Ремонт мікрохвильовки у Калуші

від 350—800 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт мікрохвильовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту мікрохвильовок

Назва послуги Середня вартість

Ремонт магнетрону мікрохвильовки

Ремонт плати управління мікрохвильовки

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт мікрохвильовок у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту мікрохвильовок у Калуші

Відгуки по ремонту мікрохвильовок у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Поширені поломки побутових мікрохвильових печей:

 • Мікрохвильовка (НВЧ) не вмикається. Причин подібної проблеми є кілька. Наприклад: несправна розетка, дефект кабелю живлення, зреагувавши на перевантаження запобіжник тощо. Точно визначити поломку здатний фахівець з ремонту НВЧ (мікрохвильовок) у замовника вдома у Калуші після візуального огляду та виконання діагностичних робіт.
 • В процесі експлуатації мікрохвильові печі (НВЧ) припиняється обертання підношення. Несправність здатна мати ряд неприємних явищ: з'являться іскри, їжа почне пригорати, буде чутися тріск та інше. Причиною поломки може бути як елементарне блокування тарілки, неприпустимий розмір продукту, неакуратне розміщення страви, так і пошкодження шестерні редуктора або пробуксовка муфти, що потрібно замінити.
 • Мікрохвильовка (НВЧ) погано прогріває їжу. З даною ситуацією часто стикаються через те, що електрична напруга в мережі менша. За умови, якщо ж у техніки значний період роботи, то фактором може послужити згоряння електровакуумної лампи - електронного елемента магнетрона. Якщо це так, то майстер замінить її, і тим самим поверне піч у робочий стан.
 • Блюдо взагалі не розігрівається. Якщо в НВЧ печі діє все інше: вентилятори, табло, горять лампочки, крутиться піднос, але при цьому вона не гріє, тоді причина в системі електромережі. У подібних ситуаціях технік робить діагностичні роботи техніки з урахуванням особливостей мікрохвильовок (НВЧ) (найменування торгового бренду, функціонал, термін роботи), з метою знайти компонент, який був пошкоджений. З високою ймовірністю передбачається, що відмовив магнетрон.

Важливо звертати свою увагу на інструкції щодо безпечного та правильного застосування апаратури!

Сервіс Master911 пропонує оперативний, гарантійний і якісний ремонт побутового приладу (мікрохвильової печі) у Калуші: Delfa (Делфа), Gorenje (Гореньє), Scarlett (Скарлет), Saturn (Сатурн), Bosch (Бош), Sharp (Шарп), Panasonic (Панасонік), LG (Елджі, Лджі), Daewoo (Део, Деу), Samsung (Самсунг).

Майстри сервісу побутового ремонту Master911

Виконавці проходять навчання, а потім складають іспит. Серед охочих кандидатів всього лише п'ятнадцять відсотків отримують досить високий прохідний бал: 4,5 і вище.

Виконавці Master911 в окремих ситуаціях забирають техніку у свою майстерню, приходять зі своїми інструментами й докладно відповідають на всі питання, що з'явилися у клієнта.

Під час виконання послуг наші фахівці не курять, не вживають нецензурну лексику та завжди ввічливі, по завершенні послуг прибирають місце роботи.

Яким чином формується розцінка? Яка вартість ремонту мікрохвильовки у Калуші?

На етапі подачі заявки зазвичай встановлюємо відомості про характер поломки. На підставі отриманих відомостей ми пояснимо, у що йому обійдеться ремонт НВЧ печі у Калуші. Коли симптоми несправності занадто нечіткі, і при цьому точно встановити причину без діагностичних робіт неможливо, остаточна ціна заміни вибулих з ладу елементів НВЧ печі та проведення ремонту у Калуші буде названа фахівцем виключно після приїзду на місце.

Ціни практично всіх нормативних сервісних послуг, які стосуються ремонту, є в прейскуранті. Це гарантує, що замовник буде бачити, скільки коштує оперативне та надійне виконання ремонту мікрохвильовки у Калуші навіть до появи виконавця.

Що Ви отримуєте в результаті?

 • Відмінний, гарантований та оперативний сервіс побутової НВЧ печі у Калуші. Наші професіонали щодня роблять ремонт і повний сервіс побутових мікрохвильовок у Калуші, що забезпечує їх практичний досвід.
 • Швидкий прихід фахівця за вказаною в заявці адресою.
 • Якість виконуваного ремонту. Якщо виконавцем сервісу Master911 була допущена випадкова помилка, телефонуйте, ми дуже швидко усе виправимо.

Окрім того

 • Комфортна оплата. Розрахуватися за ремонт НВЧ печі вдома ви зможете готівкою, картою або безготівково.
 • Неодмінне прибирання робочого місця по завершенні ремонту мікрохвильової печі входить в послуги наших фахівців.
 • Гарантійні зобов'язання. Виконавець робіт завжди надає гарантії на всі види наданих послуг.
 • Адекватна ціна. Оплата послуг рівноцінна вмінню майстра.
 • Страховка. Наші техніки проходять перевірку особистих даних. Якщо Вам трапилося зустрітися з неприємним ставленням майстра, зверніться в службу підтримки сервісу послуг Master911, і ми, безумовно, допоможемо врегулювати конфліктний момент.
 • Оперативний прихід фахівця (орієнтовно, протягом 3-х годин після оформлення заявки).
 • Договірні відносини. Після того, як ремонтні роботи мікрохвильовки у Калуші благополучно закінчені, ми видаємо кожному клієнту акт виконаних послуг.
 • Зафіксована вартість. У договорі на ремонт пристрою (мікрохвильовки) ціна у Калуші визначається, вона дійсно буде відповідати прайсу і не змінюється
 • Екстрене приймання замовлень для виклику додому досвідченого майстра виконується цілодобово, без свят і вихідних.

Робота ведеться у Калуші з виїздом по всій Івано-Франківській області

Вас цікавить оперативний, якісний і недорогий ремонт побутових мікрохвильових печей за місцем проживання у Калуші? Телефонуйте в Master911. Незалежно від проблеми, з якою ви несподівано зіткнулися: не діє реле, виявилися проблеми з електроживленням, сталося руйнування конденсатора або дещо інше - наші підготовлені фахівці обов'язково допоможуть розв'язати задачу!

Ми працюємо на замовлення на території міста Калуш

Якщо Ви живете в межах міста Калуш, значить, зможете чекати прибуття професіонала вже через 3-3,5 години з часу оформленої заявки.

Працюємо на виїзді по Івано-Франківській області

У більшій частині сіл, селищ, міст Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) побутовий сервіс Master911 має своїх кваліфікованих фахівців, отже, можете сподіватися на оперативний, доступний і забезпечений гарантією ремонт мікрохвильової печі. Оплата для наших клієнтів буде нижчою завдяки економії транспортних витрат.

Ми працюємо в приміській зоні Калуша

Прибуття фахівця в передмістя Калуша () може відняти - близько п'яти годин.