Поширені несправності холодильників

Як показує практика та досвід спеціалістів, найчастіше в заявках на виклик майстра з ремонту холодильників вдома, фігурують наступні скарги:

 1. Не працює холодильник. Причин подібного може бути безліч: від елементарної несправності вилки або проблем з електричною проводкою, до збою в роботі головного модуля. Іноді для повернення техніки в робочий стан, може знадобитися і ремонт компресора холодильника.
 2. Холодильник не підтримує встановлену температуру. Досвідчений фахівець після проведення діагностики, точно визначить, у чому причина подібного. Винуватцем може бути витік фреону, неправильне положення терморегулятора або його поломка. В такому випадку необхідний ремонт терморегулятора холодильника.
 3. В процесі роботи холодильник видає сторонні звуки. Часті скарги клієнтів стосуються стуку, гучного гуркоту або деренчання холодильника. У більшості випадків це є наслідком нещільного кріплення двигуна, іноді це пов'язане з невдалими спробами запуску компресора або перепадами електричної напруги.
 4. Холодильник безперервно працює. Якщо агрегат тривалий час працює, не відключаючись, то це може вказувати на витік холодоагенту, або на вихід з ладу компресора. Подібна ситуація несе загрозу перегріву техніки, тому, зіткнувшись з таким «симптомом», холодильник слід відразу відключити від електроживлення і як можна швидше викликати майстра.

  Трапляється і так, що холодильник працює безперервно через те, що дверцята холодильника нещільно прилягають до корпусу, і в нього постійного надходить тепле повітря з приміщення. Для підтримки заданої температури агрегат починає працювати в інтенсивному режимі і не відключається, це загрожує виходом з ладу компресора. У такому разі проблему вирішить відносно простий і недорогий ремонт ущільнювача дверей холодильника. У нас ви також можете замовити ущільнювач і його установлення.

 5. Холодильник не реагує на команди. В подібній ситуації допоможе ремонт плати управління холодильника. Для більш точного визначення причини несправності рекомендуємо діагностику нашого майстра з ремонту холодильників.

Увага!

 • Не ремонтуйте холодильник самі. Холодильник – складне устаткування, працювати з яким повинен тільки професіонал. Самостійні спроби з'ясувати причину поломки та відремонтувати агрегат в кращому випадку нічого не дадуть, в гіршому – ще більше погіршать поломку, що надалі потребує більш складного і, відповідно, більш дорогого ремонту.
 • Не встановлюйте холодильник самостійно, особливо вбудовуваних моделей. Грамотний монтаж холодильника – обов'язкова умова його якісної та тривалої роботи в майбутньому. При установці агрегату досвідчений фахівець враховує особливості конкретного приміщення, комунікацій та близько розташованих предметів (меблів, іншої техніки тощо). Дуже важливо щоб холодильник знаходився на оптимальній відстані від духової шафи.
 • Не користуйтеся зламаним холодильником. На серйозну поломку холодильника і необхідність термінового ремонту можуть вказувати «симптоми», які не спеціалісту можуть здатися «дріб'язковими». Тому якщо в роботі техніки спостерігаються будь-які некоректності (сторонній шум, підтікання води та інші), слід негайно викликати майстра, що допоможе уникнути ризику і ще більше збільшити масштаб поломки.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Економія на послугах професіонала в більшості випадків надалі обертається більш серйозними витратами. Спеціаліст сумнівної кваліфікації не надасть жодних гарантій на надані послуги і замінені деталі, а також не несе відповідальності за вашу техніку. Замість оригінальних запасних частин він може використовувати бюджетний варіант – неякісні, а тому й недовговічні деталі.

Чому обирають нас?

Ми пропонуємо послуги з технічного обслуговування, діагностики та ремонту холодильників будь-якого рівня складності. Приймаємо заявки на ремонт побутових холодильників від всіх відомих виробників, незалежно від моделі техніки і її випуску.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

 • Цілодобову можливість подати заявку на виклик майстра як в будні, так і у вихідні/святкові дні.
 • Отримання кваліфікованої первинної консультації ще до приїзду майстра та інформації про приблизну вартість майбутнього ремонту.
 • Швидкий приїзд фахівця (приблизно через три години після оформлення заявки).
 • Професіоналізм майстра, його відповідальне ставлення і обов'язкове прибирання свого робочого місця після виконання робіт.
 • Ми приймаємо заявки на ремонт старих холодильників, а у випадку, якщо техніка не підлягає відновленню, фахівець може надати допомогу в її продажі на запчастини.
 • Отримання гарантійних зобов'язань на всі надані послуги, а також нові запасні частини і деталі, які були замінені в процесі ремонту.
 • Можливість оплати послуг зручним способом: готівкою або безготівковим переказом.
 • Контролюємо весь процес від подачі заявки до видачі акту про виконання робіт, допомагаємо обом сторонам у розв'язанні спірних питань і оформленні будь-яких необхідних документів.

Як викликати майстра з ремонту холодильників?

 • Щоб викликати майстра p ремонту додому, необхідно подати заявку із зазначенням типу несправності агрегату, виробника техніки, її моделі та року випуску. Це можна зробити, заповнивши спеціальну заявку на сайті, або зв'язавшись з нами в телефонному режимі за тел. 067-440-1231.
 • На основі отриманих від замовника даних, ми надаємо первинну консультацію і називаємо приблизну вартість майбутнього ремонту холодильника і підбираємо майстра з необхідними технічними навичками.
 • Після приїзду додому до замовника спеціаліст візуально оглядає техніку та проводить діагностику. Визначивши причину некоректної роботи холодильника або його виходу з ладу, він називає точну ціну ремонту, яка залежить від складності поломки, загального обсягу робіт і вартості замінених деталей, запасних частин і витратних матеріалів. Отримавши згоду з боку клієнта, фахівець приступає до проведення ремонту.
 • Після повернення холодильника в робочий стан майстер надає гарантійні зобов'язання та акт про виконання робіт.

Виїжджаємо у всі райони міста та області

Якщо Вас цікавить терміновий ремонт холодильників з викликом майстра додому, звертайтеся в сервіс Master911. Протягом трьох годин (в залежності від сезону, завантаженості та місця) фахівець високої кваліфікації виїжджає за вказаною в заявці адресою у всі райони вашого міста і в передмістя.

Звернення до нас змінює усталену думку про те, що ремонт – це складно, дорого, вимагає затрат сил і нервів!