Монтаж каналізації у Умані

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «монтаж каналізації». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Умані, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по монтажу каналізацій

Назва послуги Середня вартість

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж чавунної каналізації

Монтаж зливної каналізації

Монтаж каналізації по дому

Монтаж зовнішньої каналізації

Встановлення зворотного клапана на каналізацію

Підключення зливу каналізації

Підключення до центральної каналізації

Підключення пластикової каналізації до чавунної

Врізка в каналізаційний стояк

Викопати вигрібну яму

Встановлення каналізаційного насоса

Встановлення фекального насоса

Монтаж септика

Заміна каналізації

Заміна каналізаційного стояка

Заміна чавунної каналізації на пластикову

Демонтаж чавунної каналізації

Демонтаж каналізації

Прочистка каналізації механічним способом (тросом)

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на монтаж каналізацій у Умані

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по монтажу каналізацій у Умані

Відгуки по монтажу каналізацій у Умані

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж каналізації – один із важливих етапів робіт у процесі ремонту, що проводиться ще до монтажу водопровідної системи та іншого обладнання. Вимоги, які висуваються до якості здійснення такого роду роботи, дуже серйозні, тут не рекомендовано залишати щось незакінченим або економити. У разі, коли внаслідок зроблених похибок у приміщенні прорветься каналізація, у подібній ситуації усунення похибки обійдеться значними тимчасовими та фінансовими витратами.

Які типи каналізаційних робіт поширені?

Така послуга як будівництво системи каналізації користується популярністю у власників таких будівель, які не мають можливості бути приєднані до міської каналізації. Монтаж каналізації у простій квартирі також користується великою популярністю, причому тут список необхідних робіт значно вже, оскільки стосується виключно внутрішньої установки.

До найпопулярніших послуг належать:

 • Установка каналізації. Являє собою збір систем каналізації, що проводиться після повного проєктування та закупівлі всіх потрібних складових. Запорука чудового результату – це проведення абсолютної герметичності стиків, а також професійний розрахунок необхідних кутів.
 • Монтаж труб внутрішньої каналізації. Такі роботи відрізняються значною складністю, вони включають формування мережі трубопроводів зі стояками, випусками та відвідними трубами, з'єднаними між собою шляхом сантехнічних пристроїв. Таким чином, скажімо, зробити установку або заміну стояка, з урахуванням потрібних критеріїв і правил, під силу тільки майстру належної кваліфікації.
 • Підключення зовнішньої системи каналізації. Сюди відносять: проєкт, де буде передбачено способи з'єднання, потрібні пристрої, вид автономної каналізаційної системи, ухил та діаметр труб, все необхідне обладнання. За наданням цієї послуги треба звернутися до кваліфікованого майстра.
 • Ремонт каналізації. За подібною послугою, часто, звертаються господарі житлової площі, що відноситься до старого житлового фонду, в якому стояки та каналізаційні труби виготовлені з чавуну. Таке обладнання через тривалу експлуатацію часто засмічується і через час гниє. Наслідком чого стають прориви та інші неприємні випадки. Оптимальний вихід – стовідсоткова заміна всієї каналізаційної конструкції.

Крім усіх цих проєктів, клієнти часто замовляють локальні послуги або вдосконалення існуючої системи: підключення зливової системи, укладання кілець, труб, прочищення каналізаційної системи тощо.

План виконання установки внутрішньої каналізації

 • Підключення стояків та монтаж каналізаційної вентиляційної парасольки на будівлі.
 • Монтаж підводів для початку до унітазів, пізніше до інших пристроїв.
 • Монтаж від конструкцій труб, що відводять, з'єднання підводів з сифонами.
 • Прикінцевий етап роботи – тестування системи за умов максимально можливого зливу. У ситуації, коли проєкт передбачає виконання звукоізоляції труб, її проводять після тестування.

Помилки, що негативно впливають на систему каналізації

Помилки, зроблені під час проведення монтажних робіт каналізаційних систем, можуть призвести до нижчеперелічених неприємних проблем:

 • нещільність обладнання;
 • переохолодження стоку;
 • періодичний засмічення труб в тих самих місцях;
 • несправності санітарних пристроїв;
 • засмічення санітарних пристроїв.

Мастер911: оперативний монтаж каналізації у приватному будинку

У таких напрямках роботи, як підключення каналізації на кухні та монтаж каналізаційної системи у ванній, сантехніки маркетплейсу Мастер911 відрізняються не тільки відмінними знаннями та вміннями, але й тривалим досвідом, оскільки вони часто стикаються з проведенням подібних робіт.

При прийомі замовлення ми уточнюємо у замовника конструкцію та характеристики його сантехніки, місця, де планується його монтаж та багато інших. З урахуванням відповідей клієнта ми можемо його проконсультувати та надати дані про приблизну суму тієї чи іншої роботи.

Іноді зі слів замовника розмір необхідних робіт можна визначити відразу, тоді робота стандартна, в решті – для його з'ясування потрібен безпосередній огляд сантехніки, і робота буде нестандартною. Якщо робота стандартна, кінцева ціна робіт буде порахована до приїзду майстра, а якщо не стандартна – кошторис назве сантехнік на місці. Хоча ми обіцяємо, що в обох ситуаціях вартість монтажу каналізації у приватному будинку точно відповідатиме вартості, прописаній у нашому прайс-листі.

Всі наші замовники отримують:

 • можливість розраховувати на швидкий виїзд професіонала;
 • добре зроблену роботу;
 • докладну консультацію та інформацію про ціну необхідної роботи;
 • можливість оформити замовлення в цілодобовому режимі.

Наші майстри – справжні професіонали, які кваліфіковані, виховані та доброзичливі з клієнтами. Вони не використовують нецензурну лексику, не палять і підтримують чистоту.

Переваги звернення у маркетплейс Мастер911

Замовникам, які подали замовлення на виклик професіонала, нема потреби турбуватися про можливість запустити до себе неакуратного або некваліфікованого сантехніка. Всі майстри – перевірені люди, які були допущені до роботи із замовниками виключно після проходження внутрішнього навчання, перевірки паспортних даних та складання іспиту на хорошу оцінку.

На додаток, у нас існує служба підтримки, куди ви в будь-який час можете зателефонувати, якщо раптом довелося побачити неточність у роботі сантехніка, або ж зіткнутися з його некоректною поведінкою. Ми вивчимо вашу скаргу і вживемо заходів для швидкого вирішення вашого питання.

Не важливо, яку послугу ви замовите, монтаж каналізації у ванній кімнаті чи іншу, наші професіонали беруть на себе всю відповідальність за високу якість, і дають гарантію. Оплату виконаної послуги можна здійснити будь-яким шляхом.

Скільки коштує монтаж каналізації у приватному будинку?

Ціна різної стандартної роботи, за винятком автовитрат та ціни інших деталей/витратників знаходиться у прайс-листі Майстер911. Ціноутворення нашого сервісу послуг влаштоване так, щоб було повністю відкритим та зрозумілим кожному нашому замовнику.

Яка робота вам не знадобилася, ви завжди зможете ознайомитися з прайсом на монтаж каналізації і розраховувати на отримання початкової консультації до візиту фахівця. Озвучена спочатку ціна не змінюється.

Виклик майстра у Умані та на об'єкт Черкаській області

Приймаємо заявки до м. Умань

Через 2-3 години після оформлення замовлення майстри відправляються до людей, які проживають у м. Умань.

Приймаємо замовлення в передмісті Умані

Для клієнтів, що знаходяться в передмісті Умані (Тальне, Городецьке, Родниківка, Кочубіївка, Дмитрушки, Гереженівка, Полянецьке, Піківець), приїзд професіонала займе трохи довше, приблизно п'ять годин.

Приймаємо замовлення по Черкаській області

Завдяки тому, що ми маємо у своєму розпорядженні професійних фахівців у різних містах області (Христинівка, Звенигородка, Ватутіне, Умань, Тальне, Шпола, Корсунь-Шевченківський, Городище, Золотоноша, Сміла, Кам'янка, Чигирин, Черкаси, Канів, Монастирище, Жашків, Цвіткове, Маньківка, Бабанка, Буки, Чорнобай, Драбівка), замовники, які звернулися з віддалених міст, теж зможуть розраховувати на приїзд професіонала в день оформлення заявки. Допоміжною перевагою є можливість скоротити автовитрати.

Коли в результаті значної сезонної завантаженості, виїзд до вас професіонала раптово буде відкладений на ще один день, вас про це повідомлять під час подання замовлення.

Вам потрібний недорогий монтаж труб каналізації, ціна якого вам неодмінно сподобається, і при цьому отримати гарантійні зобов'язання? Зверніться до сервісу Мастер911, і ми гарантуємо, що ви будете задоволені сервісом та якістю наших послуг!