економити або залишати щось незакінченим. Якщо внаслідок зроблених похибок у котеджі/квартирі прорве каналізаційну систему, то вирішення проблеми буде коштувати вам немаленькими грошовими та тимчасовими витратами.

Поширені типи робіт

Такого роду послуга як будівництво каналізаційної системи користується популярністю у власників тих об'єктів, які з якихось причин не підключені до міської системи каналізації. Монтаж каналізації у простій квартирі також має значний попит, проте тут перелік необхідних робіт істотно менший, оскільки стосується виключно внутрішнього підключення.

До найбільш популярних напрямків послуг належать:

 • Встановлення зовнішньої каналізаційної конструкції. До цього можна віднести: проєкт, в якому передбачаються потрібні запчастини, ухил та діаметр труб, вид автономної каналізаційної системи, необхідне обладнання, шляхи монтажу. За наданням такого роду послуги слід звернутися до професіонала.
 • Підключення каналізаційної системи. Це збір систем каналізації, який проводиться після повного закінчення роботи з проєктування та вибору необхідних запчастин. Гарантія досягнення бездоганного результату – це забезпечення повної герметичності з'єднань, а також якісний розрахунок потрібних ухилів та кутів.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Наступні роботи відомі високим рівнем складності, вони включають побудову мережі трубопроводів з трубами, що відводять трубами, стояками та випусками, які об'єднані один з одним за допомогою спеціалізованих конструкцій. Припустимо, зробити заміну або монтаж стояка, згідно з необхідними критеріями та нормативами, під силу тільки висококласному майстру.
 • Ремонт системи каналізації. За цією послугою, переважно, звертаються господарі житлової площі, що відноситься до вторинного житлового фонду, в якому труби та стояки виготовлені з чавуну. Подібне обладнання через давню експлуатацію нерідко засмічується і незабаром починає гнити. Наслідком чого відбуваються протікання та інші неприємні ситуації. Найкращий у цій ситуації вихід – заміна всієї каналізації.

Крім зазначених масштабних проєктів, клієнти нерідко замовляють локальні послуги або вдосконалення встановленої системи каналізації: прочищення, підключення зливової системи, чищення засмічення та інше.

Етапи виконання монтажу внутрішньої системи

 • Встановлення стояків та підключення каналізаційної вентиляційної парасольки.
 • Встановлення підводів, в першу чергу, до унітазів, далі до сантехнічних пристроїв, що залишилися.
 • Об'єднання сифонів та підводів, встановлення від сантехнічних пристроїв труб, що відводять.
 • Завершальний етап роботи – проведення перевірки каналізаційної системи У ситуації, якщо у проєкті включено виконання звукоізоляції труб із ПП, вона здійснюється після завершення тестування.

Які помилки негативно впливають на систему каналізації?

Похибки, допущені під час організації монтажних робіт систем, можуть призвести до таких результатів:

 • забруднення трубопроводів;
 • нещільність обладнання;
 • періодичний засмічення труб в однакових місцях;
 • несправності сантехнічного обладнання;
 • промерзання стоку.

Маркетплейс Мастер911: швидкий монтаж каналізації в приватному будинку

У таких напрямках робіт, як монтаж труб каналізації у ванній або на кухні, професіонали маркетплейсу Master911 можуть похвалитися не тільки відмінними вміннями, а й тривалим досвідом, оскільки вони постійно стикаються з проведенням подібних робіт.

При оформленні заявки, ми запитуємо у замовника вигляд та характеристики його сантехніки, місця, на якому чекає його монтаж та деякі інші. На основі відповідей замовника ми зможемо його проконсультувати та надати відомості про приблизну суму тієї чи іншої послуги.

У деяких ситуаціях зі слів замовника перелік запланованих робіт може бути встановлений повністю, тоді послуга називається стандартною, в інших – для цього потрібен візит сантехніка, і послуга буде нестандартною. Вся відмінність у тому, що у випадку, коли робота стандартна, точну суму робіт буде названо до приїзду фахівця, якщо немає – вартість озвучить сантехнік на об'єкті. Однак ми обіцяємо, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації у приватному будинку стовідсотково відповідатиме вартості, прописаній у прайс-листі сервісу Мастер911.

Ставши нашим замовником, ви можете розраховувати на:

 • можливість розраховувати на швидкий виїзд до вас майстра;
 • відомості про вартість послуги та попередню консультацію;
 • можливість подати заявку 24 на 7;
 • надійно виконану послугу.

Наші сантехніки – хороші професіонали своєї справи, вони відповідально ставляться до роботи, дружелюбні та культурні. Вони не застосовують грубу лайку, не палять і підтримують чистоту.

Важливі переваги при зверненні до Мастер911

Замовникам, які оформили заявку на виклик сантехніка, не слід переживати про можливість впустити додому непрофесійного чи грубого сантехніка. Всі наші професіонали – надійні люди, які були допущені до роботи лише після складання іспиту, проходження внутрішнього навчання та пред'явлення паспорта.

До того ж у нас існує служба підтримки, до якої у будь-який час можна звернутися, коли раптом довелося виявити похибку чи неточність у роботі фахівця. Ми розглянемо вашу скаргу та допоможемо у вирішенні вашої суперечки.

Не має значення яку послугу ви замовили, монтаж каналізації у ванній кімнаті або якусь іншу, наші сантехніки беруть повну відповідальність за хорошу якість, і дають гарантію. Оплату роботи ви можете здійснити будь-яким способом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Вартість будь-якої стандартної послуги, без урахування вартості допоміжних деталей/витратних компонентів та автовитрат вказана в нашому прайсі. Ціноутворення нашого маркетплейсу створено так, щоб було абсолютно зрозумілим для кожного замовника.

Ви будь-коли зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації на нашому сайті, а також розраховувати на отримання консультації до виїзду сантехніка. Озвучена спочатку вартість вже не зміниться.

Як викликати спеціаліста у Смілі і додому по Черкаській області?

Працюємо в м. Сміла

Через 3 години після розгляду заявки професіонал відправляється до людей, які живуть у м.Сміла.

Приймаємо замовлення в передмісті Сміли

Для замовників, які живуть у передмісті Сміли (Костянтинівка, Мала Смілянка, Плоске, Будки, Велика Яблунівка, Залевки, Сунки, Холоднянське), приїзд професіонала складе приблизно п'ять годин.

Надаємо послуги по Черкаській області

Через те, що ми маємо у своєму розпорядженні висококласних фахівців у численних пунктах Черкаської області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), клієнти, які звернулися з далеких регіонів, теж можуть розраховувати на візит фахівця того ж дня. Ще одним плюсом є можливість зменшити автовитрати.

Якщо через високу сезонну завантаженість, виїзд професіонала раптово буде перенесений на один день, вас звичайно ж про це повідомлять під час оформлення замовлення.

Вас цікавить оперативний надійний монтаж труб каналізації, ціна якого вам, безперечно, сподобається, і при цьому отримати гарантійні зобов'язання? Звертайтеся до сервісу послуг Мастер911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені сервісом та якістю наданих послуг!