Чистка газового котла у Калуші

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «чистка газового котла». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Калуші, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по чистці газових котлів

Назва послуги Середня вартість

Промивання теплообмінника газового котла ціна (первинного / вторинного)

Чистка пальника газового котла

Чистка фільтра газового котла

Чистка газового котла

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на чистку газових котлів у Калуші

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по чистці газових котлів у Калуші

Відгуки по чистці газових котлів у Калуші

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Очищення побутових газових агрегатів - обов'язкова частина техобслуговування опалювальної системи. Зараз є два основні методи чищення теплообмінників від накипу й нальоту: механічний (ручний, із застосуванням щітки) і хімічний (реагентами).

Регулярне виконання чистки котлів (раз на рік, перед початком кожного опалювального сезону) передбачає наступні позитивні аспекти:

 • підвищується термін безперебійної експлуатації опалювальних обладнань;
 • знижується витрата газу, й підвищується ККД опалювальної системи;
 • скорочується викид небезпечних речовин, і поліпшується екологія.

Ознаки, що вказують на те, що газове обладнання вимагає чистку:

 • слабкий напір води в системі;
 • нераціональна витрата газу при незмінних показниках функціонування газового приладу;
 • для досягнення встановленої температури потрібно значно більше часу, ніж раніше;
 • значне нагрівання циркуляційної помпи;
 • безпричинне блокування пальника.

При відсутності технагляду, правильного догляду за теплообмінниками побутового газового обладнання, накопичені різного типу забруднення призводять до небажаних наслідків:

 • до зниження ефективності його діяльності;
 • відмови в роботі;
 • перегріву (закипання) теплообмінника.

Фахівці сервісу Master911 пропонують повний комплекс послуг з чистки, промивання та профілактики газових побутових котлів у Калуші: Різон (Reeson), АОГВ Житомир, Бош (Bosch), Протерм (Protherm), Термекс (Thermex), Іммергаз (Immergas), Електролюкс (Electrolux), Тіберіс (Tiberis), Сіменс (Siemens), Демрад (Demrad), Нав'єн (Navien), Атон (Aton), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Термет (Termet), Геліос (Helios), Сайм (Сім / Sime), Баксі (Baxi), Шафутекс (Chaffoteaux), Вулкан (Vulkan), Бонжуані (Bongioanni), Кітурамі (Kiturami), Соллі (Солі / Solly), Альфа (Alpha), Нова Флоріда (Nova Florida), Рода (Roda), Ренс (Rens), Нобель (Nobel), Ферролі (Феролі / Ferroli), Термона (Thermona), Шафуто (Chaffoteaux), Горенье (Gorenje), Маяк, Беретта (Берета / Beretta), Самсунг (Samsung), Фондітал (Fondital), Новатек (Nova Tec), Хай Терм (Hi-Therm), Вольф (Wolf), Рока (Roca), Віссманн (Вісман / Viessmann), Елексія (Elexia), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Роктерм (Rocterm), Атем (Аtem), Будерус (Buderus), Арістон (Ariston), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), АЕГ (AEG), Радіант (Radiant), Індесіт (Indesit), Део (Daewoo), Юнкерс (Junkers), Колві (Kolvi), Вестен (Westen), Тепловест (Teplowest), Херманн (Hermann).

Виконавці сервісу Master911

Всі наші майстри, перед тим, як приступити до обслуговування клієнтів, проходять співбесіду, іспит або тестування, як в будівельних училищах. Тільки 15 чоловіків зі ста охочих отримують потрібний бал - 4,5. Наші професіонали проявляють пунктуальність та ввічливість, не вживають лайливу лексику, сумлінно ставляться до своїх обов'язків. Майстри приїжджають зі своїми інструментами, у випадку необхідності беруть обладнання в сервісний центр.

Яким чином складається розцінка?

Вартість очищення побутового, газового обладнання у Калуші

Загальна ціна якісної чистки та ефективної профілактики опалювального газового котла у Калуші у клієнта вдома і планове виконання технічного обслуговування апарату в переважній більшості варіантів вийде на 85% нижче, ніж ремонтні роботи неправного газового обладнання.

Розцінки на типові послуги наводяться в прайсі (без урахування покупки запасних деталей, які, можливо буде потрібно замінити на нові в процесі проведення ремонту, а також транспортних витрат).

Ви завчасно знаєте вартість робіт

З тією метою, щоб Ви могли знати справжню вартість майбутньої послуги, ми змушені ставити уточнювальні питання. Якщо послуга стандартна, то у звичайних випадках плата не змінюється.

Але деякі послуги складно оцінити зі слів замовника

Не є рідкістю такі ситуації, коли через нечіткий опис проблеми досить важко назвати причину несправності й визначити характер, обсяг і складність необхідних послуг. У такому випадку кошторис визначається прямо у вас вдома й буде чітко відповідати прейскуранту. Спеціаліст детально пояснить, яким чином буде сформована вартість якісної чистки та ефективної профілактики газового побутового котла у Калуші вдома.

Сервіс Master911 строго відстежує ринкові ціни та звіти майстрів по кожній заявці.

Що Ви отримуєте в результаті?

Позитивні якості нашого сервісу:

 • Екстрений виїзд виконавця. Майстер з ефективної чистки, промивання та якісної профілактики газових побутових котлів у Калуші у вас вдома надасть послуги протягом 2-х годин, залежно від типу очищення й від рівня забруднення.
 • Всі варіанти чистки. Ми виконуємо чистку котлів практично від усіх знаменитих компаній-виробників, будь-якого віку й різних моделей.
 • Здійснюємо нагляд за якістю виконання кожного замовлення. У випадках виникнення якихось претензій до роботи ми приймемо ваші побажання і запевняємо Вас в тому, що майстер поправить недоліки.

І крім того:

 • Оперативний приїзд фахівця. Орієнтовно, через 3 години з моменту отримання заявки.
 • Гарантія. Гарантійні зобов'язання на замінені запасні частини та надані послуги.
 • Можливість зручного варіанту розрахунку. Можливі всі варіанти розрахунку за сервісні послуги: банківськими картами, готівкою та безготівковими переказами.
 • Фіксовані ціни. У сервісах Master911 постійна вартість і вона не змінюється після приходу техніка.
 • Працює порядок договірних відносин. Після надання сервісних послуг замовник отримає акт про виконані роботи.
 • Надійна страховка. Master911 перевіряє особисті дані кожного працівника. У разі, якщо ви зіткнулися з нечесним ставленням техніка, звертайтеся в службу технічної підтримки нашого онлайн-сервісу, й ми зможемо допомогти розв'язати конфліктне питання.
 • Адекватні й доступні ціни. Оплата сервісних послуг відповідає майстерності виконавця.
 • Постійне приймання замовлень, без вихідних і свят. Телефонуйте в будь-який день і зручний час.
 • Чистота робочого місця. Виконавці завжди обов'язково прибирають місце роботи.

Виконуємо роботи у Калуші і по Івано-Франківській області

Працюємо по селах, містах, селищах Івано-Франківської області

Ми маємо майстрів практично в кожному населеному пункті Івано-Франківської області (Рогатин, Івано-Франківськ, Долина, Тисмениця, Галич, Калуш, Бурштин, Надвірна, Снятин, Коломия, Городенка, Тлумач, Косів, Яремче, Ворохта, Кути, Верховина, Яблунів, Ланчин, Гвіздець, Отинія, Заболотів, Битків, Делятин, Обертин, Лисець, Єзупіль, Рожнятів, Брошнів-Осада, Перегінське, Богородчани, Солотвин, Більшівці, Черніїв, Татарів, Поляниця), внаслідок чого в більшості випадків фахівець приїжджає в день оформлення заявки.

Наші професіонали працюють в передмісті Калуша

Приїзд техніка в передмістя Калуша, ймовірно, займе трохи більше часу, близько 5-6-ти годин.

Приймаємо замовлення з обслуговування газового обладнання на території міста Калуша

В тому випадку, якщо вас зацікавило очищення газової апаратури у Калуші і проживаєте ви в межах міста, то зазвичай через 3 години з часу подачі замовлення перевірений, пунктуальний, кваліфікований майстер, який володіє практичним досвідом, технічними навичками й достатніми знаннями, прибуває на вашу адресу.

Наш сервіс послуг з чистки та якісної профілактики газових домашніх котлів у Калуші у замовника вдома дає можливість значно заощадити як час, так і транспортні витрати. Іноді, внаслідок інтенсивної сезонної зайнятості, прихід техніка може перенестися на інший день.