Встановлення циркуляційного насосу у Києві

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення циркуляційного насосу». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Києві, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню циркуляційних насосів

Назва послуги Середня вартість

Встановлення циркуляційного насоса без зварювання

Встановлення циркуляційного насоса зі зварюванням

Підключення циркуляційний насос до опалення

Заміна циркуляційного насоса

Монтаж циркуляційний насос для опалення

Демонтаж циркуляційного насоса

Встановлення байпаса з циркуляційним насосом

Цінові пропозиції по встановленню циркуляційних насосів від найкращих майстрів у Києві

Дмитро В

Був(ла) на сайті 5 днів тому Харків
+10

Печник, слесарь по ремонту систем кондиционирования

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Послуги та ціни

 • Заміна газового шлангу

  від 500 грн
 • Встановлення газової плити (монтаж)

  від 1500 грн
 • Ремонт автоматики газового котла

  від 1200 грн
 • Ремонт циркуляційного насосу газового котла

  від 500 грн

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення циркуляційних насосів у Києві

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню циркуляційних насосів у Києві

Відгуки по встановленню циркуляційних насосів у Києві

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Установка циркуляційного насоса в систему опалення - рішення, яке дозволяє надійно підвищити її корисний ефект, обмежити шумність роботи та скоротити витрати, пов'язані з обслуговуванням і налагодженням. Всупереч тому, що сам монтаж не є надскладним завданням, є кілька важливих аспектів, які, безсумнівно, потрібно враховувати.

Насамперед дуже важливо правильно вибрати продуктивність і тип насосного обладнання й, окрім того, щоб мати можливість його оперативної заміни в разі виходу з ладу без необхідності відключати опалювальну систему до повної зупинки монтаж циркуляційного насоса виконується на байпасну ділянку трубопроводу.

З метою економії на послугах майстра безліч людей готові власноруч взятися за установку циркуляційного насоса в своїй квартирі. Та тільки без належного досвіду та професійних навичок зробити таку роботу як слід практично неможливо. Дуже сумнівно надавати монтаж сантехнічного обладнання й неперевіреному сантехнікові, який не дасть ніяких гарантій на свою роботу. Наслідки похибок, допущених у процесі монтажу циркуляційного насоса, здатні виявитися вкрай серйозними - починаючи з витоку рідини та закінчуючи виникненням збоїв тиску теплоносія в системі опалення.

Щоб виключити всілякі ризики й марні витрати часу, надійніше зателефонувати до Мастер911: до вас оперативно з'явиться проекзаменований майстер, який якісно, недорого та швидко виконає монтаж циркуляційного насоса й візьме на себе відповідальність за виконану роботу.

Мастер911: якісна установка циркуляційного насоса на опалення

Наші сантехніки систематично займаються встановленням насосного обладнання, індивідуально вибираючи в кожному окремому випадку найбільш прийнятну схему підключення до системи. Всі вони мають неабиякий досвід в установці циркуляційного насоса без байпасу (паралельного трубопроводу), як і в установці байпасу з циркуляційним насосом.

У момент подання заявки на виклик фахівця на вашу адресу замовнику задається ряд важливих питань про характеристики насоса, місце розташування обладнання та специфіку його установки. Виходячи з ваших відповідей, ми зможемо у будь-який час надати первинну консультацію та повідомити орієнтовний діапазон цін передбачуваного замовлення.

Коли зі слів клієнта однозначно зрозуміло, який масштаб робіт потрібно зробити, то в цих випадках можна говорити про стандартну послугу, і її вартість буде названа точно. Якщо для розрахунку кошторису необхідної роботи потрібен безпосередній огляд виконавця, за таких умов вартість буде озвучена ним самим уже по приїзді на місце. Зі свого боку ми гарантуємо її абсолютну схожість із тією сумою, яка вказана у прайс-листі Мастер911.

Оформляючи свою заявку в нашому офісі, клієнти можуть бути впевнені в:

 • екстренному виїзді майстра-сантехніка
 • якості виконаної роботи на найвищому рівні
 • отриманні компетентної консультації та інформації про вартість сервісної послуги, що замовляється, перед візитом фахівця
 • прийомі їхньої заявки на приїзд слюсаря-сантехніка в режимі 24/7.

Техніки сервісу побутового ремонту Мастер911 - досвідчені професіонали, привітні, виконавчі та виховані. Вони обов'язково підтримують чистоту, акуратність, порядок на робочій ділянці, не палять під час роботи та не застосовують непристойних слів.

Позитивні аспекти подачі замовлення в сервіс побутових послуг Мастер911

Якщо купівлю циркуляційного насоса й установку його в опалювальну систему ви довірили майстру "з вулиці", ризикуючи при цьому неминуче зіткнутися з сумними наслідками, то звернення до Мастер911 позбавляє вас необхідності переживати з подібного приводу.

Будь-який із них нестиме повну відповідальність за довгострокову, надійну й ефективну експлуатацію механізму. Розплатитися за виконані майстром-сантехніком роботи допускається комфортним особисто для вас способом: безготівковим перерахуванням або готівкою. Ми завжди враховуємо, що цілком заперечувати суб'єктивний фактор не слід, у зв'язку з цим, якщо ви виявили якусь похибку в діяльності сантехніка чи зіткнулися з його непрофесійною, некоректною поведінкою, відразу телефонуйте в службу підтримки маркетплейсу. Плюс до всього, ми гарантуємо детально розібратися в конфліктній ситуації й допоможемо своєчасно її вирішити. У разі виникнення конфлікту, ми будь-якої миті готові надати допомогу в його вирішенні. Усі до одного слюсарі-сантехніки отримують допуск до виїзду до замовників і надання сервісних послуг обов'язково після того, як пройдуть перевірку особистих документів, закінчать професійне навчання й досить успішно складуть екзаменаційні тести.

Скільки коштує установка циркуляційного насоса?

Вартість усіх типових сервісних послуг, які виконуються нашими слюсарями-сантехніками, без урахування автотранспортних витрат, закупівельної ціни запчастин і розхідників, які можуть стати в нагоді в ході роботи, зазначена в нашому прайс-листі. Найчастіше спочатку озвучений кошторис залишатиметься незмінним. Наша концепція утворення цін є абсолютно прозорою й для нас вкрай важливо, щоб вона була цілком зрозуміла всім клієнтам, які звернулися до нас. Ми завжди раді надати консультацію та повідомити приблизну ціну послуги ще на етапі оформлення заявки.

Замовлення майстра у Києві з виїздом на адресу по території Київської області

Приймаємо замовлення по Київській області

Усі замовники нашого сервісу можуть сподіватися на прибуття слюсаря-сантехніка в день подання заявки, навіть ті, що живуть у віддалених точках. Подібний сервіс став доступним завдяки тому, що Мастер911 співпрацює з навченими, надійними фахівцями у багатьох н. п. Київської області (Київ, Українка, Обухів, Яготин, Сквира, Миронівка, Переяслав, Васильків, Фастів, Вишневе, Бориспіль, Буча, Ірпінь, Боярка, Вишгород, Узин, Бровари, Чорнобиль, Ржищів, Славутич, Тетіїв, Богуслав, Тараща, Кагарлик, Біла Церква, Березань, Чабани, Дослідницьке, Козин, Клавдієво-Тарасове, Терезине, Калита, Калинівка, Згурівка, Гостомель, Ворзель, Коцюбинське, Немішаєве, Баришівка, Макарів, Велика Димерка, Бородянка, Кожанка, Іванків, Пісківка, Глеваха, Димер, Гребені, Рокитне, Скибин, Макарівка). Ще один дуже приємний момент такого обслуговування – можливість чималої економії на транспортних витратах.

Часом, через високу посезонну завантаженість, прихід фахівця доводиться переносити на наступний день. Про це вам повідомлять ще в момент звернення до Мастер911.

Робота ведеться в приміській зоні Києва

Дещо довше, приблизно чотири-п'ять годин, потрібно буде очікувати візиту майстра-сантехніка тим домовласникам, які перебувають у приміських зонах Києва (Чабани, Коцюбинське, Погреби, Зазим'я, Ходосівка, Лісники, Хотів, Віта-Поштова, Гатне, Гнідин, Щасливе, Тарасівка, Святопетрівське, Білогородка, Крюківщина, Чайки, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Гореничі, Новосілки).

Робота ведеться в межах м. Київ

Ті замовники нашого сервісу, які мешкають у межах м. Київ, зможуть сподіватися на приїзд до них фахівця вже протягом трьох годин з моменту оформлення заявки.

Вам потрібна установка циркуляційного насоса за розумною ціною - телефонуйте в маркетплейс Мастер911. А ми, з нашого боку, постараємося, щоб наші клієнти були завжди задоволені бездоганною якістю та оперативністю наданих робіт, а також професіоналізмом, пунктуальністю та тактовністю наших майстрів.