globe ru

Ремонт бойлера у Калуші

від 350 грн

Як замовити? Просто залиши заявку. Попередня вартість ремонту бойлера стане відома після наших уточнюючих питань та не включає вартість запчастин. Фінальну ціну озвучує майстер після проведення діагностики бойлера на дому (або по надісланих фотографіях). Майстер надає Акт виконаних робіт та гарантію на свою роботу. Приїде вчасно, стежить за чистотою робочого місця.

contract Фіксуємо ціну warranty Гарантія до 12 місяців

Прайс лист

Бойлер
Назва Вартість
Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері Індивідуально
Заміна терморегулятора в бойлері Індивідуально
Заміна термостата бойлера Індивідуально
Заміна фланця в бойлері Індивідуально
Усунути протікання в бойлері Індивідуально
Ремонт терморегулятора бойлера Індивідуально
Чистка предохранительного клапана в бойлере Індивідуально
Діагностика бойлера Індивідуально
Утилізація бойлера Індивідуально
Скупка бойлерів Індивідуально
Ремонт термостата бойлера Індивідуально
Заміна анода у бойлері Індивідуально

Ціни на Ремонт бойлера у Калуші

Назва Вартість
Ремонт бойлера від 350 грн
Встановлення бойлера від 650 грн
Чистка бойлера від 450 грн
Заміна ТЕНа бойлера від 300 грн
Обслуговування бойлера від 350 грн
Потрібна допомога з підбором майстра?
Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра
Наші переваги
 • Страховка Страховка компенсація збитків до 1000 грн
 • Без вихідних Приймаємо замовлення 24/7. Робота виконується 1-2 год.
 • Гарантія Гарантія від 2 тижнів до 12 місяців
 • Швидкість виконання Робота виконується 1-2 год.
 • Економія до 30% Ми працюємо по всій Івано-Франківській області. Економія до 30% на транспортних витрат
 • Приїзд в день замовлення Ми працюємо по всій Івано-Франківській області
* Більш детальні умови описані в Договорі оферти для клієнта

Питання / Відповіді

Так, термін гарантії до 12 місяців. Якщо протягом цього часу щось зі зробленого майстром зламається, то майстер виправить все за свій кошти.
 • master-icon.svg
  780 майстрів

  з перевіреними документами

 • clients-icon.svg
  1805 клієнтів

  замовили майстра за останній рік

 • satisfaction-icon.svg
  93% задоволених клієнтів

  замовили майстра за останній рік

Відгуки наших клієнтів

Середня оцінка: 0
На, основі 0 відгуків
Щоб, переконатися, що майстер виконав роботу добре, або щоб розібратися в спірній ситуації збираємо зворотні відгуки після кожного замовлення.

Ми працюємо по всій Івано-Франківській області

Всі міста Івано-Франківській області
Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця

Несправності, що часто зустрічаються при роботі водогрійного обладнання

 • Потрібна заміна терморегулятора (термостата) бойлера. У тому випадку, коли в роботі термореле стався збій, рідина не зможе прогріватися до встановленої температури або починає перегріватися, що призведе до перевитрати електроенергії та інших малоприємних наслідків.
 • Перевірка, ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо не виходить запустити, чути сторонні звуки або слабо підігріває воду, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Досить частою причиною того, що електронагрівальний прилад покрився осадами у вигляді накипу, є висока інтенсивність експлуатації, погана вода, фізичне зношення. Отже, необхідно виконувати чистку, профілактику, огляд, а при необхідності й заміну старих компонентів.
 • Заміна анода в бойлері. Єдиним захистом стінок ємності для води і зварних швів від електрохімічної корозії та поступового руйнування служить анод, зроблений з магнієвого сплаву. Якщо заміна магнієвого анода робиться не вчасно, тоді настає момент, коли дана ситуація (при наявності у воді дрібних суспензій, солей та іржі) веде до руйнування емалевого шару або стінок бака, що в результаті може послужити причиною протікання ємності водонагрівача.
 • Потрібна заміна зворотного клапана бойлера. Коли тиск в магістралі не перевищує нормативний, а зворотний клапан тече, то це означає, що за термін роботи він забивається частинками накипу або іржі. Для розв'язання проблеми потрібна заміна клапана.
 • Ремонт, перевірка або заміна датчика температури в бойлері. У тому випадку, якщо термодатчик в бойлері поламався, це означає, що потрібно його замінити. Ознаки несправності: не вимикається підігрівання, постійні зміни параметрів на моніторі, на екрані приладу світиться помилка, невідповідність виставленої температури води.

Увага!

 • Не потрібно ремонтувати водонагрівач своїми руками. Не намагайтеся самостійно зробити ремонт бойлера вдома, дотримуючись порад з відео на youtube. Фірми-виробники бойлерів категорично не рекомендують керуватися подібними джерелами. Як показує практичний досвід, самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до ще складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся послугами сумнівних майстрів. Сервісна послуга з ремонту бойлера, надана фахівцем сумнівної кваліфікації - ризикована витівка, також, як і самостійний ремонт. Це обумовлено тим, що такі "спеціалісти" не дають жодних письмово оформлених гарантій на виконані послуги та, крім того, не завжди готові брати відповідальність на себе.

  Досить часто, якщо обладнання заново поламається, то в більшості випадків вони не поспішають приходити або з такими майстрами наразі немає контакту. Ми можемо запропонувати ввічливих, навчених, перевірених, надійних і пунктуальних фахівців з величезними навичками в роботі, починаючи від монтажу, обслуговування, очищення й аж до складного ремонту!

Співпрацюємо практично з усіма відомими виробниками: Атлантік (Atlantic), Індесіт (Indesit), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Чайка), Гарантерм (Garanterm), Ферролі (Феролі / Ferroli), Тессі (Tesy), Новатек (Nova Tec), Арістон (Ariston), Горенье (Gorenje), Бош (Bosch), Зануссі (Занусі / Zanussi), Атлант (Atlant), Хай Терм (Hi-Therm), Термал (Termal), Аміна (Amina), Термет (Termet), Галмет (вулкан / Galmet), Баксі (Baxi), Атмор (Atmor), Термона (Thermona), Віллер (Willer), Термекс (Thermex), Електролюкс (Electrolux), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), АЕГ (AEG), Раунд (Round), Рода (Roda) і масою інших!

Переваги сервісу Master911

Кожен клієнт може розраховувати на підготовленого майстра, який зможе надати цілий ряд послуг з обслуговування, чищення, установки, ремонту або діагностики бойлера всіх відомих марок і різної складності!

Кілька найбільш важливих позитивних якостей сервісу послуг з ремонту бойлерів у Калуші Master911:

 • Присутність договору. Після закінчення підписується акт виконаних послуг.
 • Цілодобове приймання заявок. Ми працюємо в режимі 24/7, звертайтесь цілодобово.
 • Кілька варіантів оплати. Варіанти оплати за послуги банківською карткою, готівкою або безготівковим переказом.
 • Гарантія. Умови по гарантії на надані послуги і поставлені вузли, блоки, запчастини, деталі.
 • Екстрений приїзд. Прибуваємо за вказаним місцем проживання протягом 3-4-х годин.
 • Розумні ціни. У нас демократичні ціни, які відповідають досвіду фахівця. Ви зможете з'ясувати точно, яка вартість ремонту бойлерів у Калуші, ще до того моменту, як прибуде наш фахівець.
 • Фіксована вартість послуг. Ціна ремонту бойлерів у Калуші відповідає узгодженому прейскуранту і не змінюється після приїзду техніка.
 • Чистота, компетентність, ввічливість, акуратність, відповідальність і пунктуальність наших виконавців. По завершенні робіт в реєстр сервісних послуг входить неодмінне прибирання місця роботи.

Як замовити майстра?

А замовити майстра з ремонту бойлерів у Калуші дуже швидко, просто, зручно і легко, на весь процес займає не більше2-3 хвилин:

 1. Подача заявки. Скласти замовлення на виклик техніка з ремонту водонагрівачів у Калуші слід по дзвінку або залишивши повідомлення на web-сайті.
 2. Потрібно відповісти на запитання. При оформленні заявки необхідно відповісти на деякі питання. Після цього наш оператор зможе відповісти на ваше питання щодо вартості (наприклад, "як довго чекати приїзду виконавця, скільки коштує заміна термореле, яка ціна ремонту бака бойлера?").
 3. Прибуття техніка плюс послуга. Через 2-3 години після реєстрації заяви фахівець виїжджає за адресою клієнта для надання сервісних послуг.

Виклик виконавця з ремонту водонагрівача у Калуші та Івано-Франківської області

Терміново потрібна діагностика, ремонт, обслуговування або налаштування водонагрівача у Калуші? Ви зможете на нас розраховувати - даємо гарантію, оригінальні запчастини, у нас фіксовані ціни, вирішуємо питання за 1 приїзд!

Виклик спеціаліста по Калушу

Коли ви робите замовлення на виїзд по місту Калуша, то приїжджаємо в середньому протягом 3-х годин після отримання заяви.

Виклик спеціаліста в передмістя Калуша

Виїзд техніка в передмістя Калуша () може зайняти в середньому 4-5 годин.

Можливість виїзду техніка по усіх селищах, селах і містах Івано-Франківської області

Фахівці сервісу домашнього ремонту Master911 проживають у багатьох селах, містах і селищах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), у зв'язку з цим, як правило, ми приходимо в той же день!

Заходьте на сайт або телефонуйте в сервіс домашньої техніки Master911 вже зараз і будьте впевнені в екстреному отриманні, позитивному результаті і високій якості наданих сервісних послуг від ввічливих, навчених, перевірених, пунктуальних і відповідальних майстрів!