Ремонт бойлера у Ковелі

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «ремонт бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Ковелі, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Прайс лист по ремонту бойлерів

Назва послуги Середня вартість

Заміна анода бойлера

Ремонт бака бойлера

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера

Ремонт проточного водонагрівача

Заміна / Установка зворотного клапана на бойлері

Заміна термостата бойлера

Заміна фланця в бойлері

Усунути протікання в бойлері

Ремонт терморегулятора (термостата) бойлера

Чистка предохранительного клапана в бойлере

Діагностика бойлера

Утилізація бойлера

Скупка бойлерів

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Ціни на ремонт бойлерів у Ковелі

Назва послуги
Діапазон цін

Часті питання по ремонту бойлерів у Ковелі

Відгуки по ремонту бойлерів у Ковелі

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Найпоширеніші поломки водонагрівача

 • Заміна терморегулятора (термостата) в бойлері. У випадку, якщо в роботі терморегулятора стався збій, тоді вода не зможе нагріватися до встановленої температури або починає перегріватися, що в результаті призведе до марного витрачання електроенергії та інших небажаних наслідків.
 • Ремонт або заміна ТЕНа бойлера. Якщо слабко гріє воду, не вдається включити або чуєте якісь звуки, рекомендується відразу ж відключити водонагрівач від мережі та звернутися за допомогою до кваліфікованого майстра. Частим наслідком того, що електронагрівальний прилад покривається опадами у вигляді накипу, є підвищена інтенсивність експлуатації, вироблення ресурсу, погана вода. Відповідно потрібно виконувати профілактику, очищення, обстеження, а при потребі та заміну непридатних деталей.
 • Заміна анода в бойлері. Магнієвий анод служить єдиним захистом зварних швів та внутрішніх стінок ємності для води від руйнування та корозії. Якщо заміна анода виконується не вчасно, тоді настає такий момент, коли дана ситуація (при присутності у воді солей, іржі та дрібних суспензій) призводить до витончення емалевого шару або стінок бака і, в результаті - до появи протікання бойлера.
 • Заміна зворотного клапана бойлера. Якщо напір води в рамках норми, а клапан скидання тиску тече, то це означає, що за період використання він забився частинками іржі та накипу. Щоб вирішити проблему, необхідно замінити клапан.
 • Зміна вказівника температури в бойлері. Якщо термодатчик у водонагрівачі поламався, то потрібно його замінити. Ознаки несправності: не вимикається підігрів, на дисплеї приладу висвічується помилка, постійні стрибки даних на моніторі, невідповідність температури, що встановлюється.

Увага!

 • Не ремонтуйте електричний бойлер власноруч. Не намагайтеся самі зробити ремонт бойлера вдома, використовуючи поради з відео на ютубі (youtube). Виробники бойлерів зовсім не рекомендують це робити. Практика показує, що самостійний, дилетантський, непрофесійний підхід до ремонту призводить до складнішого ремонту.
 • Не користуйтеся сервісами підозрілих техніків. Послуга з ремонту бойлерів, надана "умільцем" сумнівної кваліфікації - небезпечна справа, як і самостійний ремонт. Все це пов'язано з тим, що подібні "професіонали" не надають будь-яких письмово закріплених гарантій на виконаний сервіс і так само рішуче не готові брати будь-яку відповідальність на себе.

  Достатньо часто, коли побутова техніка знову поламається, то вони просто відмовляються приїжджати або з неперевіреними фахівцями більше немає зв'язку. Ми надаємо надійних, ввічливих, навчених, пунктуальних та перевірених техніків з багатим досвідом роботи від техобслуговування, чищення, монтажу та аж до складного ремонту водонагрівача!

Робота ведеться практично з усіма відомими виробниками: Гореньє (Gorenje), Арістон (Ariston), Електролюкс (Electrolux), Атлантик (Atlantic), Термекс (Thermex), Бош (Bosch), Атлант (Atlant), Ферролі (Феролі) Ferroli), Термет (Termet), Зануссі (Zanussi), Баксі (Baxi), Новатек (Nova Tec), Раунд (Round), Хай Терм (Hi-Therm), Вайллант (Вайлант / Vaillant), АЕГ (AEG), Термона (Thermona), Гарантерм (Garanterm), Індезит (Indesit), Тессі (Tesy), Астон (Aston), Термал (Termal), Фагор (Fagor), Гарантерм (Garanterm), Рода (Roda), Чайка, Атмор (Atmor), Віллер (Willer), Аміна (Amina), Галмет (Galmet) та масою інших!

Що ви отримуєте?

Всі клієнти зможуть покладатися на досвідченого спеціаліста з бойлерів, який виконає повний комплекс послуг з обслуговування, монтажу водонагрівача, чищення, ремонту чи діагностики бойлера всіх відомих марок та будь-якого рівня складності!

Ряд найголовніших переваг сервісу з ремонту та обслуговування бойлера у Ковелі Master911:

 • Чистота, відповідальність, ввічливість, акуратність, компетентність та пунктуальність наших виконавців. Після завершення ремонту до реєстру послуг включено обов'язкове прибирання місця роботи.
 • Екстрений виїзд. Приїжджаємо за наданою адресою протягом 3 годин.
 • Фіксована вартість сервісних послуг. Вартість послуг стабільна, відповідає прайсу і не змінюється після приходу техніка додому.
 • Договір. Після закінчення ремонтних робіт підписується акт виконаних послуг.
 • Доступні ціни. У нас доступні ціни, які відповідають навичкам спеціаліста. Ви неодмінно знатимете, скільки коштує ремонт водонагрівача, ще до приходу нашого техніка.
 • Гарантія. Умови гарантії на надані сервісні послуги та змонтовані запчастини, деталі, вузли, блоки.
 • Гнучка оплата. Можливість оплати за послуги безготівковим переказом, готівкою або банківською карткою.
 • Прийом заявок відбувається постійно. Ми працюємо в режимі 24/7, звертайтеся цілодобово.

Як замовити послуги нашого сервісу?

А заповнити замовлення дуже швидко, просто, зручно та легко, на все йде не більше 2 хвилин:

 1. Оформлення замовлення. Скласти замовлення на виклик майстра з ремонту бойлерів у Ковелі ви зможете за дзвінком або залишивши повідомлення на веб-сайті.
 2. Відповідь на запитання. Під час створення заяви слід відповісти на деталізуючі питання. Після чого ми можемо відповісти на ваші питання на тему ціни (наприклад, "як довго чекати приходу виконавця, яка ціна ремонту бака бойлера, скільки коштує монтаж термореле?").
 3. Прихід техніка + послуга. Через години 2-3 після подачі замовлення фахівець виїжджає за призначенням для надання послуг.

Виклик майстра у Ковелі та по Волинській області

Потрібна діагностика, регулювання, техобслуговування чи ремонт водонагрівачів у Ковелі? Ви завжди можете покладатися на нас – вирішимо питання за 1 відвідування, даємо гарантію, фірмові запчастини, у нас фіксовані ціни!

Виклик техніка по Волинській області

Техніки знаходяться в багатьох містах, селищах і селах області (Нововолинськ, Луцьк, Горохів, Рожище, Ковель, Володимир-Волинський, Маневичі, Цумань, Локачі, Торчин), отже, зазвичай ми прибуваємо цього ж дня!

Виклик техніка по Ковелю

Якщо ви робите замовлення на виїзд у межах Ковеля, то приходимо орієнтовно протягом 3-х годин після оформлення замовлення.

Виїзд техніка в передмістя Ковеля

Коли вам необхідно викликати техніка в передмістя Ковеля (Люблинець, Колодниця, Воля-Ковельська, Вербка, Дубове, Зелена, Колодяжне), тоді прихід фахівця може зайняти трохи більше часу.

Дзвоніть у сервісний центр Master911 вже зараз і будьте абсолютно впевнені у відмінній якості, швидкому отриманні та позитивному результаті послуг від професійних, відповідальних, перевірених, ввічливих і пунктуальних техніків!