Ремонт газової колонки у Коростені

від 350 грн

Майстри нашого сервісу мають високу кваліфікацію та значний досвід у обслуговуванні, діагностиці та ремонту газових колонок на дому різного ступеня складності. Є досвід ремонту всіх брендів та моделей. Працюємо у місті Коростень та передмісті з виїздом по Житомирській області.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

false
Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт газових колонок у Коростені

Назва послуги
Діапазон цін

Ремонт газових колонок

від 350 грн

Встановлення газових колонок

від 350 грн

Чистка газових колонок

від 400 грн

Діагностика газових колонок

від 350 грн

Заміна газових колонок

від 350 грн

Часті питання по ремонту газових колонок у Коростені

Відгуки по ремонту газових колонок у Коростені

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Несправність газових колонок приносить багато проблем. Першочерговою метою стає пошук майстра, який зміг би швидко відремонтувати газову техніку.

Ремонт газових колонок

При виявленні неполадки в експлуатації будь-якого газового обладнання, в тому числі й колонок, в жодному разі не допускаються власноручні спроби ремонту. Будь-які роботи, наприклад, виправлення проблеми, діагностичне обстеження, технічне обслуговування або монтаж газової колонки, зобов'язаний проводити кваліфікований виконавець з необхідними технічними здібностями, навичками, знаннями та спеціальним допуском.

Як відбувається усунення несправності, техобслуговування або діагностичне обстеження

Приїхавши за вказаною в замовленні адресою на виклик, майстер з обслуговування й ремонту газової колонки у Коростені виконує перевірку роботи, діагностику й візуальний огляд агрегату. Після оцінки та узгодження з клієнтом обсягу робіт, характеру збою, ціни, розпочинає ремонтні роботи.

Поширені неполадки проточного водонагрівача

Як показує практика, більшість несправностей газових колонок вважається наслідком невиконання умов, зазначених виробником в інструкції, порушення правил використання складної техніки, несвоєчасного техобслуговування.

В заявках на виклик фахівців дуже часто фігурують такі несправності:

 • під час роботи агрегату досить голосно чути різні звуки, що нагадують міні-вибухи, удари або потріскування;
 • газова колонка не запускається або полум'я відразу після запалювання загасає;
 • недостатній напір води;
 • відчувається характерний запах газу;
 • газова колонка коптить, починає падати сажа;
 • неприпустимий підігрів води, її температура не відповідає виставленій.

Більшості неполадок можна уникнути в тому випадку, якщо регулярно робити профілактичні заходи, плановий огляд і чистку газової колонки.

В сервіс Master911 можна звернутися цілодобово для отримання професійної консультації й викликати фахівця за адресою для виконання широкого спектра діагностичних, ремонтних і профілактичних робіт.

Чому замовники вибирають нас?

 • Акуратність і чистота. Дотримання чистоти після завершення ремонту, в послуги входить обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Дуже доступні ціни. У нас обґрунтовані, середньоринкові та прозорі розцінки, які відповідають досвіду фахівця. Ви точно будете знати ціни на ремонт газових колонок у Коростені задовго до появи нашого техніка.
 • Режим 24/7 на приймання заявок. Звертайтеся в будь-який зручний час.
 • Зручна форма оплати. Можливі варіанти оплати банківською картою, безготівковим переказом або готівкою.
 • Фіксована ціна. Вартість ремонту газової колонки та інших стандартних послуг завжди відповідає прайсу й ніколи не змінюється після приїзду майстра.
 • Гарантійні умови. Гарантовані умови відповідальності фахівця за надані послуги й замінені запчастини, прилади, деталі.
 • Експрес приїзд. Прибуваємо за вказаною адресою протягом 3 годин.
 • Договір. Після закінчення роботи надаємо акт про виконання сервісних послуг і чек.

З маркетплейсом послуг з ремонту газових колонок у Коростені Master911 ви зможете захистити себе від неперевірених, недосвідчених і некомпетентних виконавців, а також застрахуватися від зайвих витрат на проведення ремонтних робіт. Ми ретельно контролюємо весь процес, виконуємо роль посередника у розв'язанні всіх спірних питань і серйозно підходимо до підбору майстрів, з якими ведемо співпрацю.

Ми ремонтуємо газові колонки всіх марок, моделей і вікових груп

Сервіс Master911 приймає заявки на проведення повного ряду робіт з ремонту, діагностування та технічного обслуговування газових водонагрівачів будь-якого рівня складності (від чистки обладнання до ремонту блоку розпалювання, воляного вузла чи редуктора газової колонки) від усіх знаменитих на сьогодні виробників: Нескар (Neckar), Зануссі (Занусі / Zanussi), Новатек (Nova Tec), Крауф Хейзен (Krauf Heizen), Діон (Dion), Кайзер (Kaiser), Мора (Mora), Нева (Neva), Термекс (Thermex), Саванна (Савана / Savanna), Роктерм (Rocterm), Беретта (Берета / Beretta), Атлантік (Atlantic), Бош (Bosch), Міле (Miele), Львів, Демрад (Demrad), Термо Альянс (Thermo Alliance), Крауф (Krauf), Вайллант (Вайлант / Vaillant), Астон (Aston), Арістон (Ariston), Мілла (Міла / Milla), Термона (Thermona), Рока (Roca), Електролюкс (Electrolux), Рода (Roda), Атон (Aton), Аквахіт (Aquaheat), Протерм (Protherm), Термет (Termet), Вестен (Westen), Піраміда (Pyramida), Аміна (Amina), Грандіні (Grandini), Данко (Danko), Сеньор Дюваль (Saunier Duval), Еталон (Etalon), Горенье (Gorenje), Селена (Selena), Матрікс (Matrix), Термолайн (Termoline), Іммергаз (Immergas), Сакура (Sakura), Херманн (Hermann), Росс (Ross), АЕГ (AEG), Ферролі (Феролі / Ferroli), Віссманн (Вісман / Viessmann), Самсунг (Samsung), Юнкерс (Junkers) та інших.

Вартість ремонту газової колонки (проточного водонагрівача) у Коростені

Вартість типових (стандартних) виконуваних послуг з ремонту, установки й заміни газових колонок у Коростені вказується до появи техніка, якщо несправність нестандартна (нетипова), в такому випадку ціна розраховується після закінчення діагностики. Лише у такий спосіб можна конкретніше діагностувати несправність і з'ясувати, який тип роботи потрібен (наприклад, ремонт теплообмінника, блоку управління чи електромагнітного клапана). При складанні кошторису береться в розрахунок складність проблеми, загальний обсяг майбутніх робіт і ціна витратних матеріалів, приладів, запчастин, деталей, які підлягають заміні.

Виїжджаємо на виклик практично в усі райони міста Коростеня

Ми готові надати послуги для всіх районів міста Коростеня. Сервіс побутових робіт Master911 бере замовлення на проведення якісного, безпечного і термінового ремонту газової колонки у Коростені цілодобово.

Виїзд по території м. Коростеня

У випадку, якщо виклик техніка потрібен в межах Коростеня, тоді вже протягом 3-4-х годин після подачі заявки приходить наш кваліфікований, перевірений і досвідчений виконавець.

Виїзд техніка в передмістя Коростеня

Якщо наш клієнт проживає в передмісті Коростеня, тоді прибуття майстра може зайняти приблизно чотири-шість годин.

Виїзд техніка по Житомирській області

У більшості міст, селищ, сіл Житомирської області (Коростишів, Радомишль, Андрушівка, Бердичів, Коростень, Житомир, Овруч, Малин, Звягель (Новоград-Волинський), Троянів, Іванківці, Вертокиївка) у нас є перевірені, підготовлені, досвідчені виконавці, тому на прибуття майстра з ремонту газових колонок у Коростені Ви зможете точно розраховувати в день подачі заявки на виклик. Оформляючи замовлення на сервісні послуги наших професіоналів, ви збережете час, автотранспортні витрати та здоров'я. Оскільки в сезон можлива велика завантаженість, то в цьому випадку виклик може перенестися на один день.