Встановлення пральної машини у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення пральної машини». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню пральних машин

Назва послуги Середня вартість

Встановлення пральної машини (монтаж)

Демонтаж пральної машини

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення пральних машин у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню пральних машин у Калуші

Відгуки по встановленню пральних машин у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Професійне встановлення, якісне підключення, демонтаж, монтаж домашньої пральної машини у Калуші - надійна запорука її ефективної, безперебійної, довготривалої роботи та, крім того, збереження гарантійних умов від виробника.

Підключення пралки Індезіт, Lg, Самсунг, Вирпул та інших торгових брендів виконується в кілька кроків.

  1. Проведення підготовчих завдань і робіт (враховує в себе: відключення електрики, обстеження на відсутність пошкоджень корпусу агрегату, перевірку напору води в трубах).
  2. Визначення місця її стаціонарної роботи, з урахуванням стандартних нормативів, щоб між задньою кришкою пралки та стіною приміщення зберігалася відстань не менше, ніж в 5 сантиметрів, для вільної циркуляції повітря.
  3. Підведення до мережі електропроводки. Має важливе значення, щоб електророзетка розташовувалася поряд з обладнанням, мала стійку (керамічну) основу, була розрахована на 16А, а також оснащена захисною кришкою. Перед приєднанням побутових пральних машин до розетки професіонал переконується в тому, що є захисне заземлення.
  4. Підключення устаткування до комунікацій: водопроводу й системи каналізації. Часто бувають проблеми, коли довжина заводських гнучких труб мала, це потребує їх подовження або заміни новими, більшої довжини.
  5. Вирівнювання побутової пральної машинки та процедура перевірки. Як тільки приєднані всі комунікації, агрегат виставляють горизонтально, орієнтуючись по корпусу пральної машини, і повторно перевіряють якість під'єднання. З цією метою здійснюють випробувальний запуск.

Наші майстри мають досвід в проведенні ремонтних робіт і техобслуговуванні побутових пральних машин практично від усіх відомих на сьогодні виробників, різного віку й різних моделей. Цілодобово приймаємо виклики на перевірку, якісне підключення та професійну установку пральних автоматичних машин (адекватна ціна цих послуг у Калуші вас приємно здивує) різних торгових брендів: Арістон (Ariston), Беко (Beko), Кайзер (Kaiser), Хувер (Hoover), Рейнфорд (Rainford), Віарус (Viadrus), Горенье (Gorenje), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Атлант (Atlant), Вірпул (Whirlpool), Малютка, Ханса (Hansa), Вестфрост (Vestfrost), ЛЖ (LG), Сатурн (Saturn), Самсунг (Samsung), Канді (Candy), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Електролюкс (Electrolux), Прівілег (Privileg), Мідеа (Midea), Баукнехт (Bauknecht), Зануссі (Занусі / Zanussi), Бош (Bosch), Міле (Miele), Делфа (Delfa), Сіменс (Siemens) і багатьох інших. Вас цікавить якісне, оперативне й недороге встановлення вашої домашньої пралки у Калуші? Без вагань звертайтеся в сервіс побутових послуг Master911.

Майстри сервісу домашнього ремонту Master911

Усі виконавці нашого сервісу перед тим, як приступити до роботи обов'язково проходять професійну підготовку на можливість виконання сервісних послуг замовникам, а після закінчення складають профільний іспит. Зазвичай 15-20 зі 100 кандидатів вдається набрати прохідний бал (4,5 і більше) і приступити до виконання замовлень.

Фахівці приходять з власними інструментами, якщо з'являється необхідність, відразу забирають вашу апаратуру в сервісну майстерню. Будь-який з фахівців Master911 демонструє доброзичливість, не використовує лайливу лексику, не курить і відповідально ставиться до виконання професійних обов'язків. Наші майстри забезпечують порядок на робочому місці, а після закінчення надання послуги проводять прибирання.

Яким чином формується тариф?

Вартість вирівнювання, встановлення, перевірки, підключення домашньої пральної машини у Калуші, як і ціна техобслуговування, а часто й типових ремонтних послуг (без вартості деталей / запчастин, які потребують заміни та транспортних витрат), чітко розписані в нашому прейскуранті.

При подачі замовлення на виклик фахівця, ми незмінно ставимо кілька уточнювальних питань, щодо виробника обладнання, модифікації, віку, а також причини виклику техніка. Все це робиться з такою метою, щоб точно зорієнтувати свого замовника в ціні необхідної послуги.

До того ж кожен фахівець здатний з усіма подробицями пояснити, яким способом визначається ціна за оперативне встановлення або якісне підключення домашніх пральних машин у Калуші. Названа майстром сума обов'язково буде відповідати зазначеній в нашому прайс-листі.

Що Ви отримаєте?

Подаючи заявку на монтаж / демонтаж пральної машинки у Калуші в сервісі Master911, Ви отримаєте.

  • Екстрений приїзд майстра на вашу адресу та ефективне проведення необхідних робіт.
  • Гарантовану перевірку якості послуг, наданих нашими майстрами. У випадках виникнення різних питань, побажань або зауважень повідомляйте про них в сервіс Master911. У тих виняткових випадках, коли в діяльності майстра будуть виявлені навіть наймізерніші проблеми, він їх обов'язково виправить.
  • Виконання початкового циклу, ідеального вирівнювання та приєднання до водопостачання, каналізації, електромережі пралки у Калуші за прозорою та розумною ціною від усіх загальновідомих компаній, будь-яких модифікацій і років випуску.

Виконуємо заявки у Калуші, з виїздом по Івано-Франківській області

Виїзд можливий по м. Калуш

Досвідчені, приємні в спілкуванні й делікатні професіонали виконають підключення домашньої пральної машинки у Калуші при зверненні в сервіс Master911. Якщо ви живете в межах міста Калуш, значить протягом 3-х годин, ви можете сподіватися на прибуття майстра та підключення пральної машини за розумною ціною у Калуші.

Виїзд в передмістя Калуша

Коли Вам потрібен ремонт, встановлення або налагодження пральних побутових машинок у Калуші (), то прибуття майстра в передмістя займе більше часу, орієнтовно, 4-5 годин.

Робота на виїзді в населені пункти по Івано-Франківській області

Практично у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) наш маркетплейс Master911 завжди має своїх кваліфікованих фахівців, тому сервіс побутового ремонту робить цілком можливим прибуття професіонала на виклик в день оформлення замовлення.

Скориставшись нашими послугами, ви зможете заощадити на автотранспортних витратах, а також скоротите період очікування для підключення, налаштування й установки пралки Bosch, Saturn, Candy, Gorenje або інших моделей. У деяких ситуаціях, обумовлених сезонною зайнятістю, прихід нашого техніка, можливо, буде перенесений на інший день.