Заправка автокондиціонера фреоном

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заправка автокондиціонера фреоном». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Натисніть на кнопку, щоб побачити номер
Залишити заявку на підбір

Ціни на заправку автокондиціонерів фреоном

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по заправці автокондиціонерів фреоном

Відгуки по заправці автокондиціонерів фреоном

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Машинний кондиціонер – незамінний пристрій транспортного засобу, незалежно від конкретного сезону. Однак у спеку чи мороз навіть найсучасніша система кондиціювання піддається великим навантаженням. Тому не обійтися без обов'язкової підготовки даної системи до подальшої експлуатації. Насамперед потрібно провести діагностику пристрою, щоб визначити точну причину несправності.

Для цього рекомендується звернутися за допомогою до спеціалістів сервісу Мастер911, які пропонують послугу заправки кондиціонера за вигідними цінами. Найчастіше такі процедури потрібно проводити у весняно-літній період, щоб підготувати систему до спекотного сезону. Для підвищення функціональності важливо приділити увагу правильному вибору холодоагенту для перезаправлення.

Коли потрібна термінова заправка авто кондиціонерів

Перевірка автомобілів Субару, Пежо, Рено, Мазда, Міцубісі та інших марок передбачає подальше вжиття профілактичних заходів, здатних забезпечити якісну роботу.

Використовуючи спеціальне обладнання, інструменти, майстер визначає нестачу фреону – відбувається замір тиску в контурі:

 • Якщо витік перебуває у межах норми, виключено перегрів системи, яка функціонує нормально.
 • Якщо витік занадто великий, можуть статися серйозні поломки, що спричиняє подальший ремонт.

Заправити кондиціонер у машині з виїздом додому потрібно у таких ситуаціях:

 • Наявність нехарактерних масляних патьоків.
 • У салоні авто відчувається недостатня прохолода при грамотно вибраних налаштуваннях.

Всі перелічені випадки стосуються серйозних відхилень від норми, а тому потрібна термінова кваліфікована допомога в найближчі кілька днів. Крім автозаправки може також знадобитися і чищення, а тому власники машин вибирають повноцінний комплекс послуг, спрямований на обслуговування та відновлення системи кондиціювання.

Частота поповнення запасів фреону

Регулярне заправлення автокондиціонера, ціна якого відрізняється особливою демократичністю, вдома гарантує злагоджену роботу всього пристрою. Однак багато автовласників запитують: як часто потрібно проводити дану процедуру? На термін впливає кілька вагомих факторів, серед яких варто виділити:

 1. Температурні перепади на вулиці. Це впливає на якість гумових комплектуючих у конструкції, на поверхні яких можуть утворюватися тріщини. Додатково здійснюється втрата колишньої еластичності сальників.
 2. Негативна дія вібраційних хвиль, хімічних дорожніх реагентів.

Планова заміна фреону в кондиціонері автомобіля, ціна якої вказана в прайсі сервісу побутових послуг Мастер911, відбувається у тому випадку, коли власник регулярно проводить діагностику системи. Тому вдається своєчасно заповнити недостатню кількість холодоагенту без серйозних ризиків, різних поломок.

З якими марками працюють фахівці

При заповненні заявки на сайті потрібно обов'язково вказати конкретну марку власної машини, щоб професіонал заздалегідь розумів, який саме тип фреону йому потрібно взяти з собою.

Наші фахівці працюють з такими марками, як:

 • KIA;
 • Nissan;
 • Skoda;
 • Volvo;
 • Audi;
 • Ford;
 • Hyundai;
 • Toyota та інші.

Додатково можна вказати й модель власного транспорту: наприклад, Ford Focus або Toyota Land Cruiser. Щоб швидко та якісно заправити фреоном кондиціонер у машині, необхідно замовити цю послугу на сервісі Мастер911, вибираючи фахівця відповідної кваліфікації.

Підготовка машини до сезону

Незалежно від частоти використання системи в авто, її перевірка повинна здійснюватися регулярно, адже ця процедура відноситься до списку планових та обов'язкових заходів. Проводити такий процес потрібно лише в тому випадку, якщо відсутні проблеми, поломки. У середньому частота дозаправки варіюється від 1 до 2 разів на 3-4 роки.

Якщо пристрій рідко використовується, тоді відсоток витоку не більше 15%. При частому використанні подібних функцій авто поповнення холодоагенту здійснюється щорічно.

Як формуються ціни на надані послуги

Вартість заправки автомобільного кондиціонера вказана у спеціальному прайсі, завдяки чому користувачі сервісу зможуть ознайомитися з актуальними розцінками онлайн. Як правило, ціна залежить від наступного списку важливих факторів:

 • Конкретна марка та модель транспорту.
 • Терміновість виконання замовлення.
 • Наявність інших проблем, внаслідок чого буде потрібний попередній ремонт.

Важливою перевагою є можливість зробити комплексне обслуговування системи, що передбачає поповнення запасів фреону разом з чищенням. Щоб скористатися вигідною пропозицією від фахівців, необхідно регулярно стежити за акціями та знижками.

Переваги послуг професіоналів від Мастер911

Замовити повну заправку автокондиціонера, ціна якої вказана у прайсі, може кожен клієнт сервісу, ознайомившись із різними пропозиціями. Розглядаючи всілякі варіанти вирішення конкретної проблеми, все більше користувачів вибирають Мастер911, посилаючись на такі причини:

 • Великий вибір перевірених спеціалістів потрібної кваліфікації.
 • Обслуговування транспорту вдома – виїзд у різні райони вашого міста.
 • Застосування необхідних приладів, інструментів для діагностики, ремонту та обслуговування.
 • Використання високоякісного та абсолютно безпечного фреону.
 • Індивідуальний підхід до клієнта з огляду на особливості його авто (марка, модель).
 • Доступна вартість заправки кондиціонера у машині.

Додатково можна скористатися консультаціями майстрів, які дадуть відповіді на питання щодо частоти обслуговування, вибору холодоагенту та інше. Замовити необхідну послугу можна онлайн, заповнюючи запропоновану заявку з обов'язковим номером телефону для зворотного зв'язку.