Ремонт газової духовки у Калуші

від 300 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт газової духовки». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту газових духовок

Назва послуги Середня вартість

Заміна / Ремонт дверцят духовки

Заміна термопари газової духовки

Ремонт духовки (духової шафи)

Встановлення газового духової шафи (монтаж)

Підключення газової духової шафи

Демонтаж вбудованої духової шафи

Заміна / Ремонт ручки духовки

Заміна / Ремонт ущільнювача духовки

Заміна скла духовки

Заміна лампи в духовці

Ремонт плати управління духової шафи (модуля)

Ремонт петлі дверцят духовки

Ремонт перемикача режимів духовки

Цінові пропозиції по ремонту газових духовок від найкращих майстрів у Калуші

Ігор null

Був(ла) на сайті місяць тому
+12

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Богдан null

Був(ла) на сайті місяць тому
+13

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Михайло В

Був(ла) на сайті місяць тому
+10

0 0 відгуків
Недостатньо даних для ціноутворення

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових духовок у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту газових духовок у Калуші

Відгуки по ремонту газових духовок у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Помітивши збій при експлуатації, не треба відразу пробувати лагодити духову шафу власноруч, тому що непрофесійні дії з будь-якими газовими агрегатами здатні привести до дуже сумних наслідків. Пропонуємо робити ремонт духовки підготовленим майстрам, які мають достатній досвід, набуті навички й технічні знання, а крім того, мають допуск до здійснення подібного виду робіт.

Найбільше в отриманих заявках замовників фігурують такі причини для скарг на відмову в роботі духової шафи:

  • Після того як опускається ручка управління пальником, вона незвично "розбовталася", а язик полум'я в газовій духовці гасне. Наш технік оперативно розв'яже таку проблему способом виправлення механізму або ж заміни обламаної ручки.
  • Газова духовка або загасає одразу після відпускання ручки, або зовсім не запалюється. Нерідко причина подібного збою - забивання форсунки пальника.
  • Накопичений нагар засмічує отвір жиклера, через що виходить спад подачі газу. В результаті недостатня інтенсивність полум'я не може розігріти термодатчик. В цьому варіанті досвідчений фахівець почистить пальник або, в разі потреби, замінить її.
  • Через якийсь інтервал часу після включення духовки гасне полум'я. Провівши діагностику, ретельне обстеження та зовнішній візуальний огляд газової духовки, технік з великою часткою ймовірності помітить дефект терморегулятора. Залежно від того факту, що стало причиною проблеми, терморегулятор встановлюють новий або регулюють.
  • Духова шафа загоряється, тільки вогонь або слабо горить, або гасне. Причиною цієї некоректності в роботі духової шафи зазвичай буває необдуманий перехід на газ нижчого тиску.
  • Полум'я пальника гасне відразу ж, як тільки буде відпущена кнопка або ручка. Швидше за все, проблема знаходиться в несправності електромагнітного клапана або ж зміщення датчика температури.

Якщо вам потрібен безпечний, кваліфікований і швидкий ремонт, монтаж або регулювання, обслуговування, налагодження, підключення духовки чи плити Арістон, Індезіт, Гореньє, Гефест або Ханса, відразу ж телефонуйте в сервіс Master911.

Фахівці нашого сервісу мають багаторічний досвід в ремонті, підключенні, технічному обслуговуванні й монтажі різного ступеня складності газової духовки: Бош (Bosch), Грета (Greta), Кайзер (Kaiser), Норд (Nord), Аміка (Amica), Смег (Smeg), Дружківка, Горенье (Gorenje), Вірпул (Whirlpool), Ханса (Hansa), Індесіт (Indesit), Фагор (Fagor), Самсунг (Samsung), Беко (Beko), Міле (Miele), Арістон (Ariston), Гефест (Gefest), Піраміда (Pyramida), Карпати/ Karpaty), Електролюкс (Electrolux), Канді (Candy), Ардо (Ardo), АЕГ (AEG), Електра, Інтерлайн (Interline), Зануссі (Занусі / Zanussi), Сіменс (Siemens) та інших. Зателефонувавши в Master911, ви маєте можливість виконати екстрений виклик майстра з налагодження, ремонту, оперативного обслуговування газової домашньої духовки вдома у Калуші різних брендів і вікових груп.

Фахівці сервісу послуг Master911

Перед підписанням контракту майстер повинен придбати право приходити за викликом до клієнтів; кожен з тих, хто подав заяву, проходить підготовку, а потім складає іспит. І тільки ті, хто отримав необхідний середній бал (4,5), допускаються до співпраці з клієнтами.

Наші фахівці приїжджають зі своїми інструментами, приладами, а в разі потреби, якщо складний ремонт виконати на місці не можна, вони забирають техніку в сервіс. Виконавці завжди готові відповісти на всі питання клієнта про те, в чому полягає проблема, і як буде відбуватися ремонт.

Яким способом складається ціна?

Актуальні тарифи на види робіт з професійного та швидкого ремонту ваших газових плит і духовок вдома у Калуші, як і з приєднання, монтажу й технічного обслуговування, вказані в прейскуранті, без транспортних витрат і вартості запасних частин, покупка й заміна яких може знадобитися.

Ми беремо на себе обов'язок, щоб ви змогли ознайомитися з вартістю необхідної послуги завчасно. Адже саме у зв'язку з цим на стадії оформлення заявки просимо відповісти на кілька уточнювальних питань. Часом на підставі недостатнього опису проблеми замовником, або внаслідок "розмитих" проявів перебою в роботі обладнання, точно визначити справжню причину пошкодження техніки практично неможливо або важко. У цьому варіанті вид ремонту, джерела несправності та прийняття рішень визначаються техніком вже на місці, після завершення обстеження.

Що отримує будь-який замовник?

Звернувшись в сервіс професійних послуг з налагодження, якісного ремонту й оперативного технічного обслуговування вашої газової духовки та варильної поверхні у Калуші, Ви можете сподіватися на:

  • Екстрений приїзд фахівця на замовлення і швидке, грамотне й чітке виконання всіх необхідних робіт. Працюємо в режимі 24/7;
  • Контроль якості роботи фахівця з боку маркетплейса. Ми приймаємо всі нарікання щодо недоліків, допущених нашими майстрами, і гарантуємо, що такі моменти обов'язково будуть виправлені;
  • Компетентний і надійний ремонт кухонної плити й духової шафи всіх моделей і типів від будь-яких фірм-виробників, незалежно від віку техніки.

Робота ведеться у Калуші, з виїздом по Івано-Франківській області

Виїзд можливий в передмістя Калуша

Маркетплейс Master911 пропонує термінові ремонтні роботи духовок у Калуші і в приміських населених зонах. В цьому випадку приїзд майстра може відняти трохи більше часу - приблизно п'ять-шість годин.

Виїзд техніка виконується по всій території Івано-Франківської області

Майже у всіх маленьких і великих населених пунктах Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця) ми маємо наших виконавців. З цієї причини Ви завжди зможете очікувати на той приємний момент, що майстер з оперативного та професійного ремонту й техобслуговування побутової газової плити й духовки у клієнтів вдома у Калуші приїде в день подачі заявки, і значно заощадите на автотранспортних витратах.

В окремих випадках, на підставі високої сезонної завантаженості, виїзд техніка переноситься на інший день.

Можливий виїзд по м. Калуш

У випадку, якщо вам буде потрібен професійний, оперативний і гарантований ремонт, монтаж, а також налагодження, регулювання, установка духовок у Калуші, звертайтеся в сервіс домашнього ремонту Master911. Мешканці міста мають можливість на приїзд професіонала на замовлення вже через 3-4 години після оформлення заявки.