Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Луцьку

від 350 грн

Просто заповніть заявку, дайте відповіді на всі уточнюючі запитання по «заміна терморегулятора (термостата) бойлера». Ми зв'яжемося з вами протягом декількох хвилин. По максимуму заповнена заявка, допоможе майстру назвати точну ціну у Луцьку, яка в основному не зміниться після завершення всіх робіт. За додаткову плату майстер може придбати потрібні матеріали. Виконавці стежать за чистотою та прибирають робоче місце.

Показати більше

Потрібна допомога з підбором майстра?

Просто зателефонуйте, або залиште заявку на підбір майстра

Залишити заявку на підбір

Часті питання по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Луцьку

Відгуки по заміні терморегулятора (термостата) бойлерів у Луцьку

Середня оцінка: 0

На основі 0 відгуків

Щоб переконатися, що майстер виконав роботу добре, або розібратися у спірній ситуації збираємо зворотній відгук після кожного замовлення.

Заміна терморегулятора (термостата) бойлера у Луцьку

Термостат відноситься до спектра найважливіших комплектуючих у будь-якому обігрівальному приладі, незалежно від виробника. Завдання даного елемента полягає в утриманні необхідної температури для підігріву води. У результаті цього такий елемент дозволяє уникнути можливого перегріву обладнання. Тому будь-які збої термостата призводять до великих проблем.

При неполадці варто замовити заміну терморегулятора в бойлері у Луцьку. Слід викликати ремонтника за конкурентною ціною, прописаною на веб-порталі Мастер911.

Як зрозуміти, що є неполадка терморегулятора?

Легко зрозуміти, що необхідний негайний ремонт терморегулятора бойлера у Луцьку, розцінки на який вказано в оновленому прайсі Master911. Про це вам підкаже обладнання. Часто подібні неполадки характеризуються двома найпоширенішими ознаками:

 • Рідина не нагрівається.
 • Вода сильно перегрівається.

Обидві ситуації безпосередньо пов'язані з тим, що терморегулятор більше не контролює обігрів води.

Нехтування заміною терморегулятора викликає такі серйозні наслідки:

 • Перегрівання конструкції може призвести до виходу з ладу та інших комплектуючих, які деформуються через високі температури.
 • Велика витрата електрики, що веде до непередбачуваного збільшення витрат за послуги.
 • Перегрівання води, а це призводить до суттєвого дискомфорту під час прийняття ванни.

Щоб не допустити небезпеку всіх труднощів, краще отримати підтримку техніків, готових здійснити заміну терморегулятора бойлера у Луцьку, звертаючись до Master911.

Відновлення та заміна терморегулятора водонагрівача у Луцьку

Перш ніж приступити до проведення ремонту, майстер перекриває кран подачі холодної води і знеструмлює бойлер. Потім будуть проведені такі послуги:

 1. Знімання кришки та від'єднання елемента від проводів. Потрібно витягти запчастину для того, щоб зробити перевірку. Для перевірки потрібно спеціалізований мультиметр.
 2. У разі неполадок та неможливості відновлення, знадобиться заміна терморегулятора у Луцьку, вартість якої залежить від безлічі різних особливостей.
 3. Монтаж зовнішньої панелі, підключення водонагрівача до електрики, відкриття крана подачі води. Все це потрібно для того, щоб протестувати роботу системи та нової деталі.

Нерідко трапляються випадки, в яких одночасно з поломкою термостата приладу відбувається також і помилка всього термозахисту. Фахівець зможе повернути функціональність пристрою, кожен самостійно переконається в тому, що агрегат працює та підготовлений до довгострокової експлуатації.

Ціни на відновлення термостатів пристрою у Луцьку

Перш ніж замовити ремонт терморегулятора водонагрівача, краще ознайомитися з розцінками, вказаними у прайс-листі на веб-порталі Master911. Але не забувайте, що точна ціна залежатиме від:

 • причини несправності;
 • виробника обладнання – Thermex, Ariston, Gorenje та інші;
 • потрібності заміни зламаної складової, що не піддається ремонту;
 • різновиду підключеного термостата;
 • конкретної моделі.

Всі перелічені вище нюанси впливають і на остаточні терміни виконання ремонту.

Основа роботи та поширені проблеми терморегулятора

Особливість роботи терморегулятора залежатиме від конструктивних аспектів пристрою, від окремої моделі:

 • Штирові термостати. У процесі нагрівання труба зроблена з латуні, починає подовжуватися і натягує стрижень зі сталі. Завдання стрижня - це роз'єднання контактів, що зменшує можливість перегріву приладу.
 • Капілярні термостати. Вода, що знаходиться в трубках, поступово розширюється та пересуває елемент, що роз'єднуватиме електричні контакти.

Серед найбільш популярних причин з яких трапляються неполадки, зазначають: природне зношування комплектуючих, порушення рекомендацій з експлуатації або раптові збої напруги в мережі. По приїзду майстер не тільки здійснить повноцінну заміну терморегулятора в бойлері, але і виконає додаткову діагностику інших складових, які теж могли вийти з ладу. До того ж на зовнішній стороні певних складових здатний накопичуватися накип, тому знадобиться очищення поверхонь.

Плюси професійної допомоги від майстрів маркетплейсу Мастер911 у Луцьку

Звертаючись за професійними послугами на Master911, будь-який клієнт здатний покладатися на підтримку в процесі пошуку необхідного майстра. Для цього слід залишити онлайн або зателефонувати за номером. У заявці знадобиться опублікувати свій номер телефону, назвати ім'я та поломку.

Можна помітити ключові причини, коли мешканці та гості Луцька звертаються до сервісу Master911:

 1. Прийнятні розцінки на роботу заміна термостата нагрівача води у Луцьку.
 2. Надання офіційних гарантійних зобов'язань на будь-які роботи, а це може свідчити про бездоганну якість кінцевого результату.
 3. Виклик ремонтника додому для ремонту термостата в бойлері у будь-який день.

У непередбачених ситуаціях виїзд ремонтника здійснюється за дві години після вашої заявки. Майстер приїжджає на адресу зі своїм набором компонентів. У разі, якщо потрібно, майстер зможе допомогти підібрати необхідні комплектуючі для заміни, беручи до уваги модель агрегату, встановлений бюджет від клієнта на придбання деталей.