Встановлення газового котла у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «встановлення газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по встановленню газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Заміна газового котла

Підключення одноконтурного газового котла

Підключення газового котла до системи опалення

Встановлення газового котла (монтаж)

Встановлення настінного газового котла (навісний)

Встановлення підлогового газового котла

Підключення двоконтурного газового котла

Підключення газового котла до димоходу

Підключення газового котла до електромережі

Підключення газового котла до газопроводу

Паралельне підключення газового і електричного котла

Підключення програматора до газового котла

Демонтаж газового котла

Заміна підлогового газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на встановлення газових котлів у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по встановленню газових котлів у Калуші

Відгуки по встановленню газових котлів у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Монтаж газових котлів у Калуші повинен проводитися з суворим дотриманням узгоджених норм, пожежної безпеки й порядку виконання всіх робіт кваліфікованим, перевіреним, досвідченим техніком, що володіє необхідним допуском.

Монтажні роботи з кріплення, перевірки, врізання та встановлення газового котла ведуться поетапно:

 1. Навіс газового котла. Більшу частину видів кріплять до стіни за допомогою спеціальних тримачів (кронштейнів), що додаються в комплекті. До установленої газової техніки приєднують димар для виведення продуктів згоряння. До вибору приміщення висувається ряд рекомендацій: відсутність легкозаймистих матеріалів, покриттів, виробів, наявність вікна з кватиркою та присутність гарної системи вентиляції.
 2. Під'єднання котла до контуру системи. Монтаж побутового газового котла передбачає попередню установку фільтру для очищення води, це виконується перед підключенням контуру опалення й необхідно для захисту від можливих часток сміття, без чого котел може швидко відмовити.
 3. Підключення опалювального котла до загальної системи водопостачання. Такий крок виконується аналогічно, як підключення до опалювальної системи.
 4. Приєднання до газової труби. При підключенні опалювального агрегату до газу потрібно дотримуватися норм установки газового котла у Калуші, застосовувати фільтри, герметизувати стики паклею або жовтою фум-стрічкою. Для комунікаційної зв'язки використовується металевий гофрований шланг.
 5. Обов'язкова перевірка герметичності. Тільки після завершення належної ревізії герметичності всіх стиків можна виконати перший запуск газового котла.

Виконавці сервісу послуг Master911 володіють досвідом робіт з котлом майже від усіх знаменитих компаній: Термет (Termet), Новатек (Nova Tec), Геліос (Helios), Горенье (Gorenje), АЕГ (AEG), Роктерм (Rocterm), Сайм (Сім / Sime), Део (Daewoo), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Рока (Roca), Термона (Thermona), Електролюкс (Electrolux), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Термекс (Thermex), Вольф (Wolf), Соллі (Солі / Solly), Маяк, АОГВ Житомир, Тіберіс (Tiberis), Бош (Bosch), Баксі (Baxi), Демрад (Demrad), Протерм (Protherm), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Кітурамі (Kiturami), Атон (Aton), Елексія (Elexia), Шафутекс (Chaffoteaux), Тепловест (Teplowest), Грандіні (Grandini), Арістон (Ariston), Хай Терм (Hi-Therm), Колві (Kolvi), Бонжуані (Bongioanni), Вестен (Westen), Беретта (Берета / Beretta), Данко (Danko), Сіменс (Siemens), Атем (Аtem), Нав'єн (Navien), Будерус (Buderus), Нобель (Nobel), Самсунг (Samsung), Херманн (Hermann), Індесіт (Indesit), Різон (Reeson), Фондітал (Fondital), Ренс (Rens), Вулкан (Vulkan), Юнкерс (Junkers), Рода (Roda), Шафуто (Chaffoteaux), Радіант (Radiant), Іммергаз (Immergas), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida).

Як буде формуватися ціна?

Виконавці сервісу побутового ремонту Master911 чесно дотримуються затвердженого прайс-листа, це відкидає шанс усіляких підтасувань з вартістю. Ціна будь-якої нашої послуги прозора, фіксована й абсолютно справедлива.

Щоб розрахувати, до якого виду віднести необхідну послугу або помічену несправність, при оформленні замовлення ми задаємо замовнику уточнювальні питання.

На основі прийнятих від замовника відповідей ми визначаємо, що це:

 • Стандартні (типові) послуги/неполадки. У подібних випадках ціна послуги (зокрема, вартість установки газового котла) завжди відома завчасно, ще до приходу майстра, вона зафіксована та не змінюється.
 • Нестандартні (непросто встановити) послуги/неполадки. Якщо заздалегідь немає можливості встановити складність необхідних майбутніх робіт, в такому випадку ми зможемо зорієнтувати у приблизній ціні, точний кошторис буде підраховано фахівцем вже після проведення діагностики. Ми гарантуємо, що ціна буде точно відповідати затвердженому прайс-листу!

На кінцеву вартість послуги з пуску, налагодження, монтажу/демонтажу газового котла у Калуші ще впливають автотранспортні витрати й вартість використовуваних матеріалів.

Що отримають клієнти нашого сервісу?

Ключові досягнення сервісу послуг наших перевірених, професійних і надійних майстрів:

 • Надання акту виконаних робіт і гарантії на всі послуги;
 • Допустимість розрахунку зручним для замовника способом;
 • Обов'язкове прибирання майстром свого робочого місця після завершення справи;
 • Цілодобовий режим приймання заявок 24/7;
 • Надання консультації та даних про загальну ціну установки газового котла та інші необхідні послуги;
 • Швидке реагування - протягом 3 годин;
 • Обізнаність, пунктуальність, акуратність і доброзичливість майстрів;
 • Розумні, фіксовані, прозорі та обґрунтовані розцінки.

Додаткові переваги побутового сервісу Master911:

 • Широкий вибір послуг в одному місці. Сервіс Master911 надає великий спектр професійних послуг з виправлення домашнього обладнання та всякого виду робіт. Також можна звернутися до нас для реставрації ванн, вивезення сміття, складання меблів, транспортування різних вантажів, проведення будівельних, електромонтажних, оздоблювальних, клінінгових, сантехнічних та інших видів діяльності, що дозволяє в кожному окремому випадку звертатися за допомогою в надійний сервіс Master911, замість того, щоб кожен раз відшукувати нового виконавця на інших (іноді й незнайомих) сайтах.
 • Гарантія. Ми надаємо гарантійні умови на всі сервісні послуги, а також на замінені в процесі ремонтних робіт деталі, прилади, запасні частини та комплектуючі.
 • Договірні відносини. Після того як сервісні послуги надані, наші замовники підписують акт виконаних робіт.
 • Практичний досвід роботи в даній області. У нас працюють виключно підготовлені, надійні, перевірені техніки, які володіють багаторічним досвідом і необхідними доступами до побутової газової техніки. Перед співпрацею ми перевіряємо дані паспорта, приймаємо іспит, проводимо співбесіду.
 • Миттєва обробка заявок. Залишивши заявку на перший пуск, монтаж, демонтаж старої техніки або підключення газового котла у Калуші, замовник за кілька хвилин отримає підготовленого, перевіреного, надійного виконавця, який знаходиться поруч. Наша логістика дає можливість техніку прийти через 2-3 години після отримання заявки.

Як викликати майстра з установки побутових газових котлів у Калуші додому?

 1. Оформте заявку на виклик. Безпосередньо на сайті або зв'язавшись із нами в телефонному режимі.
 2. Дайте відповідь на ряд основних уточнювальних питань. На основі прийнятих додаткових відомостей щодо вашої побутової техніки та потрібної послуги ми надамо консультацію та зорієнтуємо в ціні необхідних робіт ще до приходу спеціаліста.
 3. Безпосередньо надання послуг. В середньому протягом 3-х годин після обробки замовлення фахівець виїжджає за вашою адресою. Приблизна тривалість ремонту - від півтори до двох годин.

Виклик пунктуального, надійного, досвідченого майстра у Калуші і Івано-Франківській області

Якщо Вам необхідна установка газових котлів у Калуші, пробний пуск, демонтаж котла або заміна старої техніки, телефонуйте в сервіс послуг надійних фахівців Master911.

Виїзд техніка в передмістя Калуша

На прибуття техніка в передмістя Калуша, можливо, буде потрібно трохи більше часу - близько п'яти-шести годин.

Виїзд спеціаліста по місту у Калуші

Клієнтам, які живуть в районах міста Калуша, потрібно чекати приходу кваліфікованого спеціаліста з допуском до проведення даного виду робіт вже через 3-4 години після оформлення заявки.

Виїзд майстра по Івано-Франківській області

Практично в усіх селах, селищах, містах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) проживають наші перевірені, підготовлені, досвідчені фахівці, завдяки чому на прихід майстра можна сподіватися того ж дня, коли подали замовлення.

Забезпечуємо своєчасні, якісні та професійні послуги для населення за розумною ціною на монтажні роботи газової техніки у Калуші - телефонуйте!