Ремонт газової колонки у Калуші

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Калуш та передмісті з виїздом по Івано-Франківській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Калуші

Відгуки по ремонту газових колонок у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність газових колонок приносить ряд незручностей. Головною метою стає пошук виконавця, який би міг швидко полагодити газовий агрегат.

Ремонт газових колонок

При виявленні неполадки в процесі експлуатації різного газового обладнання, в тому числі й газової колонки, за жодних обставин неприпустимі власноручні спроби виправлення. Всякі роботи, наприклад монтаж газової колонки, діагностичне обстеження, виправлення неполадки або техобслуговування, зобов'язаний виконувати компетентний виконавець з достатніми технічними навичками, знаннями, здібностями, який має спеціальний допуск.

Як проходить техобслуговування, діагностика й ремонт

Прибувши за потрібною адресою, майстер з ремонту газових колонок у Калуші вдома у замовника проводить перевірку роботи, діагностику й візуальний огляд обладнання. Після оцінки та узгодження з замовником характеру збою, ціни, обсягу робіт розпочинає роботу з виправлення.

Поширені несправності проточного газового водонагрівача

Як показує практика, безліч неполадок газових колонок може бути результатом несвоєчасного техобслуговування, невиконання рекомендацій, зазначених виробником в інструкції, порушення правил експлуатації техніки.

У замовленнях на виклик техніка досить часто фігурують такі несправності:

 • у процесі роботи обладнання чути різні звуки, схожі на удари, міні-вибухи або потріскування;
 • колонка не вмикається або полум'я відразу ж після розпалу гасне;
 • колонка почала коптити, сиплеться чорна сажа;
 • поганий підігрів води, оскільки фактична її температура не відповідає встановленій;
 • відчувається специфічний запах газу;
 • недостатній напір води;

Багатьох несправностей ви зможете уникнути, якщо систематично виконувати профілактичні заходи, чистку газової колонки та плановий огляд газового обладнання.

У сервіс Master911 можна звертатися цілодобово, щоб отримати професійну консультацію і запросити майстра з установки й ремонту газових колонок у Калуші для виконання повного спектра профілактичних, ремонтних і діагностичних робіт.

Чому обирають нас?

 • Договір. Після закінчення роботи видаємо акт про виконання сервісних послуг і квитанцію.
 • Затверджена і фіксована ціна. Ціни на ремонт газових колонок у Калуші завжди відповідають прейскуранту і не змінюються після приходу майстра.
 • Гарантія. Гарантовані зобов'язання виконавця на надані послуги з ремонту та замінені запчастини, прилади, деталі.
 • Розумні ціни. У нас середньоринкові, обґрунтовані та прозорі розцінки, відповідні майстерності фахівця. Ви з точністю будете знати вартість ремонту газового обладнання ще до приїзду нашого техніка.
 • Чистота й порядок. Наведення порядку в кінці ремонту, в сервіс входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Експрес приїзд. Приїжджаємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Комфортна оплата. Можливість розрахунку безготівковим переказом, банківською картою або готівкою.
 • Приймання замовлень в режимі 24/7. Звертайтеся в будь-який зручний час.

Із сервісом Master911 ви зможете захистити себе від некомпетентних, недосвідчених і неперевірених майстрів, а також підстрахуватися від зайвих витрат на виконання ремонтних робіт. Ми контролюємо весь процес від початку робіт до кінця, виконуємо роль посередника при розв'язанні різних спірних питань і докладно підходимо до підбору фахівців, з якими співпрацюємо.

Ми ремонтуємо проточні водонагрівачі різного віку, марок і моделей

Сервіс побутових послуг з ремонту газових колонок у Калуші Master911 оформляє замовлення на проведення повного ряду робіт з техобслуговування, ремонту та діагностування проточного газового водонагрівача різного ступеня складності фактично від усіх знаменитих на сьогодні виробників: Горенье (Gorenje), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Бош (Bosch), Грандіні (Grandini), Сакура (Sakura), Піраміда (Pyramida), Юнкерс (Junkers), Селена (Selena), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Термолайн (Termoline), Кайзер (Kaiser), Беретта (Берета / Beretta), Аміна (Amina), Міле (Miele), Іммергаз (Immergas), Мора (Mora), Еталон (Etalon), Крауф (Krauf), Протерм (Protherm), Атон (Aton), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Демрад (Demrad), Херманн (Hermann), Рока (Roca), Аквахіт (Aquaheat), Термона (Thermona), Діон (Dion), Рода (Roda), Матрікс (Matrix), Самсунг (Samsung), Термекс (Thermex), Данко (Danko), Мілла (Міла / Milla), Астон (Aston), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термо Альянс (Thermo Alliance), Саванна (Савана / Savanna), Атлантік (Atlantic), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Віссманн (Вісман / Viessmann), Росс (Ross), Новатек (Nova Tec), АЕГ (AEG), Львів, Зануссі (Занусі / Zanussi), Нева (Neva), Нескар (Neckar), Роктерм (Rocterm), Вестен (Westen) та інших.

Ціна ремонту водонагрівача у Калуші

Вартість типових (стандартних) послуг з ремонту, установці або заміні газової колонки у Калуші відома до появи техніка, коли аварія нестандартна (незвичайна), в такому випадку сума розраховується після діагностичних робіт. Тільки таким чином можна встановити несправність і виявити, яка послуга потрібна (наприклад, ремонт блоку управління, редуктора чи водяного вузла газової колонки). При складанні кошторису береться до уваги ціна компонентів, витратних матеріалів, запасних частин, приладів, які підлягають заміні, серйозність проблеми й загальний обсяг потрібних робіт. Логічно, що ціни на ремонт блоку розпалювання, електромагнітного клапана або теплообмінника газової колонки будуть відрізнятися між собою.

Прибуваємо за викликом в усі райони міста Калуша і також в передмістя

Ми готові надавати послуги для районів Калуша. Наш сервіс послуг бере замовлення на виконання швидкого, безпечного і якісного ремонту проточного водонагрівача цілодобово.

Виїзд техніка по місту у Калуші

Якщо потрібен виклик техніка в межах Калуша, то вже через 3-4 години після оформлення замовлення на виклик прибуває наш кваліфікований, досвідчений і перевірений майстер.

Виїзд техніка в передмістя Калуша

У випадку, якщо наш замовник проживає в передмісті Калуша, тоді прибуття фахівця може зайняти близько п'яти-шести годин.

Виїзд по Івано-Франківській області

Практично у всіх населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) є наші підготовлені, досвідчені, перевірені техніки, тому на приїзд майстра можна очікувати в день подачі замовлення. Оформляючи заявку на обслуговування й терміновий ремонт газової колонки у майстрів нашого маркетплейса, ви дійсно економите час, нерви та транспортні витрати. Оскільки в сезон імовірна інтенсивна завантаженість, то виклик може перенестися на наступний день.