Ремонт морозильної камери у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт морозильної камери». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт морозильних камер у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт морозильних камер

від 350 грн

Часті питання по ремонту морозильних камер у Калуші

Відгуки по ремонту морозильних камер у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Якщо холодильна камера відмовляється функціонувати, в цей момент виникає велика кількість незручностей, які ускладнюють життя власнику несправного агрегату. Сервіс послуг домашнього ремонту морозильних камер у Калуші Master911 надає можливість розв'язати виниклі проблеми в досить короткі терміни. За фактом подання заяви підбирається вільний, відповідний виконавець з багатим досвідом роботи. Приїхавши за адресою, майстер здійснює діагностичні роботи, називає ціну ремонту морозильної камери, а потім стає до лагодження агрегату. Клієнту потрібно лише прийняти роботи, підписати акт про виконання робіт і користуватися справною побутовою технікою!

Чому обирають сервісний центр Master911?

  • Приймання замовлень на всі види побутових послуг. Широкий реєстр усіх наданих домашніх послуг: налагодження, ремонт, встановлення холодильних агрегатів, пралок, твердопаливних, рідкопаливних, електричних, газових, комбінованих котлів та газових колонок, також надаємо послуги доставки товарів, вивезення сміття, сантехніка, складання меблів і так далі.
  • Кваліфікація. Master911 - сервіс побутових послуг професійних, відповідальних, надійних, перевірених виконавців. При прийманні на службу в процесі працевлаштування виявляються індивідуальні якості, перевіряються персональні дані, і, до того ж, кандидат проходить тестування.
  • Швидкість роботи. Після отримання й обробки онлайн-замовлення на налаштування, ремонт, установку, ми відразу зв'язуємося з клієнтом. Заявку також можна залишити, зробивши дзвінок за телефоном гарячої лінії.
  • Виконання гарантійних зобов'язань. Великий досвід фахівців і наше кредо неодмінно задовольняти вимоги всіх замовників, дозволяють надавати гарантійне забезпечення на всю виконувану роботу, в деяких варіантах вона може тривати до 1 року.

Ремонтуємо морозилки всіх модифікацій

Морозильна камера - це агрегат, всередині якого незмінно підтримується досить низька температура. Якщо з'явилися якісь аномалії (погано морозить, підтікає, видає шум, утворюється конденсат), це означає, що холодильному обладнанню потрібна діагностика і можливий ремонт морозильної камери у Калуші.

Перелік знаменитих марок морозилок, з якими працюють наші виконавці: Ліберті (Liberty), Атлант (Atlant), Беко (Beko), Технохолод, Лібхерр (Liebherr), Зануссі (Занусі / Zanussi), Вестфрост (Vestfrost), Вірпул (Whirlpool), АЕГ (AEG), ЛЖ (LG), Снайге (Snaige), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Прівілег (Privileg), Бош (Bosch), Дніпро), Норд (Nord), Індесіт (Indesit), Голд (Gold), Ардо (Ardo), Стінол (Stinol), Сіменс (Siemens), Еленберг (Elenberg), Електролюкс (Electrolux).

Професіонали нашого сервісу домашнього ремонту займаються не тільки налагодженням морозилки Індезіт або ж якоїсь іншої моделі, але і надають послуги, пов'язані з обслуговуванням, очищенням, установкою, діагностикою та запуском холодильників.

Поширені несправності морозильних камер

Несправність терморегулятора холодильників

Всі марки холодильних агрегатів забезпечуються терморегуляторами, які відіграють роль вимикача. Несправність термостата призводить до неправильної роботи мотора-компресора: занадто сильно морозить, морозить, не зупиняючись, охолоджує дуже слабо, не морозить зовсім або взагалі не вмикається. Аби усунути поломку, рекомендується змонтувати новий терморегулятор.

Несправність електронного блоку управління

Коли виходить з ладу електронний модуль управління, то двигун холодильника зовсім не запускається. Іноді виходить виконати його перепрограмування, хоча бувало і так, що єдиним вірогідним методом налагодження виявляється заміна.

Пошкодження повітряного або температурного датчика

Морозилки з електронним управлінням оснащуються не терморегуляторами, а температурними і повітряними датчиками. Наприклад, ремонт морозильної камери Liebherr з такою поломкою буде полягати в перевстановленні пошкодженого датчика.

Заміна гумового профілю морозилки

Така неприємність трапляється у морозильних агрегатів, які встановлені в кафе, барах, ресторанах і магазинах, де дверцята виконують величезну кількість циклів на відкриття і закриття і саме тому, гумові прокладки швидко руйнуються. З цих причин ущільнювач на двері тріскається, руйнується, холодильний агрегат не герметичний, погано прилягає по контуру дверцят. У камеру поступає прогріте повітря, захист від перепадів не працює, температура не підтримується, продукти не охолоджуються, а компресор працює даремно, значить, йде дострокове пошкодження блоків, вузлів, пристроїв, деталей.

Що робити, якщо холодильний агрегат різко вимкнувся

Це практично найскладніша несправність. Основні фактори: перевищення ступеня зношення комплектуючих або неправильна експлуатація агрегату. Можуть бути й інші передумови: деякі господарі морозильних камер постійно перевантажують їх, а крім того, техніка весь час працює в максимальному режимі. Для того, щоб мати справний холодильний агрегат, треба поміняти двигун-компресор.

Розгерметизація системи подачі холодоагенту (фреону) і втрата його

Фреон - це холодоагент, який призначений для охолодження продуктів. Якщо утворену ожеледь спробувати відбити зі стінок морозилки або трохи зіпхнути чим-небудь гострим, то може статися розгерметизація системи капілярних трубок, по яких фреон і циркулює. Його витік тягне за собою несвоєчасне зношування двигуна-компресора, гальмує процес охолодження. При такій поломці потрібно вимкнути морозильну камеру, вивантажити продукти, дочекатися приходу фахівця.

Крім перерахованих несправностей морозильних агрегатів, часто трапляються й інші неприємності, зокрема, скупчення води, запах горілого пластику, збій індикаторів, нагрів корпусу, поява "шуби" на задній стінці і т.д.

Виконуємо роботу у усіх районах Калуша та передмістя

Уточнивши попередні відомості, підбирається незайнятий технік, який після оголошення вартості ремонту морозильної камери без зволікання приступає до ремонту. Часом ремонт, установка, налагодження, діагностика починається через 2-3 години після подачі замовлення. Наш маркетплейс забезпечує гарантійне, якісне і оперативне проведення широкого ряду робіт у Калуші () та в інших малих і великих населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця).