Послуги по холодильникам

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «холодильнику». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Ми підібрали 3 послуг

Всього в базі 135 послуг
Холодильник Скинути все

Холодильник

Назва послуги
Діапазон цін

Поширені несправності холодильників

Як показує практика та досвід спеціалістів, найчастіше в заявках на виклик майстра з ремонту холодильників вдома, фігурують наступні скарги:

 1. Не працює холодильник. Причин подібного може бути безліч: від елементарної несправності вилки або проблем з електричною проводкою, до збою в роботі головного модуля. Іноді для повернення техніки в робочий стан, може знадобитися і ремонт компресора холодильника.
 2. Холодильник не підтримує встановлену температуру. Досвідчений фахівець після проведення діагностики, точно визначить, у чому причина подібного. Винуватцем може бути витік фреону, неправильне положення терморегулятора або його поломка. В такому випадку необхідний ремонт терморегулятора холодильника.
 3. В процесі роботи холодильник видає сторонні звуки. Часті скарги клієнтів стосуються стуку, гучного гуркоту або деренчання холодильника. У більшості випадків це є наслідком нещільного кріплення двигуна, іноді це пов'язане з невдалими спробами запуску компресора або перепадами електричної напруги.
 4. Холодильник безперервно працює. Якщо агрегат тривалий час працює, не відключаючись, то це може вказувати на витік холодоагенту, або на вихід з ладу компресора. Подібна ситуація несе загрозу перегріву техніки, тому, зіткнувшись з таким «симптомом», холодильник слід відразу відключити від електроживлення і як можна швидше викликати майстра.

  Трапляється і так, що холодильник працює безперервно через те, що дверцята холодильника нещільно прилягають до корпусу, і в нього постійного надходить тепле повітря з приміщення. Для підтримки заданої температури агрегат починає працювати в інтенсивному режимі і не відключається, це загрожує виходом з ладу компресора. У такому разі проблему вирішить відносно простий і недорогий ремонт ущільнювача дверей холодильника. У нас ви також можете замовити ущільнювач і його установлення.

 5. Холодильник не реагує на команди. В подібній ситуації допоможе ремонт плати управління холодильника. Для більш точного визначення причини несправності рекомендуємо діагностику нашого майстра з ремонту холодильників.

Увага!

 • Не ремонтуйте холодильник самі. Холодильник – складне устаткування, працювати з яким повинен тільки професіонал. Самостійні спроби з'ясувати причину поломки та відремонтувати агрегат в кращому випадку нічого не дадуть, в гіршому – ще більше погіршать поломку, що надалі потребує більш складного і, відповідно, більш дорогого ремонту.
 • Не встановлюйте холодильник самостійно, особливо вбудовуваних моделей. Грамотний монтаж холодильника – обов'язкова умова його якісної та тривалої роботи в майбутньому. При установці агрегату досвідчений фахівець враховує особливості конкретного приміщення, комунікацій та близько розташованих предметів (меблів, іншої техніки тощо). Дуже важливо щоб холодильник знаходився на оптимальній відстані від духової шафи.
 • Не користуйтеся зламаним холодильником. На серйозну поломку холодильника і необхідність термінового ремонту можуть вказувати «симптоми», які не спеціалісту можуть здатися «дріб'язковими». Тому якщо в роботі техніки спостерігаються будь-які некоректності (сторонній шум, підтікання води та інші), слід негайно викликати майстра, що допоможе уникнути ризику і ще більше збільшити масштаб поломки.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Економія на послугах професіонала в більшості випадків надалі обертається більш серйозними витратами. Спеціаліст сумнівної кваліфікації не надасть жодних гарантій на надані послуги і замінені деталі, а також не несе відповідальності за вашу техніку. Замість оригінальних запасних частин він може використовувати бюджетний варіант – неякісні, а тому й недовговічні деталі.

Чому обирають нас?

Ми пропонуємо послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту холодильників будь-якого рівня складності. Приймаємо заявки на ремонт побутових холодильників від всіх відомих виробників, незалежно від моделі техніки і її випуску.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 • Цілодобову можливість подати заявку на виклик майстра як в будні, так і у вихідні/святкові дні.
 • Отримання кваліфікованої первинної консультації ще до приїзду майстра та інформації про приблизну вартість майбутнього ремонту.
 • Швидкий приїзд фахівця (приблизно через три години після оформлення заявки).
 • Професіоналізм майстра, його відповідальне ставлення і обов'язкове прибирання свого робочого місця після виконання робіт.
 • Ми приймаємо заявки на ремонт старих холодильників, а у випадку, якщо техніка не підлягає відновленню, фахівець може надати допомогу в її продажі на запчастини.
 • Отримання гарантійних зобов'язань на всі надані послуги, а також нові запасні частини і деталі, які були замінені в процесі ремонту.
 • Можливість оплати послуг зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Контролюємо весь процес від подачі заявки до видачі акту про виконання робіт, допомагаємо обом сторонам у розв'язанні спірних питань і оформленні будь-яких необхідних документів.

Як викликати майстра з ремонту холодильників?

 • Щоб викликати майстра p ремонту додому, необхідно подати заявку із зазначенням типу несправності агрегату, виробника техніки, її моделі та року випуску. Це можна зробити, заповнивши спеціальну заявку на сайті, або зв'язавшись з нами в телефонному режимі за тел. 067-440-1812.
 • На основі отриманих від замовника даних, ми надаємо первинну консультацію і називаємо приблизну вартість майбутнього ремонту холодильника і підбираємо майстра з необхідними технічними навичками.
 • Після приїзду додому до замовника спеціаліст візуально оглядає техніку та проводить діагностику. Визначивши причину некоректної роботи холодильника або його виходу з ладу, він називає точну ціну ремонту, яка залежить від складності поломки, загального обсягу робіт і вартості замінених деталей, запасних частин і витратних матеріалів. Отримавши згоду з боку клієнта, фахівець приступає до проведення ремонту.
 • Після повернення холодильника в робочий стан майстер надає гарантійні зобов'язання та акт про виконання робіт.

Популярні послуги

Діагностика холодильника, Ремонт холодильної камери, Ремонт промислового холодильника, Вивіз старого холодильника, Заміна капілярної трубки в холодильнику, Заміна компрессора холодильника, Заміна реле холодильника, Заміна вентилятора холодильника, Заміна терморегулятора в холодильнику

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Якщо Вас цікавить терміновий ремонт холодильників з викликом майстра додому, звертайтеся в сервіс Master911. Протягом трьох годин (в залежності від сезону, завантаженості та місця) фахівець високої кваліфікації виїжджає за вказаною в заявці адресою у всі райони вашого міста і в передмістя.

Послуги в інших містах

Біла Церква, Бориспіль, Буча, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Дніпро, Харків, Херсон, Хмельницький, Ірпінь, Івано-Франківськ, Кам'янське, Київ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Суми, Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Вишневе, Вишгород, Запоріжжя, Житомир

Звернення до нас змінює усталену думку про те, що ремонт – це складно, дорого, вимагає затрат сил і нервів!