Обслуговування газового котла у Калуші

від 550 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «обслуговування газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по обслуговуванню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Запуск газового котла

Річне обслуговування газового котла

Діагностика газового котла

Утилізація газових котлів

Скупка газових котлів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на обслуговування газових котлів у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по обслуговуванню газових котлів у Калуші

Відгуки по обслуговуванню газових котлів у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Обслуговування газової апаратури (котлів) зазвичай враховує три види робіт:

 • Екстрене техобслуговування, необхідність у виконанні якого обумовлена несправністю газового котла.
 • Щорічні планові заходи, які проводяться перед стартом сезону опалення.
 • Комплексне ТО - робиться раз в один-два роки. Ця послуга в себе враховує: монтаж сальників, заміну клапанів, перевірку вентиляторів, промивку теплообмінника.

Сервіс та діагностика газових котлів по вашій адресі у Калуші проводиться з метою своєчасного виявлення елементів, що вимагають виконання ремонтних робіт, заміни або регулювання, це усуне загрозу формування трудомісткої несправності та відмови в роботі котельної системи (саме під час опалювального сезону).

Master911 пропонує широкий реєстр якісних сервісних послуг з обслуговування, ремонту та діагностики газового котла у вас вдома різних модифікацій: Різон (Reeson), АОГВ Житомир, Бош (Bosch), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Тіберіс (Tiberis), Сіменс (Siemens), Демрад (Demrad), Нав'єн (Navien), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Геліос (Helios), Сайм (Сім / Sime), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Соллі (Солі / Solly), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Ренс (Rens), Нобель (Nobel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термона (Thermona), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Маяк, Беретта (Берета / Beretta), Самсунг (Samsung), Фондітал (Fondital), Новатек (Nova Tec), Хай Терм (Hi-Therm), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Віссманн (Вісман / Viessmann), Елексія (Elexia), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Роктерм (Rocterm), Атем (Аtem), Будерус (Buderus), Арістон (Ariston), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), АЕГ (AEG), Радіант (Radiant), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Юнкерс (Junkers), Колві (Kolvi), Вестен (Westen), Тепловест (Teplowest), Херманн (Hermann) та інших.

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911

Кожен з наших фахівців перед початком співпраці проходить навчання з питань роботи з клієнтами та складає іспит.

Техніки Master911 характеризуються ввічливістю, пунктуальністю, серйозним ставленням до роботи, не вживають нецензурну лексику та не мають негативних звичок. В процесі виконання ремонтних робіт вони підтримують чистоту, а по завершенні обов'язково проводять прибирання. Допускається до роботи лише менша частина претендентів, всього п'ятнадцять зі ста, - тільки ті, у яких середній отриманий бал не нижчий, ніж 4,5.

Яким способом вираховується розцінка?

Загалом практично в ста відсотках ситуацій вартість професійного обслуговування обігрівальних газових котлів у вас вдома у Калуші незрівнянно менша, ніж відновлення при відмові в роботі газового обладнання, - в середньому на вісімдесят відсотків.

Розцінки на кожну з типових послуг (наприклад, ціна обслуговування та діагностики побутових газових пристроїв (котлів)), без урахування транспортних витрат і вартості приладів, деталей, запасних частин, які в ході проведення ремонту можуть підлягати заміні, зазначено в прайс-листі.

Щоб точніше Вас зорієнтувати у приблизній ціні майбутніх робіт, в процесі оформлення замовлення ми ставимо уточнювальні питання про вашу техніку та причину виклику майстра. Такий аспект відкидає можливість невідповідності в розцінці, названої техніком вже у вас вдома, та тієї, яка зазначена в прайсі.

Трапляються моменти, коли через неправильний опис утвореної проблеми або внаслідок нечітких "ознак" несправності встановити вид, складність і обсяг необхідного ремонту неможливо. В такому випадку повна кошторисна вартість може бути повідомлена майстром після проведення ним обстеження апаратури.

Сервіс домашнього ремонту Master911 постійно перевіряє чинні середньоринкові ціни та контролює звітні форми своїх виконавців за всіма виконаними замовленнями. Гарантуємо, що зазначена сума буде точно збігатися з цінами, вказаними в прайсі.

Що Ви отримуєте в результаті?

Роблячи замовлення на сервісне обслуговування, професійний ремонт або налагодження газових приладів (котлів) у Калуші в Master911, Ви отримуєте:

 • Надання кваліфікованих робіт з підтримки практично всіх видів котлів: одноконтурних, двоконтурних, підлогових і настінних (навісних).
 • Систематичний контроль якості наданих нашими майстрами сервісних послуг. При виникненні питань, зауважень або побажань, звертайтеся до нас, у разі виявлення різних недоліків виконавець їх виправить.
 • Терміновий прихід техніка і швидке проведення техобслуговування газового пристрою.

До того ж, звертаючись до нас, завжди очікуйте на:

 • Роботу без вихідних, свят і перерв. Цілодобове приймання заявок в робочі, святкові й вихідні дні.
 • Службу підтримки. У випадку, якщо ви незадоволені наданою послугою, звертайтеся в службу техпідтримки, і ми зможемо допомогти розв'язати проблемний момент.
 • Швидку обробку заявок. Прихід техніка протягом 3-х годин.
 • Гарантійні умови. На надані послуги й замінені запасні частини, деталі та прилади поширюється гарантія.
 • Розумну вартість. Справедливу, середньоринкову, прозору та доступну оплату послуг, відповідну досвіду техніка.
 • Фіксовану ціну в договорі. Техобслуговування газового обладнання (котла) в нашому сервісі має зафіксовану в прайсі вартість, яка залишається незмінною.
 • Договір. По завершенні виконання завдань Ви підписуєте акт виконаних послуг.
 • Дотримання чистоти в процесі роботи. Ретельне прибирання техніком свого місця роботи після ремонту або техобслуговування.
 • Гнучку оплату. Можливість розрахунку готівкою, банківською картою або безготівковим переказом.

Робота з замовлення на виклик фахівця ведеться у Калуші і по Івано-Франківській області

Наші професіонали працюють в передмістях Калуша

Якщо вам треба замовити діагностику, обслуговування, налагодження або ремонт газового котла у себе в приватному будинку у Калуші, то прихід професіонала за потрібною адресою зажадає більше часу, орієнтовно від чотирьох до п'яти годин.

Обслуговуємо газові агрегати в місті Калуш

Якщо вас цікавить технічне обслуговування газового пристрою, і ви живете в межах Калуша, тоді вже через три-чотири години з моменту оформлення замовлення слід очікувати на приїзд виконавця.

Працюємо з виїздом по Івано-Франківській області

В сервісі послуг Master911 працюють техніки з більшості міст, сіл, селищ Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), що робить можливим прибуття професіонала протягом дня оформлення заявки.

Наша компанія побутових послуг з ремонту, налагодження та обслуговування опалювальної апаратури (газових котлів) у вас вдома у Калуші надає своїм замовникам можливість серйозно зекономити транспортні витрати й час.